Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 20:54, DiDivor napisał:

Sprawdźcie, czy u was jest tak samo. Cały poprawiony tekst mam już na kartce. Jeśli się to
potwierdzi, wydajemy Heroes V Unofficial Patch v2.1B :)


u mnie jest tak w kilku miejscach, co innego mowia a co innego jest napisane ale kontekst jest zachowany


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:57, moonman napisał:

> Sprawdźcie, czy u was jest tak samo. Cały poprawiony tekst mam już na kartce. Jeśli się
to
> potwierdzi, wydajemy Heroes V Unofficial Patch v2.1B :)

u mnie jest tak w kilku miejscach, co innego mowia a co innego jest napisane ale kontekst jest
zachowany


No kontekst jest ten sam, ale to trochę drażni. Odpowiednie poprawki będą w Unofficialu 2.1B :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:32, Nivellen89 napisał:

Nie chce tu spamowac ale czy wkońcu dostanę jakąś odpowiedź na moje błaganie? Jakiś link,
wyjaśnienie cokolwiek, błagam tan "bug" jest naprawdę wkurzający!

Pomóżcie! Mam nieciekawy problem z grą w HoMM V przez internet (z góry mówię iż mam oryginalną
grę + dodatek spatchowane odpowiednio do 1.41 oraz 2.1). Otóż mój profil nie aktualizuje się
:(. Mogę bez przeszkód grac z innymi graczami, nie wyskakują przy tym żadne błędy, lecz kiedy
kończę jakiś pojedynek czasami wyskakuje błąd, że nieudało się zaktualizowac mojego profilu
na ubi.com. Często żaden komunikat nie pojawia się, ale i tak potem gdy wchodzę do mojego profilu
czytam, że stoczyłem tylko jedną bitwę, w grze byłem tylko przez 5 minut a mój ranking to 1480
punktów. ;( Proszę jeszcze raz o pomoc!


Podbijam. Mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ulala :) a ja jeszcze swoich wciaz nie skonczylem :( bo mi troche tego zostalo tekstu do przetlumaczenia z kompendium... ale postaram sie sprezyc by jak najszybciej udostepnic to co zrobilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wczoraj Heroesów. Gra była w wersji 1.0. Zainstalowałem path 1.1, potem autoupdate zauktualizował mi grę od razu do 1.4. Dziwię się troszkę, ponieważ wszystkie kolejne pathe dość sporo ważą, a u mnie to poszło w miarę szybko ( przynajmniej jak na moje łącze :)) Czy powinienem zainstalować coś jeszcze ? Jakiś nieoficjalny path może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieoficjalny na pewno :) i mam nadzieje ze pamietales o poprawce 1.11 kytora dodaje brakujace speeche w kampanii lochu - jesli jednak o niej zapomniales musisz przeszukac forumw poszukiwaniu tych 3 plikow ktore napek wrzucil na mytempa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tej poprawce :/ ale chyba nic straconego. Zaraz jej poszukam i zainstaluje. Jakbyś był tak miły jeszcze i powiedział skąd wziąć nieoficjalny path :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 10:45, hehe napisał:

Zapomniałem o tej poprawce :/ ale chyba nic straconego. Zaraz jej poszukam i zainstaluje. Jakbyś
był tak miły jeszcze i powiedział skąd wziąć nieoficjalny path :)


Pozwolę sobie wyręczyć morthi''ego :)
Żeby zainstalować patcha 1.11 (do ściągnięcia np. na gram.pl), musiałbyś na nowo instalować hirołsów.
Jeśli jednak niestraszny Ci Total Commander, to wrzuć do pliku sound.pak trzy maleństwa spod poniższego linka, co ponoć załatwia sprawę: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=27759 (nie próbowałem :P)

A to strona projektu Unofficial''a: http://members.lycos.co.uk/homam/ -wersja 2.1 jest uniwersalną dla podstawowej wersji gry i dla dodatku.
Zanim jednak zainstalujesz patcha nieoficjalnego, zaopatrz się w łatkę 1.41 odpowiednią do Twojej wersji :) (też na gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 11:06, Napek napisał:

Pozwolę sobie wyręczyć morthi''ego :)
Żeby zainstalować patcha 1.11 (do ściągnięcia np. na gram.pl.....


Ta łatka 1.11 to inaczej poprawka lokalizacyjna ? Bo niczego takiego jak path 1.11 na gram.pl znaleźć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:04, hehe napisał:

Ta łatka 1.11 to inaczej poprawka lokalizacyjna ? Bo niczego takiego jak path 1.11 na gram.pl
znaleźć nie mogę...


Tak - 1.11 to poprawka lokalizacyjna:) Możesz śmiało ściągać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie tą mapke od nival (wersje reżyserską) i muszę powiedzieć, że jest niezła. Tylko pogratulować pomysłowości i oby więcej takich map wydawali. A swoją drogą czy napewno ciąg dalszy nastąpi? Bo jeśli tak to jestem ciekaw jak będzie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś podać taką stronkę z wszystkimi (wszystkie wersje językowe itp) paczkami do HoMM5? Bo kiedyś ją miałem ale straciłem ulubione i teraz nie mogę jej odnaleźć :( Pamiętam że nazwa to było coś z "Index patches to Heroes...". Zależy mi na tym bo wcześniejsze patche mam z wersji węgierskiej i boję się że się pogryzą...
Aha, jeszcze jedno: czy ten patch co jest na gram.pl co podnosi wersję od razu do 1.41 to rzeczywiście działa? Bo ja nie wiem czy mam wersje empikową czy nie... A aktualnie gram na wersji 1.3 (bo boję się że sejvy mi uciekną i chcę dokończyć misję) i chyba też dlatego nie moge się zalogować na ubi.com :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dlaczego nie ma już tego przypiętego posta? Był on bardzo przydatny.

>Do Morthiego

To całe kompedium wiedzy o Homm5 jest już poprawione? bo chciałbym sobie poczytać trochę i przejść do końca kampanie podstawki, którą muszę grać od początku bo dysk mi się spalił wcześniej i save''ów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem z 5 misją krasnoludów a mianowicie jak mam pokonać Laszlo ???
ma względnie mniejszą armie ode mnie ale nie moge wygrać próbowałem już chyba wszystkiego włącznie z czekaniem do 10 miesięcy szkoleniu armi i ataku mam już 150 smoków 300 władców itd. a on 4 anioły, ok 300 kawalerzystów itd.Ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kompendium aktualnie jest na wersji 1.4 i 2.0 - uaktualnienie do wersji 2.1 jest w drodze a do wesji 1.5 dopiero jak sie pojawi :)
z powodu duzej ilosci zmian i dosyc poznego czasu udostepnienia rzeczy do tlumaczenia na wersje 2.1 kompendium bedzemy musieli troche poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, a mniej więcej ile trzeba będzie poczekać? Mam jeszcze prośbę, zapodałbyś mi link do kompedium do podstawki? Od razu mówię, że używałem wyszukiwarki, ale nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:54, Radek15 napisał:

Aha, a mniej więcej ile trzeba będzie poczekać?


Aż wszystko zostanie ukończone. Jestem pewien, że osoby tym się zajmujące, starają się to zrobić jak najszybciej.

>Mam jeszcze prośbę, zapodałbyś mi link do kompedium

Dnia 17.02.2007 o 22:54, Radek15 napisał:

do podstawki? Od razu mówię, że używałem wyszukiwarki, ale nie znalazłem.


Link bezpośredni do kompendium dla wersji 1.4: http://www.heroesofmightandmagic.com/downloads/Heroes5_Manual_pl.zip

Strona ze wszystkimi wersjami: http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/game_manuals.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować