Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 18:32, gothicsheep napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17022&u=1 Zapraszam!!! A ten temat to tylko ściema.:P


Nie dość, że Twój temat został zamknięty to jeszcze go reklamujesz w tematach nie mających z nim nic wspólnego (np. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=11043 ) przez co tylko spamujesz.
Otrzymujesz ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:26, Lailonn napisał:

Kupilismy edycje KOLEKCJONERSKA,
ktora jest wybrakowana, wadliwa i uniemozliwia pelne korzystanie z produktu.


Co masz na myśli mówiąc, że jest wybrakowana? Bo sam nie zauważyłem nic takiego.

Zamiast wsparcia

Dnia 30.12.2006 o 18:26, Lailonn napisał:

technicznego mowi sie nam "idzcie w cholere".


Rzeczywiście ktoś TAK do Ciebie powiedział? Jeśli tak to chciałbym abyś podał gdzie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:53, Daimon_Frey napisał:

Co masz na myśli mówiąc, że jest wybrakowana? Bo sam nie zauważyłem nic takiego.


Wersja empikowa moze byc zaktualizowana tylko do wersji 1.3 a nie 1.4 jaka jest aktualnie oficjalna. W zwiazku z tym poza pozostajacymi w grze bledami i problemami z balansem - ktore usuwa 1.4 - oraz brakiem ewentualnych nowosci jakie on dodaje gra nie jest taka jak ja tworca tworzy a nabywca otrzymuje gorszy produkt. Co wiecej w ziwazku z tym, ze jam am wersje 1.3 a inni 1.4 nie moge z nimi grac w sieci. Jeszcze jakies madre pytania chlopcze?

Dnia 30.12.2006 o 18:53, Daimon_Frey napisał:

Rzeczywiście ktoś TAK do Ciebie powiedział? Jeśli tak to chciałbym abyś podał gdzie dokładnie.


Jestes glupi czy tylko udajesz? Slyszales o czyms takim jak metafora/przenosnia ? Ale ok. Dokladnie mialo to miejsce na ulicy Kowalewskiego 16. Obok budynku stacji benzynowej. Byla odzina 15:43:21 i padal lekki deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeszcze jakies madre pytania chlopcze?

A wiesz czemu zadałem takie pytanie? Gdyż stwierdziłeś, że edycja kolekcjonerska jest wybrakowana.
Tymczasem odpowiadasz mi opisując wersję empikową. Zdecyduj się. Jak to określiłeś? Ach, tak.. chłopcze.

Dnia 30.12.2006 o 19:30, Lailonn napisał:

Jestes glupi czy tylko udajesz?


Jeśli ty bardzo mądry pozwolisz mnie głupiemu pozostawić to bez komentarza, to tak jednak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:55, Daimon_Frey napisał:

A wiesz czemu zadałem takie pytanie? Gdyż stwierdziłeś, że edycja kolekcjonerska jest wybrakowana.
Tymczasem odpowiadasz mi opisując wersję empikową. Zdecyduj się. Jak to określiłeś? Ach, tak..
chłopcze.


Dziecko idz stad i nie wtracaj sie do rozmow doroslych. Gdybys mial mozg i umial czytac wiedzialbys(bo jest w tym topicu o tym wiele), ze edycja kolekcjonerska ZAWIERA WLASNIE TE EMPIKOWA EDYCJE HEROES V !!! Dlatego opisujac kolekcjonerska opisuje empikowa!!! Ty tego nie wiesz bo pewnie zadnej z nich nie masz, ale cwaniaka i madrale zgrywac musiales, nie? omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:46, Lailonn napisał:

Dziecko idz stad i nie wtracaj sie do rozmow doroslych. Gdybys mial mozg i umial czytac wiedzialbys(bo
jest w tym topicu o tym wiele), ze edycja kolekcjonerska ZAWIERA WLASNIE TE EMPIKOWA EDYCJE
HEROES V !!! Dlatego opisujac kolekcjonerska opisuje empikowa!!! Ty tego nie wiesz bo pewnie
zadnej z nich nie masz, ale cwaniaka i madrale zgrywac musiales, nie? omg

Bzdura. Ciekawe jak EK może zawierać edycję "empikową", skoro w dniu premiery nie było jeszcze patcha 1.1, nie mówiąc nawet o 1.2 (a cały problem z "empikową" jest taki, że to nie akceptująca innych patchy wersja 1.2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:06, Krejt napisał:

Bzdura. Ciekawe jak EK może zawierać edycję "empikową", skoro w dniu premiery nie było jeszcze
patcha 1.1, nie mówiąc nawet o 1.2 (a cały problem z "empikową" jest taki, że to nie akceptująca
innych patchy wersja 1.2).


Zarzucasz mi klamstwo na podstawie wlasnego doswiadczenia czy czego? Wiele osob na forum - posiadaczy EK - skarzylo sie na ten fakt. Mam Ek wlasnie w rece i na dysku. Chyba wiec mam podstawy by byc pewnym swego zdania...

Co do pytania to ja do tej pory nei wiem jak moglo sie to stac - zwykle oszustwo i robienie klientow w konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc możliwe, że istnieje tzw. drugi rzut Edycji Kolekcjonerskiej (co przeczy samej jej nazwie, jako że miała to być edycja limitowana dostępna do wyczerpania zapasów). Jeśli to prawda, wartość takiej EK mocno się dewaluuje.
Do tej pory byłem święcie przekonany, że obecnie w sklepie gram.pl nadal są dostępne EK z edycji premierowej. Coś tutaj brzydko pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:48, Agral napisał:

czy sa kody do herosa 5?

Start > Programy > Ubisoft > Heroes of Might and Magic V > Instrukcja do Edytora Map > Kody oszustw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG teraz tak sobie mysle.. piszac o edycji kolekcjonerskiej mialem na mysli Heroes + dodatek a nie ta pierwotna edycje kolekcjonerska z bajerami ^_^ Moj blad, ze wywolalem zamieszanie ale w sumie srebrna/zlota edycja jakby nie bylo jest kolekcjonerska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:52, Krejt napisał:

> czy sa kody do herosa 5?
Start > Programy > Ubisoft > Heroes of Might and Magic V > Instrukcja do Edytora
Map > Kody oszustw
dzięki. pozdro dla wszystkich fanów herosów!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:57, Lailonn napisał:

OMG teraz tak sobie mysle.. piszac o edycji kolekcjonerskiej mialem na mysli Heroes + dodatek
a nie ta pierwotna edycje kolekcjonerska z bajerami ^_^ Moj blad, ze wywolalem zamieszanie
ale w sumie srebrna/zlota edycja jakby nie bylo jest kolekcjonerska...

No i wszystko jasne. :)
Edycja Kolekcjonerska to taka z drewnianym pudełkiem-skrzyneczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko. Dalej nie jest jasne dlaczego do "kolekcjonerskiej" edycji zrobionej na swieta, majacej zawierac premierowe wydania gry dodano zmutowana wersje empikowa, ktora nie nadaje sie za bardzo do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:03, Lailonn napisał:

Nie wszystko. Dalej nie jest jasne dlaczego do "kolekcjonerskiej" edycji zrobionej na swieta,
majacej zawierac premierowe wydania gry dodano zmutowana wersje empikowa, ktora nie nadaje
sie za bardzo do niczego...

Prawda.
Niestety wciska się ludziom bubla, co jest o tyle dziwne, że przecież CDP już wcześniej miało sygnały, że z edycją empikową nie wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:19, Agral napisał:

sprawdziłem i nie mam instrukcji do edytora map. CZY TEN EDYTOR MAP NIE MIAŁ BYĆ W DODATKU?

Musisz zainstalować patch 1.3 lub 1.4 aby mieć edytor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:57, Lailonn napisał:

ale w sumie srebrna/zlota edycja jakby nie bylo jest kolekcjonerska...


Jakby nie było jest tylko zwykłym pakietem H5+HoF wydanym m.in. z okazji premiery dodatku (dostępny nie tylko u nas). I jest dostępny dla nieograniczonej liczby osób w przeciwieństwie do prawdziwej EK, której CDP narobiło i tak stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować