Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

NIVAL sobie zostawiło parę zbugowanych rzeczy, żeby mieli co poprawiać i wydawać niby w tych ich "patch''ach". I dzięki temu mają na napoje z procentami! I przez te napoje wydają zbugowane patche. Potem zaś muszą porawiać błędy, które dodały te patche. I dzięki temu zaś ma ją na napoje z %. I tak w kółko. Głupsza teza mi nie przychodzi która uzasadniałaby, patche NIVAL kóre porawiają 50 błędów, a dodają 100 nowych bugów. Czy UBI/NIVAL naprawdę nie zależy na fanach serii M&M?? Ja już z tego nic nie rozumiem. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydalem dzis w empiku 59,90 na ta cała kuznie;/ Podstawka mimo poczatkowego odpychania wciagnela mnie na dobre szeczegolnie po spatchowaniu do ver 1.4 smiga jak talala ... kupuje HoFa i przecieram oczy ze zdziwienia jest to Homm V podstawka w eresji 1.0 albo i gorszej;/ grafika jakas taka uboszsza kilku opcji sie nie moge doszukac;/
Widze wiele nielogicznosci skoro w patchu 1.3 badz 1.4 wpraowadzona podswietlanie wszystkiego na mapie klawiszem ALT dlaczego zrezygnowano z tego w wersji 2.0 ktora powinna zawierac all poprawki jakie wsyszly do tej pory;/ sadze ze znajde mase nielogicznosci...powiedzialem sobie ze nastepnego dodatku o ile taki wyjdzie nie kupie za zadna pieniadze;/ Przeciez te wypociny ( Kampania fatalna ) mozna bylo dodac kolejnym patchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 00:41, SimoNeeN napisał:

Widze wiele nielogicznosci skoro w patchu 1.3 badz 1.4 wpraowadzona podswietlanie wszystkiego
na mapie klawiszem ALT dlaczego zrezygnowano z tego w wersji 2.0 ktora powinna zawierac all
poprawki jakie wsyszly do tej pory;/

Dalej jest to podświetlenie, ale jest gorzej widoczne. Dodatkowo ta poświata zostaję na 1-2 sekundy po puszczeniu klawisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 01:31, windows00 napisał:

> Widze wiele nielogicznosci skoro w patchu 1.3 badz 1.4 wpraowadzona podswietlanie wszystkiego

> na mapie klawiszem ALT dlaczego zrezygnowano z tego w wersji 2.0 ktora powinna zawierac
all
> poprawki jakie wsyszly do tej pory;/
Dalej jest to podświetlenie, ale jest gorzej widoczne. Dodatkowo ta poświata zostaję na 1-2
sekundy po puszczeniu klawisza.



Jedyne co widza moje oczeta to marne podswietlanie naszego heroska nic pozatym...chodzi mi o to ze w podstawce kazdy interaktywny przedmiot jaki znajdywal sie na mapie w danym momencie w zasiegu wzroku bylo podswietlany piekna blekitna poswiata o raz byl podpisany...dlaczego to usuneli??? Czy ktos wie w jaki sposob to przywrocic???
Wyczytalem gdzies ze silnik w HoF jest na etapie finalnej bety...zreszta sam moment przejscia do bitwy (chodzi mi o rozmycie obrazu tak jak bylo w becie ) jest tego najlepszym dowodem...srogo sie zawiodlem...moglem sobie odpusciac HoF i dalej ze smakiem grac w podstawke, a z Hofa przydaly by mi sie symultaniczne rundy no i moze te TRZY nowe jednostki neutralne...masakra dali ciala na calej lini;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 01:47, SimoNeeN napisał:

/ciach/

Właśnie sprawdziłem, jak się ma podświetlenie w podstawce i w dodatku.
Pewnie dziwnie to zabrzmi, ale w dodatku podświetlenie musi się "nagrzać". Działa to pdobnie jak w rzutnikach. Przed działaniem musi się na to działanie przygotować. Po wciśnięci uklawisza ALT poświata jest ledwo widoczna, ale z każdą chwilą wzmacnia się. W końcu osiąga maksimum i wygląda tak, jak w podstawce. Po puszczeniu klawisza poświata zanika powoli.
W podstawce nie było takiego "nagrzania", po wciśnięciu ALTu, od razu poświata była dobrze widoczna. A po puszczeniu tegoż - od razu zanikała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 23:09, 4YoU napisał:

Mam wersje 2.0, czyli dodatek i tam się nie wyłącza ale ja chce przejść kampania na trudnym
to niby jak mam to zrobić. Oby wyszedł jeszcze jakiś patch do podstawowej wersji.

Wersja 2.0 to wersja z dodatkiem. Nie można mieć wersji 2.0 bez dodatku. Jeśli Twój kolega
tak ma to pewnie ma jakąś jeszcze piracką betę, gdzie doatek całkowicie zamieniał HV.

> poza tym na miesiac przed premierą na swiecie juz wiele osob go mialo teraz ma go wiekszasc
graczy w multi:)
Pewnie to były jakieś już ostatnie testy dodatku. Z patcha też tak było, tylko że te testy
jakoś i tak nie pomagały bo zawsze patche dodawały jakiś problem.

Ciekawe jaka będzie następna frakcja w najnowszym dodatku???? Myślę, że albo orkowie( w wielu
misjach jest o nich mowa ) albo te latajace nad wodą miasto ( mapa Ashan ). A może barbarzyńcy,
ale niezbyt ta frakcja pasuje do świata fantasty. Więc moim zdaniem będą ORKOWIE, bo nawet
w Dark Messiah są więc żeby swiat Ashan był spójny muszą tą frakcje wprowadzić.

dobra niech wam bedzie
musze zastrzelic kolege bo oklamal mnie ze nie ma KP
a to nygus :)))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nadszedł oczekiwany koniec błędów w Heroes V of Might and Magic: Kuźnia Przeznaczenia. W dniu dzisiejszym wydaję Heroes V Unofficial Patch v2.0A.

Patch wkłada w grę naprawdę wiele zmian. Czyste fakty: Nasz Unofficial Patch poprawia ponad 1900 (!) tekstów w grze. Zalecam zainstalowanie go \ uaktualnienie starszej wersji wszystkim osobom posiadającym Kuźnię Przeznaczenia a także wersje podstawową gry. Patch jest w pełni kompatybilny z obiema wersjami.

Z mniejszych nowości odświeżyłem trochę design Instalatora :D

Jak zawsze, Unofficial Patch znajdziesz na stronie:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Oczywiście w dziale Download.

Wszystkich serdecznie zapraszam do ściągania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie poprawki!!!! :) Teraz bedzie mozna przyzwoicie grac ;) Tyle, że ja nie moge, bo coś grafa nie chodzi pomimo zaistalowania lepszych sterów.... No cóż.... Troche sobie poczekam.... :P

no i RESPEKT dla Was czyli dla twórców poprawki 1900 błedów to spora masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Do tej pory nie używałem waszych łatek, bo jakoś dało się grać, ale przy obecnej ilości błędów (i przez wzgląd na zastosowanie moich pomysłów :D) postanowiłem spróbować. Pytam zatem: Czy łatka nieoficjalna nie przeszkadza swoją obecnością patchom oficjalnym, które są na nią instalowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:31, Napek napisał:

Mam pytanko. Do tej pory nie używałem waszych łatek, bo jakoś dało się grać, ale przy obecnej
ilości błędów (i przez wzgląd na zastosowanie moich pomysłów :D) postanowiłem spróbować. Pytam
zatem: Czy łatka nieoficjalna nie przeszkadza swoją obecnością patchom oficjalnym, które są
na nią instalowane?


nie [rzeszkadza w żaden sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że nie. Ja użytkuję ją praktycznie odkąd powstał, nie stwierdziłem nigdy żadnych nieprawidłowości :D Nasza łatka jest tak zrobiona, że w przeciwieństwie do innych MODów nie powoduje problemów przy grze przez Internet. Jedyne co stracisz, to błędy w tłumaczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm gram narazie troszeczke od poniedzialku w h5 hof i niezauwazylem zabardzo jakis bledow.Ale tak jak mowie gram nie duzo.Czy ktos moglby mi pokrotce strescic dlaczego warto zainstalowac patch v2.0A??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:34, DiDivor napisał:

Jedyne co stracisz, to błędy w tłumaczeniu :D


I już je straciłem :P Świetna robota panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie bo chciał bym wystawić mojego HOMM''a V w dziale uzywek i nie wiem czy ktoś kupi :)Przed chwilką widziałem że są tam po 60 zł a ja chciałem wystawić go za 40-50 zł(stan jest idealny)No i nie wiem czy ktoś kupi :/Czy ktośtam wogóle kupuje gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 00:41, SimoNeeN napisał:

Wydalem dzis w empiku 59,90 na ta cała kuznie;/ Podstawka mimo poczatkowego odpychania wciagnela
mnie na dobre szeczegolnie po spatchowaniu do ver 1.4 smiga jak talala ... kupuje HoFa i przecieram
oczy ze zdziwienia jest to Homm V podstawka w eresji 1.0 albo i gorszej;/ grafika jakas taka
uboszsza kilku opcji sie nie moge doszukac;/
(...)


Eee, grafika uboższa niż w podstawce? Może masz ustawione detale na "Bardzo niskie", sprawdź. Bo co jak co ale grafika na mapie przygód nie uległa pogorszeniu, nawet mam wrażenie że jakoś lepiej to wygląda;p No i cut-scenki jak dla mnie trochę lepiej się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 12:18, Majkell napisał:


Lepije wyglądają nie które czary :),np."wskrześ umsrłych".Wczesniej to wyglądało tak samo jak efekt namiotu medyka,a teraz jest bardzo ładny efekt :)A co do grafy gry to jest taka sama,czyli bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować