Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2008 o 21:34, Wojman napisał:

> nawet wsród moderów
> też są diabełki. żal.pl normalnie

Fakt, ze ty kradniesz nie oznacza od razu, ze wszyscy na okolo tez kradna. BAN.



Chyba TY KRADNIESZ, ja nie jestem złodziejem i KUPUJE Orginały, a cracki używam po to by nie wkładać i nierysować płyt w napędzie o wartości od 35 zł do 150zł poniał, i nie nazywaj kogoś piratem dlatego że używa cracki (chodć i piraci też używają ;/), do swoich orginalnych gier, PONIAŁ, od 15 roku jadę na orginałach, rządam Odbanowania konta DArkon1990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zapewniam, ze zbanowanie kolejnego konta trwa znacznie krocej niz zalozenie nowego
2. Jak juz czegos zadasz to pisz chociaz bez bykow ortograficznych
3. BAN jest nalozony na stale. Tyczy sie to kazdego twojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:31, DArkon1990 napisał:

> - All_campaingns.dialogscenes_pl oraz All_campaings.text_pl Moje pytanie czy te
2 pliki
> wystarczą czy tez nie i gdzie je trzeba skopiować.


to tak leci:

pobierz Campaign data, latest update, pobierz ten plik z tekstem polskim http://www.mediafire.com/download.php?mzmdg4zyymg
(poprawiona wersja), potem ściągnij Dialog scenes voices w języku polskim lub angielskim,
no i Animations for cutscenes jeśli chcesz mieć filmiki w kampaniach, a na dodatek ściągnij

http://www.mediafire.com/download.php?dwz7zdbyhbc są to mapki single player z Podstawki
i Kuźni Przeznaczenia przerobionę do działania z Dzikimi Hordami, aha głos w mapkach
jest po angieslku, napisy zaś polskie (2 dni wstawiania i poprawiania literówek), a całoś
po za mapkami wklej do folderu UserMods, mapki już do folderu Maps ;] pozdrawiam.

Aha nie czepiać się Readme było pisane w nocy około 3-ciej i na odwal się ^^, a po uploadnięciu
niechciało mi się już poprawiać, upload siedzi już tam z miech chyba.


Wielkie dzieki - jeszcze 1 pytanko te pliki wklejamy do analogicznych plików w Hordach, czy może do pliku inne mapy i kampanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 09:13, Werdon napisał:

Wielkie dzieki - jeszcze 1 pytanko te pliki wklejamy do analogicznych plików w Hordach,
czy może do pliku inne mapy i kampanie?

Kolega Ci już nie odpowie to ja powiem :)
Wklej je do pliku "inne mapy i kampanie" Jeśli nie zadziała to wklej do tych analogicznych plików w Hordach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 10:51, wdowiakm napisał:

> Wielkie dzieki - jeszcze 1 pytanko te pliki wklejamy do analogicznych plików w Hordach,

> czy może do pliku inne mapy i kampanie?
>
Kolega Ci już nie odpowie to ja powiem :)
Wklej je do pliku "inne mapy i kampanie" Jeśli nie zadziała to wklej do tych analogicznych
plików w Hordach...

Dzięki :-) a z tym banem na wieki to przesada, jakieś ostrzeżenie by wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 13:51, Werdon napisał:

Dzięki :-) a z tym banem na wieki to przesada, jakieś ostrzeżenie by wystarczyło


Witam.Zdecydowanie przesada z tym zbanowaniem.Gość podał jedno z możliwych rozwiązań.Samo posiadanie noża w domu nie czyni z człowieka zabójcy.Rozumując w ten sposób pasowałoby karać wydawców gier za rozwiązania które np wymuszają deinstalację programów do wykonywania kopii.Dlaczego wydawca bądź producent gry ma decydować o tym jakie oprogramowanie mam mieć zainstalowane na komputerze?A wykonanie kopii zapasowej w Polsce nie jest nielegalne.Pozdrawiam
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:20, DArkon1990 napisał:

>
> > Jaki masz system operacyjny?
>
> stary ale jary XP


Zainstaluj patcha 2.1 i zobacz czy gra się uruchomi, jesli po spatchowaniu do wersji
2.1 dalej będzie wyskakiwać że plytka nie jest orginalna mimo że jest orginalna, to pozostaje
crack do wersji 2.1, 1.6 i 3.1 chodzą bez płyty.


zrobiłem wszystko co możliwe, wszystkie upgrady, patche w różnej konfiguracji, nawet cracka ściągnąłem, niestety bez efektów...
wpisałem w google błąd który mi wyskakuje i niestety nikt nie znalazł na niego odpowiedzi (łącznie z forum mniej lub bardziej oficjalnym dotyczącym tej gry), po pytaniu ludzi zalega głęboka cisza...
skoro kupiłem coś co niedziała poczułem moralne prawo do zaopatrzenia się w drugi dodatek niekoniecznie kupując go w sklepie i ten na szczęście działa, a jak producenci znajdą pomysł jak naprawić błąd z pierwszej części to ja się odwdzięczę zakupem drugiego dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam tu to pytanie, bo to najczęściej komentowany temat o hirołsach. Otóż kupiłem HoM&M Kolekcję... no i wszystko super pięknie, patrzę na skład zestawu i coś mi nie pasuje. Brakuje mi jednej książeczki z bestiariuszem. Wiem, że mnie odeślecie do pomocy technicznej, ale chcę zapytać tych, którzy kupili ten zestaw, czy to błąd tylko w mojej wersji, czy we wszystkich, bo podobna sytuacja była z Medievalem II - tam nie było drzewka jednostek. Tak więc z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:11, Lfdracon napisał:

Pisząc ''bestiariusz'', masz na myśli ten rozkładany spis jednostek? O ile się nie mylę,
był dodawany tylko do edycji premierowej.

Nie, chodzi mi o książeczkę z wszystkimi jednostkami z wszystkich dodatków dodawaną do Heroes Kolekcja Wszech Czasów. Ale już po problemie, włożona była do albumu z artami i nie zauważyłem jej bo jest cienka ;P Sorki za problem i dzięki, że się tak szybko odezwałeś :P Ale wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:54, heyboy napisał:

A masz kartę rejestracji elektronicznej? Jak tak, to ile wPLN rzucili? Bo ja u siebie
karty nie znalazłem :/

No ja także karty nie mam... Właśnie miałem pytać, ale stwierdziłem, że niepotrzebnie znowu będę pisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:05, ibisz napisał:

No ja także karty nie mam... Właśnie miałem pytać, ale stwierdziłem, że niepotrzebnie
znowu będę pisał :P

Napisałem w wątku sklepowym. Zobaczymy co akne odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie i Panie słyszeliście już może coś o poczynaniach Ubisoft co do Heroes 6 ? Czy nadal cisza w tym temacie?

Pozdrowienia dla całej społeczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posted Tue November 11 2008 13:39
It''s definitely in development (and has been for quite some time), but it''s still early and there''s no timetable for a release date. Not to worry...H6 WILL be coming. :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:43, Sheltem napisał:

Posted Tue November 11 2008 13:39
It''s definitely in development (and has been for quite some time), but it''s still early
and there''s no timetable for a release date. Not to worry...H6 WILL be coming. :O)

no no :) w końcu! i tak bylem przekonany ze wydadzą H 6... chodz powinni juz pod koniec roku wydac H 6... a po nowym roku juz dopracowaną h 7 razem z V 7 :D ee to jest W 7 :P:P
mam nadzieje ze... grywalne to będzie a nie tak jak ten SHIT h 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj miedzy wierszami - rozpoczęto prace nad HVI, ale do końca jeszcze daleko. Na pewno więcej niż rok.
No i jest to nieoficjalna informacja (ale pewna, na ile to możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:47, ibisz napisał:

Zadam tu to pytanie, bo to najczęściej komentowany temat o hirołsach. Otóż kupiłem HoM&M
Kolekcję... no i wszystko super pięknie, patrzę na skład zestawu i coś mi nie pasuje.
Brakuje mi jednej książeczki z bestiariuszem. Wiem, że mnie odeślecie do pomocy technicznej,
ale chcę zapytać tych, którzy kupili ten zestaw, czy to błąd tylko w mojej wersji, czy
we wszystkich, bo podobna sytuacja była z Medievalem II - tam nie było drzewka jednostek.
Tak więc z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)


nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale skorzystam z okazji i zapytam sie o Tshirt - jakiej jest jakości materiał, jakiej nadruk, rękawy szerokie "chorągiewki" czy wąskie? plakat w tubie czy składany na cztery?
TIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 23:00, moonman napisał:

nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale skorzystam z okazji i zapytam sie o Tshirt
- jakiej jest jakości materiał, jakiej nadruk, rękawy szerokie "chorągiewki" czy wąskie?
plakat w tubie czy składany na cztery?
TIA

Plakat niestety składany na cztery. Nie jestem znawcą co do koszulek, ale spróbuję odpowiedzieć. 100% bawełna (tylko tyle idzie wyczytać :D), jak dla mnie dobra jakość. Porównując do koszulki z EK World in Conflict, jakość jest dokładnie taka sama. Właściwie, to chyba wszystkie koszulki dodawane do gier (przynajmniej to co ja mam) są z tej samej wytwórni, z tej samej jakości materiału. Jeżeli masz jakąś to może ci to pomóc. Mój ojciec robi reklamy i uważa, że nadruk na koszulce jest również dobrej jakości - nie ma prawa się spierać, wycierać itp. Rękawy są szerokie. Tak jak mówiłem - nie znam się na tych sprawach i w pełni nie sugeruj się moją opinią, aczkolwiek napisałem tak jak myślę :) Najlepiej by było, gdyby ktoś jeszcze wypowiedział się na ten temat, może potwierdzi, lub zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować