Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

lol sieciowo HoMMV z low detalami i rozdzielczoscią 1024x768 chodzi płynnie na GF4 :D
a ja pograłem dłużej i mogę coenic MP:
Gra sie naprawde pprzyjemnie, strasznie pozera czas, podoba mi sie zróżnicowanie jednostek(choć balans jest dupny)
znalazłem jednak kilka błędów
1) czasami mimo że na dole pokazywało że kolejke am przeciwnik np. drzewcem ja mogłem wykonać ruch archaniołem O_o
2) drzewce są bardzo fajne(podoba mi się jak z pozycji obronnej wyrywają korzenie, MOC!! ale chodzą zdecydowanie za szybko
3) na planszy na statku jest strasznie duzo bugów, jednostki sie\e blokują czasami nie da się wykonac ruchu etc.
4)czat jest zrąbany. została tam użyta zła czcionka, przy jeśniejszych planszach nic nie widać, trzeba za każdym razem najechac na to zeby cos napisac a to wywołuje pokazanie okinka z komendami. straasznie denerwujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:07, Mike1292 napisał:

lol sieciowo HoMMV z low detalami i rozdzielczoscią 1024x768 chodzi płynnie na GF4 :D


Mówisz o GF 4 MX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem uwagę na pewien błąd. Kiedy atakuje bohater Heaven (ta babka) to w animacji przy zblizeniu widać bohatera w hełmie jaki nosi ten drugi koleś co nie może zginąc w czasie kampanii. Nie wiem czy to celowe czy bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:27, HumanGhost napisał:

Zwróciłem uwagę na pewien błąd. Kiedy atakuje bohater Heaven (ta babka) to w animacji przy
zblizeniu widać bohatera w hełmie jaki nosi ten drugi koleś co nie może zginąc w czasie kampanii.
Nie wiem czy to celowe czy bug.


No właśnieja myślę że chyba bug no i np jak atakuje zamek no i mury są jeszcze całe to możemy zaatakowac jednostke za zamkiem oczywiście to jest na naszą korzyśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:59, Bartasg napisał:

> > > > Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(
> > > > > > > > > > Ja bym chciał chociaż chwilę sobie
pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam
> już
> > 5
> > > raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie
zagram.....
>
> > Wie
> > > może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich

>
> > maniaków
> > > Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> > sproboj tu http://gamershell.com/download_13278.shtml
>
>
> przez Gamershella mam transfer 15 kb/s, a przez ftp ubi 16,6 kb/s i tak za wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> ale cóż sie dziwic jeżeli się ma Neostradę 128 kb/s :/
>

sprobuj z tego ft ubi co juz podawali tylko uzyj do tego Download Acceleratora, ja sciagnalem
za pierwszym razem bez najmniejszych problemó a transfer byl od 80 do 120 kb/s



Dzięki teraz już napewno ściągne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:59, Bartasg napisał:

> > > > Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(
> > > > > > > > > > Ja bym chciał chociaż chwilę sobie
pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam
> już
> > 5
> > > raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie
zagram.....
>
> > Wie
> > > może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich

>
> > maniaków
> > > Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> > sproboj tu http://gamershell.com/download_13278.shtml
>
>
> przez Gamershella mam transfer 15 kb/s, a przez ftp ubi 16,6 kb/s i tak za wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> ale cóż sie dziwic jeżeli się ma Neostradę 128 kb/s :/
>

sprobuj z tego ft ubi co juz podawali tylko uzyj do tego Download Acceleratora, ja sciagnalem
za pierwszym razem bez najmniejszych problemó a transfer byl od 80 do 120 kb/s



Dzięki teraz już napewno ściągne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mnie tam demko chodzi płynnie na 1024x768 i wszystkie detale na Very High. Niestety nie rozumiem nic z gry bo wcześniej grałem tylko w Heroes IV i to tylko 15 minut zanim wyłączyłem ten shit. Naszczęście demko 5 części mi się podoba i to bardzo. Mam tylko takie 1 pytanie... o co chodzi w tej gierce?! chodze sobie tym ludzikiem zabijam potworki i wogóle ale jak pasek wokół tej klepsydry się konczy to pisze "Your Lose". :( Może mi to wytłumaczycie bo jestem zielony jak szczypiorek na wiosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:59, Bartasg napisał:

> > > > Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(
> > > > > > > > > > Ja bym chciał chociaż chwilę sobie
pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam
> już
> > 5
> > > raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie
zagram.....
>
> > Wie
> > > może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich

>
> > maniaków
> > > Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> > sproboj tu http://gamershell.com/download_13278.shtml
>
>
> przez Gamershella mam transfer 15 kb/s, a przez ftp ubi 16,6 kb/s i tak za wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> ale cóż sie dziwic jeżeli się ma Neostradę 128 kb/s :/
>

sprobuj z tego ft ubi co juz podawali tylko uzyj do tego Download Acceleratora, ja sciagnalem
za pierwszym razem bez najmniejszych problemó a transfer byl od 80 do 120 kb/s



Dzięki teraz już napewno ściągne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:59, Bartasg napisał:

> > > > Szkoda ze ta druga misja w kampani jest taka krotka ...:(
> > > > > > > > > > Ja bym chciał chociaż chwilę sobie
pograć, ale GF 4 MX to raczej niemożliwe. Ściągam
> już
> > 5
> > > raz z rzędu. Za każdym razem cos przerywało transfer. no cóż może dziś sobie
zagram.....
>
> > Wie
> > > może ktoś preze co byłoby można szybciej ściągnąć demko?? Pozdrowiona dla wszystkich

>
> > maniaków
> > > Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> > sproboj tu http://gamershell.com/download_13278.shtml
>
>
> przez Gamershella mam transfer 15 kb/s, a przez ftp ubi 16,6 kb/s i tak za wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> ale cóż sie dziwic jeżeli się ma Neostradę 128 kb/s :/
>

sprobuj z tego ft ubi co juz podawali tylko uzyj do tego Download Acceleratora, ja sciagnalem
za pierwszym razem bez najmniejszych problemó a transfer byl od 80 do 120 kb/s



Dzięki teraz już napewno ściągne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 16:52, SpellCaster napisał:

> Ktos ma moze najnowsze stery omegi do ATI? Ktos tam strone wczesniej radzil, by ich uzyc
dla
> zwiekszenia wydajnosci, ale troche sie boje o swoja karte (zeby jej nie spalic, czy cos
;))

Witam ;) To byla moja rada :P

1. Najpierw sciagnij i zainstaluj najnowsze stery ATI do twojej karty z http://www.ati.com/
2. Nastepnie sciagnij i zainstaluj stery omegi do ATI ze strony http://www.internetstandard.pl/ftp/10391/ATI%20Omega%20Drivers%203.8.231.html
3. Skonfiguruj dobrze winde
4. Graj w hommV ;]

Pzdr


Co rozumiesz pod pojeciem: skonfiguruj dobrze Wina?
Najnowsze stery ATI to 6.4 tak? i na nie mam nakladac sterowniki Omegi?
PS. Mam nadzieje, ze to nie grozi zadnym spaleniem, ani uskodzeniem karty?

Rowniez pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:35, Ziom 22 napisał:

No właśnieja myślę że chyba bug no i np jak atakuje zamek no i mury są jeszcze całe to możemy zaatakowac jednostke za zamkiem oczywiście to jest na naszą korzyśc :)


To z oblężeniem to trochę dziwne jest faktycznie. Bo niby normalne, że nasz bohater w zamku może zaatakować - w końcu wrota sie otwieraja. Ale to, ze wrogi bohater też może zaatakować wręcz to trochę dziwne. Może i sprawiedliwe bardziej ze względu na zbalansowanie trudności, ale trochę nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:47, Avaris napisał:


Mnie tam demko chodzi płynnie na 1024x768 i wszystkie detale na Very High. Niestety nie rozumiem
nic z gry bo wcześniej grałem tylko w Heroes IV i to tylko 15 minut zanim wyłączyłem ten shit.
Naszczęście demko 5 części mi się podoba i to bardzo. Mam tylko takie 1 pytanie... o co chodzi
w tej gierce?! chodze sobie tym ludzikiem zabijam potworki i wogóle ale jak pasek wokół tej
klepsydry się konczy to pisze "Your Lose". :( Może mi to wytłumaczycie bo jestem zielony jak
szczypiorek na wiosne.


Musisz znaleść miasto (jest widoczne na minimapie) i zdobyć je. Obok miasta masz taka wieze co ją bronią Czarci Lordowie (czy jak im tam) i tez musisz ja zająć. A pozniej lepiej broń miasta;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Vincenth będę walczył. A co z tą klepsydrą jak pokonam ich i zdobędę miasto to najprawdopodobniej mi się znów skończy "czas". chyba że jest jakaś możliwoś dodania sobie tego "czasu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:34, Avaris napisał:

Dzieki Vincenth będę walczył. A co z tą klepsydrą jak pokonam ich i zdobędę miasto to najprawdopodobniej
mi się znów skończy "czas". chyba że jest jakaś możliwoś dodania sobie tego "czasu".

Ta klepsydra to czas, racja ale tydzień (każda niebieska/pusta kreska to dzien) masz na zdobycie tego wiezienia i miasta!Pozniej to tylko tygodniowy przyrost (co tydzien w zamku mozesz kupowac jednostki).

P.S. Czy odpowie mi ktoś w końcu na pytanie "Nie moge sie podlaczyc do gry w Heroes V Demo w Necie!!Loguje sie i pokazuje sie to male okienko z procesem podlaczania i staje na "Logging in...".Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie...no nie wiem do kogo...chyba do CD-Project ;]

Moglibyście udostępnic spolszczenie do dema? Chodzi o to, że zamiast polskiego dema, miło było by ściągnąc mało ważący plik spolszczający aktualne demo...było by to wygodniejsze ale nie wiem ile pracy kosztowałby to tych, którzy to robią ^^...wszyscy Ci, którzy już ściągneli demo angielskie mieli by łatwiej....w tym i ja :D...nie dałoby się udostępnic spolszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować