Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Hmm, to nie wiem dlaczego tak jest... u siebie nie sprawdzę, bo podstawka zarejestrowana u brata... ale zgodnie z treścią powinieneś móc kupić żeton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:41, Luke PL napisał:

> Ale jeśli na koncie masz zarejestrowaną podstawkę to możesz od razu kupić żeton
mam zarejestrowana podstawke ale zetonu jakos nie moge kupic :(

Sorki za drygiego posta, ale sam odczytałem dokładnie newsa na własnej stronie :D:D. Możesz dokupić żeton jak masz EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 16:55, Ellviss napisał:

Ja kupiłem kiedyś Heroesa V nie edycje kolekcjonerską a zwykłe DVD i zamówiłem dodatek, kupując
także żeton.

to dlaczego Ellviss kupil żeton?
CDP HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:47, Luke PL napisał:

to dlaczego Ellviss kupil żeton?
CDP HELP

Jedyna możliwość jaką widze, jest taka, że Elviss zamawiał na gram.pl wcześniej jakąś grę, kupił wtedy żeton i nie wykorzystał go. no chyba że się pomylił i rzeczywiście ma LEK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wersję kolekcjonerską gry, to możesz kupić grę za 46,90zł przy wykorzystaniu wPLN i żetonu na darmową dostawę (który przysługuje ci z racji posiadania EK). Jeśli zaś masz zarejestrowaną zwykłą wersję, to bodajże jedynym sposobem na darmową dostawę w przypadku HoF jest zrobienie zakupów o wartości przekraczającej 150zł. Tak przynajmniej wywnioskowałem z tego co jest napisane na stronach sklepu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie płatna dostawa, bez możliwości zapłacenia wPLN, skutecznie zniechęciła mnie do zakupienia dodatku. Trudno, poczekam i kupię gdzie indziej, albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam podstawke zarejestrowana, ale nie kolekcjonerska tylko zwykla na CD :P
i teraz przed zlozeniem zamowienia kupilem zeton za 10 wPLN, ktory potem wykorzystalem i place tylko i wylacznie za gre - 46,90 zł =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo komuś się powaliło pewnie i powiedział, że żeton tylko dla EK, a to nieprawda. Żeton jest dla każdego zarejestrowanego H5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 19:41, Mistic napisał:

Bo komuś się powaliło pewnie i powiedział, że żeton tylko dla EK, a to nieprawda. Żeton jest
dla każdego zarejestrowanego H5 :-)


Ten ktoś pewnie mógł się zasugerować tym, że przy zamówieniu jest napisane: " PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt płacąc za wysyłkę żetonem ponieważ masz zarejestrowaną grę Heroes of Might and Magic V - Edycja Kolekcjonerska." Więc można było wyciągnąć wniosek, że tak jest:) Szczerze ja sam byłem przekonany, że potrzeba EK do kupienia żetonu:) Ale skoro można przy wszystkich wersjach - tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie ma co opierać się na tekstach w sklepie. Teoretycznie każdy preorder na dodatek, którego podstawke masz zarejestrowaną możesz otrzymac placac za gre minus wplny i wysylka za zeton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 19:56, Mistic napisał:

Powiem szczerze, że nie ma co opierać się na tekstach w sklepie. Teoretycznie każdy preorder
na dodatek, którego podstawke masz zarejestrowaną możesz otrzymac placac za gre minus wplny
i wysylka za zeton.


Jesteś pewien bo jak tak to zamówie, bo mam zwykłą edycję DVD i w sklepie nic nie pisze o przesyłce przy wykorzystaniu wpln-ów.
PS: Wypowiedział by się na ten temat pracownik CD-PROJEKT albo newsa by rzucili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, no cóż, kolega wyżej ma zwykłą wersje CD i miał możliwość wysłania za żeton, ja mam EK i to samo. No nie wiem, wersje DVD tylko nie ma takiej mozliwosci? Malo prawdopodobne, probuj dalej, albo czekaj na info o pre orderze, bo pewnie sie pojawi, tam pewnie wszystko bedzie ladnie wyjasnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 20:05, Mistic napisał:

Hm, no cóż, kolega wyżej ma zwykłą wersje CD i miał możliwość wysłania za żeton, ja mam EK
i to samo. No nie wiem, wersje DVD tylko nie ma takiej mozliwosci? Malo prawdopodobne, probuj
dalej, albo czekaj na info o pre orderze, bo pewnie sie pojawi, tam pewnie wszystko bedzie
ladnie wyjasnione.

Próbowałem i nic kupiłem żeton ale nie mogę go wykorzystać!!! Pech trzeba było kupić EK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 20:05, Mistic napisał:

Hm, no cóż, kolega wyżej ma zwykłą wersje CD i miał możliwość wysłania za żeton, ja mam EK
i to samo. No nie wiem, wersje DVD tylko nie ma takiej mozliwosci? Malo prawdopodobne, probuj
dalej, albo czekaj na info o pre orderze, bo pewnie sie pojawi, tam pewnie wszystko bedzie
ladnie wyjasnione.

Mistic, jak ma się zarejestrowaną wersję DVD to też można zamówić żeton. Ja mam Heroesa na DVD i żeton kupiłem przy zamawianiu dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doczekaliśmy się pre-ordera, dodatek oczywiście juz zamówiony. Niestety będzie to mój ostatni "growy" zakup w tym roku, czas gormadzić kaskę na mały remoncik kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zatem trzeba mieć byle jaką wersje H5 (byle nie pirat....) zarejestrowana zeby moc zaplacic za wysylke zetonem. Problemem jest tylko to, że kolega Szmondrowski mimo, zarejestrowanej gry takiej mozliwosci juz nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować