Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

A no właśnie. Ja oprócz czerpania przyjemności z samego grania lubię czerpać też przyjemność z poznawania historii/scenariusza. Chyba sobie na razie daruje, dopóki nie pojawi się w jakimś znanym przeze mnie języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:21, Daimon_Frey napisał:

A no właśnie. Ja oprócz czerpania przyjemności z samego grania lubię czerpać też przyjemność
z poznawania historii/scenariusza. Chyba sobie na razie daruje, dopóki nie pojawi się w jakimś
znanym przeze mnie języku.


A ja po przeczytaniu tego nabrałem dziwnej ochoty to zaczęcia w końcu nauki tego języka ;) Do czegoś się granie mi w końcu przyda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ta propozycja nival, ale niestety nie zobacze jej :(, nie posiadam KP <brak funduszy>. Możew najbliższym czasie. A co do języka rosyjskiego to nic nie mam. W szkole dobrze mi idzie z tego przedmiotu. Ludzie uczcie się rosyjskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, moze jestem glupi ale czy idzie jakos zagrac w tej grze druzynowo? Ani w generatorze ani w gotowcach nie widze takiej mozliwosci - parodia? Moze wydadza nowy dodatek, ktory za 59,90 pozwoli mi grac w zespole z kumplem w hot seat?

Swoja droga bugi, ze nie mozna wybrac postaci z fortcey czy tez w ogole nie ma bohaterów - kpina :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 02:23, Lailonn napisał:

Wybacz, moze jestem glupi ale czy idzie jakos zagrac w tej grze druzynowo?

Musisz poszukać odpowiedniego scenariusza. Widziałem taki jeden, ale nie pamiętam nazwy. Były tam 3 drużyny (2v2v1).

Dnia 30.12.2006 o 02:23, Lailonn napisał:

Swoja droga bugi, ze nie mozna wybrac postaci z fortcey czy tez w ogole nie ma bohaterów -
kpina :|

Tutaj też zależy wszystko od scenariusza. Są takie gdzie można wybrać bohatera, ale są też takie bez tego wyboru. To zależy od zamysłów twórcy mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś dokończyć moją mapę???
A do czego ten czołg???

A w nowym pathu mógłby być przycisk do rozdzielania jednostek, bo nie zawsze chce mi się shift naciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mapka wydana przez Nival jest bardzo ciekawa, największą barierą jest bariera językowa, nie do pokonania dla większości graczy (także dla mnie). Czekamy na wersję angielską, którą można było by z łatwością przetłumaczyć.

A teraz mała niespodzianka ode mnie ;D Wyszła mało doceniana praz polskich graczy nowa wersja programu Heroes V Tweaker v2.0. Program, w polskiej wersji językowej możecie ściągnąć ze strony Unofficial Patcha - http://members.lycos.co.uk/homam/ (dział Heroes V Tweaker PL). Narzędzie to jest naprawdę super, można dowolnie ustawić grubo ponad 100 parametrów gry.

W najnowszej wersji pojawiła się osobna obsługa dodatku oraz m. in. bardzo ciekawa funkcja wyłączenie reklam i filmika Intro w podstawowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:00, morthi napisał:

/.../


Czyżby to była ta niespodzianka, którą zapowiadałeś, czy to tylko bonus oprócz niej?? :) Zgaduję, że to drugie - w końcu scenariusz to niespodzianka ze strony Nivala:)
Chętnie bym zagrał w scenariusz, ale niestety po rosyjsku to ja ani mru mru, więc żeby nie odbierać sobie przyjemności z gry, poczekam na wersję w jakimś bardziej zrozumiałym języku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 02:23, Lailonn napisał:

Swoja droga bugi, ze nie mozna wybrac postaci z fortcey czy tez w ogole nie ma bohaterów -
kpina :|

Może sie mylę, ale stare mapy wydane przed dodatkiem nie mają możliwości wyboru bohatera fortecy - ale ukazał się taki mały mod, niestety gdzieś mi się za[podział adresik :( który to podobno umożliwia (osobiście nie sprawdzałem, bo gram mapki zrobione w edytorze i tam nie ma takich problemów - a tak poza tym polecam ten edytor - opis i download http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=19929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 13:27, gothicsheep napisał:

Czy Heroes V pójdzie na takim sprzęcie:
Athlon XP 2500+ Barton (1.84GH)
256 RAMu
Radeon 9200 128MB (Pixel Shader 1.4)
Proszę o szybką odpowiedź!

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 14:52, do- napisał:

> Czy Heroes V pójdzie na takim sprzęcie:
> Athlon XP 2500+ Barton (1.84GH)
> 256 RAMu
> Radeon 9200 128MB (Pixel Shader 1.4)
> Proszę o szybką odpowiedź!
Nie.

To jakim cudem gram na takiej konfiguracji. A na dodatek gra mi się całkiem przyjemnie. I to ma być forum gdzie ludziom kit wciskacie. I na dodatek jesteś przodownikiem. Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 14:59, gothicsheep napisał:

To jakim cudem gram na takiej konfiguracji. A na dodatek gra mi się całkiem przyjemnie. I to
ma być forum gdzie ludziom kit wciskacie. I na dodatek jesteś przodownikiem. Ach...


Całkiem możliwe, że grasz:) I nie wszyscy tutaj wciskają kit, gwarantuję:) Jednak gra poszła by o wiele lepiej, gdybyś poszerzył ilość RAMu co najmniej o do 512mb, a 768 byłoby idealnie:) WTedy grało by się o wiele przyjemniej, reszta sprzętu ujdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:08, Rafal G napisał:

> To jakim cudem gram na takiej konfiguracji. A na dodatek gra mi się całkiem przyjemnie.
I to
> ma być forum gdzie ludziom kit wciskacie. I na dodatek jesteś przodownikiem. Ach...

Całkiem możliwe, że grasz:) I nie wszyscy tutaj wciskają kit, gwarantuję:) Jednak gra poszła
by o wiele lepiej, gdybyś poszerzył ilość RAMu co najmniej o do 512mb, a 768 byłoby idealnie:)
WTedy grało by się o wiele przyjemniej, reszta sprzętu ujdzie:)

Ty byś się nie wkurzył jakby ktoś ci taki kit wciskał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się na nas wkurzasz?! To nasza wina, że jakiś tam "przewodnik" chce sobie posty nabić??? A skoro Ci działa to po co się pytasz????

A co do tej mapy ""Bohaterowie: Wersja reżyserska" to poczekam aż ją dadzą do patcha. Bo chyba dadzą, co nie?? W ogóle chyba kiedyś też tak zrobili: że najpierw dali do neta, a potem dopiero do patcha. Ta nazwa też jakaś dziwna "wersja reżyserska". Czy ona jest jakaś jeszcze nie skończona/w fazie testów? Czy poprostu tak ją nazwali na ten ich jubileusz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:41, 4YoU napisał:

Czy ona jest jakaś jeszcze nie skończona/w
fazie testów? Czy poprostu tak ją nazwali na ten ich jubileusz??


Z CH: "This anniversary scenario will take you into the journey to castle Nivalia, which suspiciously looks like Nival''s office. You''ll have to play as a project leader, responsible for accomplishment of the errand of state importance. Using the given budget you''ll have to fulfill the task in time."
I wszystko jasne :)
Poza tym, w przypadku filmów, jeśli jakiś jest w wersji reżyserskiej oznacza, że jest jakoś rozszerzony, poprawiony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zdradzic coz to za tajne rozmowy przeprowadzasz? Czego maja dotyczyc(poza tym, ze heroesow ;]) Jelsi to jakis mega sekret to moze na gg? 3283059 :P

Wkurza mnie strasznie ta edycja empikowa ale jeszcze bardziej wkurza mnie postawa CDP, ktory po prostu mowi "mamy was w dupie klienci" i nie raczy pisac ani na forum ani co ciekawe NIE ODPOWIADA POMOC TECHNICZNA !!!

Zostalismy OSZUKANi(moge dostac degrada za prawde - wisi mi to). Kupilismy edycje KOLEKCJONERSKA, ktora jest wybrakowana, wadliwa i uniemozliwia pelne korzystanie z produktu. Zamiast wsparcia technicznego mowi sie nam "idzcie w cholere". Jak widac CDp i Cenega zamieniaja sie miejscami jesli chdozi o jakosc wydan. Dziwne to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować