Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 18:59, LordOfUndeads napisał:

Sorry nie władował się screen.


Testy gry by nival :P

Tak samo było z każdym nowym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dostałem dzisiaj maila, w którym CDP proponuje zamówić Kuźnie:D Trochę już po fakcie, zamówienie dawno złożone:D Ale mimo wszystko pozytywnie mnie zaskoczyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 18:47, pro evo napisał:

Poco podajesz linki do innych forów??Sam się prosisz o degrada ,a ja zapraszam do zapoznania
się z regulaminem :-)


To jest związane z tematem, więc degrada nie dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:07, Daimon_Frey napisał:

Żadne testy.
Wersja 2.0 to właśnie dodatek, a że ten już miał swoją premierę na świecie... ;)


O pardon :P Zapomniałem :)
Ale przed premiera takie testy były, więc... sor za pomyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 18:47, pro evo napisał:

Poco podajesz linki do innych forów??Sam się prosisz o degrada ,a ja zapraszam do zapoznania
się z regulaminem :-)


Pokaż mi jaki punkt regulaminu łamie tamten post?
Zabronione jest umieszczanie reklam. Link do innego forum można jak najbardziej podać, pod warunkiem, że jest on związany z tematem dyskusji. A że pod linkiem są informacje o rzeczach znajdujących się w dodatku (acz niedostępnych), jest on jak najbardziej tu mile widziany.

Co do wcześniejszej wypowiedzi Luka. To niekoniecznie są informacje o kolejnym dodatku. Są to rzeczy znalezione przez jednego z graczy w plikach HoF. Co do Nag, to i w podstawce istnieje stworzenie Naga, jednak bez modelu i ikonki. Te rzeczy jednak jeszcze nie świadczą o tym, że pojawi się to w kolejnym dodatku, acz bardzo bym się ucieszył z istnienia Nag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Nagi były bardzo fajną jednostką :) Pamiętam jeszcze jak się meczyłem z nimi w jedenej z kampanii Heroes III Armageddon`s Blade : ) To były czasy :P Mówiąc szczerze z tego co słyszałem to w następnym dodatku ma byc zamiek "bagienny" :( Zdaje mi sie, ze to nawet było pisane w tym temacie choć nie jestem pewny... :) Ja wolałbym Twierdze, ale przecież wkońcu jeszcze nic oficjalnie nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:19, Maestro1992 napisał:

Tak Nagi były bardzo fajną jednostką :) Pamiętam jeszcze jak się meczyłem z nimi w jedenej
z kampanii Heroes III Armageddon`s Blade : ) To były czasy :P Mówiąc szczerze z tego co słyszałem
to w następnym dodatku ma byc zamiek "bagienny" :( Zdaje mi sie, ze to nawet było pisane w
tym temacie choć nie jestem pewny... :) Ja wolałbym Twierdze, ale przecież wkońcu jeszcze nic
oficjalnie nie wiadomo :)


Może orkowie na bagnach ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:55, LordOfUndeads napisał:

Może orkowie na bagnach ;) ?


Orkowie, Harpie, Centaury. I Crystal Dragon ^^

Ot, taki minipak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie słyszałem o bagnach ani o drugim dodatku, choć szczerze przyznam, że bardzo bym chciał aby takowy powstał z całą fabułą. To mój ulubiony zamek, z Herosów 3 jesli chodzi o klimat, bo jednostki to miał nie najlepsze(oprócz Gorgon i bazyliszków, które były naprawde dobre). Mam nadzieje, że zrobią porządny zamek bagienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nigdzie nie mogę znaleźć jakiegokolwiek opisu Rycerza Śmierci - widzę taką jednostkę na mapie. Nie należy do żadnego zamku. Serdecznie dosyć mam ciągłego szukania podstawowych informacji w sieci. Zaklęć w instrukcji też nie raczyli opisać :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!! gram Heroesa od 2 dni (mało) ale od początku mam problem gdzie można dzielić jednostki w garnizonie miasta albo bohatera? w 1 i 2 części nie można bylo dzielić, w 3 można w 4 niewiem. denerwóje mnie to bo chyba w 5 niemożna :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można. Wystarczy przeczytać instrukcję do gry. Jest przecież dołączona do oryginalnego HoMM :)

Rozdziela się jednostki trzymając klawisz SHIFT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:09, Gevon Slicer napisał:

Absolutnie nigdzie nie mogę znaleźć jakiegokolwiek opisu Rycerza Śmierci - widzę taką jednostkę
na mapie. Nie należy do żadnego zamku. Serdecznie dosyć mam ciągłego szukania podstawowych
informacji w sieci. Zaklęć w instrukcji też nie raczyli opisać :-/.


Pobierz manuala z tąd: http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/game_manuals.shtml tam powinno być wszystko co Ciebie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy drugi dodatek rzeczywiście wyjdzie to tylko domysły, aczkolwiek bardzo wiarygodne.
1. Cała sprawa z nagami.
2. Wodne miasto Karthal, o którym (podobnie jak o Grimmhelm) nic nie wiadomo.
3. Opis zdolności wydany przez ubi kawał czasu temu. Znajduje się w nim taki opis:

Crystal Scale - Crystal Dragon is immune to direct creature killing abilities such as Harm Touch, Vorpal Sword, Deadeye Shot, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:09, Gevon Slicer napisał:

Absolutnie nigdzie nie mogę znaleźć jakiegokolwiek opisu Rycerza Śmierci - widzę taką jednostkę
na mapie. Nie należy do żadnego zamku. Serdecznie dosyć mam ciągłego szukania podstawowych
informacji w sieci. Zaklęć w instrukcji też nie raczyli opisać :-/.

Zaklęcia znajdziesz na oficjalnej stronie, aczkolwiek teraz tam zajrzałem i widzę kilka błędów...
A co do jednostek neutralnych, to jeśli mnie pamięć nie myli, któryś z redaktorów to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:24, MarksVA napisał:

Witam!! gram Heroesa od 2 dni (mało) ale od początku mam problem gdzie można dzielić jednostki
w garnizonie miasta albo bohatera
? w 1 i 2 części nie można bylo dzielić, w 3 można w
4 niewiem. denerwóje mnie to bo chyba w 5 niemożna :( !

W instrukcji masz napisane, że aby podzielić jednostki trzeba wcisnąć Shift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować