Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 22:35, Marrbacca napisał:

A co do jednostek neutralnych, to jeśli mnie pamięć nie myli, któryś z redaktorów to robi :)


Ten, kto to zrobi i umieści na stronie będzie, normalnie, asiorem lepszym niż całe Celestial Heavens :P;).
A propos, oni maja tam mapy dla pojedynczego gracza - muszę je kiedyś sprawdzić, bo w grze jest tylko sześć - kompletny skandal i kpiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć wszystkie nakładki z ekranu na na mapie przygody? Można wprawdzie zminimalizować wszelkie paski zasobów, miast, bohaterów, itp. do niebieskiej strzałki, ale mnie interesuje całkowite ich wyłączenie, tak, aby pozostał sam krajobraz, bo mam fajne ujęcie na screenshota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:36, Gevon Slicer napisał:

A propos, oni maja tam mapy dla pojedynczego gracza - muszę je kiedyś sprawdzić, bo w grze
jest tylko sześć - kompletny skandal i kpiny.


Po spatchowaniu masz bodajże 8 (góra 10) map dla pojedynczego gracza, a jeszcze więcej w trybie mutliplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:54, Majkell napisał:

Po spatchowaniu masz bodajże 8 (góra 10) map dla pojedynczego gracza, a jeszcze więcej w trybie
mutliplayer.

W wersji 1.4 nadal jest 6 ale muszę odszczekać - multiplayerowe rzeczywiście w singlu działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 20:06, Gevon Slicer napisał:

> Po spatchowaniu masz bodajże 8 (góra 10) map dla pojedynczego gracza, a jeszcze więcej
w trybie
> mutliplayer.
W wersji 1.4 nadal jest 6 ale muszę odszczekać - multiplayerowe rzeczywiście w singlu działają.



Powinieneś mieć 9 czysto single-player''owych map, tak jak na screenie poniżej. Nie wiem, może miałeś jakiś błąd podczas instalacji patcha i nie zdążyło dodać nowych map?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm dawno nie gralem w h5 przez neta i dzisiaj sobie chcialem zobaczyc ale nie bylo z kim grac:/czy zawsze jest tak malo osob??a i chcialbym miec 2 konta do h5 do gry mp czy jest to mozliwe??(dla siebie i dla taty;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 08:31, żyrafa napisał:

hmmm dawno nie gralem w h5 przez neta i dzisiaj sobie chcialem zobaczyc ale nie bylo z kim
grac:/czy zawsze jest tak malo osob??...

Pewnie połowa osób ma tak jak ja, że się poprostu nie da grać przez neta... Połączenie gry z internetem jest nieporozumieniem. Trzeba mieć jakieś tam IP żeby grać a aj go nie mam. Mój kolega ma ten sam problem. Brat cioteczny też miał ten problem w 3 części. Programik hamachi nie pomaga. Pewnie setki osób kupiło grę nie mając świadomości że pomimo opcji multiplayer będą mogli grać tylko na singlu O.o. Naszczęście przeprowadzam się i zmieniam dostawcę neta. Jest szansa że ten dostawca ma to IP. Jak pójdzie będę grał przez neta HURRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze jest mozliwe ale musisz w tym celu zakupic kolejny egzemplarz gry :) by uzyskac unikatowy klucz internetowy.

@iro1979
korzystalem z multi w h5 na laczach aster, neostrady oraz mojego lokalnego dostawcy internetowego (btw radiowego) i gra dziala wysmienicie - zadnych problemow z polaczeniem. Problem ktory opisujesz jak mniemam pojawia sie w przypadku podlaczenia internetu przez osiedlowy LAN... coz... sybciej w takim przypadku jest zmienic dostawce uslugi niz admina :D ktorynie potrafi zarzadzac siecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 08:31, żyrafa napisał:

/.../ chcialbym miec 2 konta do h5 do gry mp czy jest to mozliwe??(dla siebie i dla taty;))


Jest możliwe. Ja i mój brat mamy osobne konta i logujemy się bez problemu, podając ten sam klucz internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 24.11.2006 o 11:27, morthi napisał:

@iro1979
korzystalem z multi w h5 na laczach aster, neostrady oraz mojego lokalnego dostawcy internetowego
(btw radiowego) i gra dziala wysmienicie - zadnych problemow z polaczeniem. Problem ktory opisujesz
jak mniemam pojawia sie w przypadku podlaczenia internetu przez osiedlowy LAN... coz... sybciej
w takim przypadku jest zmienic dostawce uslugi niz admina :D ktorynie potrafi zarzadzac siecia
:)

Ja teraz mam internet w aster i mi nie działa. Zresztą od 8 grudnia będę miał neta gdzie indziej i będzie pewnie ok. Thx za zainteresowanie. Jak odpale to się spotkamy na wojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwne... ale moze dlatego ze nie masz publicznego ip :) chociaz w neo (na ktorym gralem) bylo podlaczone przez router i tez nie bylo publicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMm problem
bo kiedy gram na terenie nieumarłych (i tylko na tym terenie) gra mi sie tnie mimo zalecanej koonfiguracji sprzętu
Czy wszystkim to sie tak tnie ??
P.S tnie sie takŻe w czasie odadwania tury :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H5 nie potrzebuje stałego IP fo gry po niecie, ponieważ łączysz się przez serwery Ubisoftu. Gra powinna chodzić świetnie zarówno jeśli jesteś w sieci LAN, jak i w przypadku gdy masz dynamicznie przydzielane IP (czyli gdy masz np. neostradę). Adres IP jest niezbędny jedynie do gry w trybie sieci lokalnej. Jeśli nie możesz się połączyć z serwerem Ubi, to może masz porty poblokowane w firewallu, którymi komunikuje się Heroes. Albo Twój dostawca internetowy ma je zablokowane (w co wątpię). Powiedz jeszcze w którym momencie ten problem występuje. Czy w ogóle możesz się zalogować na swoje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować