Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Czy u was też , jak chcecie włączyc Multi Plyer,klikacie na Ubi.com wyskakuje okinko z wpisaniem dancyh.A po wpisaniu pojawia się takie małe okienko z postępem i staje na Logging in... ??U mnie tak!Pomóżcie!!

P.S. W menu opcji jest opcje Special Hero Trail, to chyba specjalnu sposób poruszania się bohatera?Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:24, tsm147 napisał:

gdzie jest ta gosciara?? bo ja grałem minął tydz.. i koniec:(


Ona jest w więzieniu zaraz koło zamku, więzienia bronią Czarty

P.S Odziały też da się dzielić, przytrzymując Ctrl + Alt + Shift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma moze najnowsze stery omegi do ATI? Ktos tam strone wczesniej radzil, by ich uzyc dla zwiekszenia wydajnosci, ale troche sie boje o swoja karte (zeby jej nie spalic, czy cos ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!:) Jako długoletni fan homm3, które jeszcze pamięta zawód jaki sprawiła wszystkim nam ferelna część IV postanowiłem skomentowac demo. A więc ( bylo to moje pierwsze podejście do homm 5 bo bety nie miałem) jestem naprawdę mile zaskoczony. Gra ma w sobie potencjał i to naprawde spory. Pomijam tu kwestie grafiki (daje radę chodzi tez w miare choc dobrego kompa trzeba miec) i muzyki ( fajna). Natomiast grywalnosc jest naprawdę dobra, pod wieloma względami gra przypomina homm3. Oczywiście są zmiany do jakich musimy sie przyzwyczaic ( np. zmiana kamery czy schemat rozbudowy zamku, troche mało jasny na początku ale to kwestia pogrania pare godzin). Schemat walki naprawde dobrze pomyślany - podoba mi sie pomysł z inicjatywą, wiemy kto bedzie w jakiej kolejnosci walczył, pole bitwy jest już wystarczająco duże, nie wymaga już zmian. Ogólnie walki są naprawde miłe i przyjemne choć to narazie jest opinia po 1 misji. Wszyscy narzekacie na niezbalansowane jednostki, jednak pamiętajcie ze w herosie nigdy nie było wyrównania. Nawet w wielkiej trójce byly zamki duzo gorsze i duzo lepsze, choc sama gra juz zalezala od zdolnosci gracaza ( nie było duelu, który bezlitosnie pokazuje nierówność zamków ale nie jest on esencją gry). Patche itd zrobią swoje i na pewno gra bedzie coraz bardziej wyrównana:) Czarów jest troche mało ale przez dodatkowe umiejętnosci bohaterów aż tak to nie przeszkadza. Naprawde dobry jest rozwój herosów - przez mała ilosc skilli/abilities jaka mozemy miec w jednym herosie porównujac do ogólnej ich ilości możemy miec pewnosc ze praktycznie kazdy nasz heros bedzie inny ( tu nawet lepiej niz w 3!). Podsumowując jest na co czekać a wszystkie marudy niech sie wstrzymaja do wyadania pełnej wersji :) Jedna rzecz mnie tylko martwi ( moze ktos kto grał w bete czy preview moze mi ją rozwiązac) a mianowicie mapy - ile jest ich przewidzianych na tryb custom i jakiej mogą byc wielkosci ? chyba nie da rady zrobic map na 6 7 kolorów graczy takich jak XL czy nawet L w homm3:) Ururam Tururam widzę ze masz tu najlepsze info wiesz cos na ten temat?:) Sorki ze przydługiego posta ale takiego te demko wymaga. pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:50, gloin napisał:

chyba nie da rady zrobic map na 6 7 kolorów graczy
takich jak XL czy nawet L w homm3:) Ururam Tururam widzę ze masz tu najlepsze info wiesz cos
na ten temat?:) Sorki ze przydługiego posta ale takiego te demko wymaga. pozdraiwam


Czemu by się miało nie dać?
Widziałem mapkę na sześciu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja! Sciagnalem sobie demo ale jak probuje wlaczyc gre (kampanie albo misje) to po zaladowaniu paska do konca wywala mnie na pulpit i gra sie wylacza. Czym jest to spowodowane? Na kompie mam Athlona 2200+, 512 RAM i Radeona 9200se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 12:13, Nasty-08 napisał:

Heja! Sciagnalem sobie demo ale jak probuje wlaczyc gre (kampanie albo misje) to po zaladowaniu
paska do konca wywala mnie na pulpit i gra sie wylacza. Czym jest to spowodowane? Na kompie
mam Athlona 2200+, 512 RAM i Radeona 9200se.


Karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałbym poruszyć temat duelu w hommV. Od wczoraj gram z kumplem w duel i zauważyłem, że sylvan nie jest do pokonania. On jako dawny fan elfów z homm3 wybrał sylvan, po pierwszej próbie pokonania go necropolis doszedłem do wniosku, że jest on beznadziejny i przezuciłem sie na inferno. Niestety nic to nie dało przegrałem a jemu została pokaźna część armii. Próbowałem wszytkimi zamkami i żaden nie zdołał go pokonać. dy wyskoczyłem z teorią, że sylvan jest nie do pokonania, to on zaczął gadac coś w stylu:"to nie zamek jest dobry to ja mam świetną taktykę" i takie tam bzdury...Zamieniliśmy się i ja zacząłem grać sylvanem, a on wziął dungeon. Przegrał, próbował wszytkim i nic. Później próbował odowodnić, że i tak ma lepsza taktykę...sylvan vs. sylvan...przegrał! On mi ciągle nie wierzy, żę elfy są niezniszczalne. Wedlug mnie to elfy same w sobie nie są najlepsze, ale ten bohater jest zbyt wypasiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 11:13, Dinkuned napisał:

Nie moj kumpel ma 384 i mu jedzie:P Jest ktoś komu chodzi jak kolwiek pod 256?


Ja mam 256... i idzie mi naprawdę bardzo płynnie na rozdzielczości 800X600 i niskich detalach :D
Nie mam jakiegoś szczegónego kompa (2,4 GHz i w dodatku Celeron, Radeon 9250), ale fakt że z tymi wymaganiami to przesada: 1GB ramu na turówkę :/
Ale UrTur mówił coś o "oszczędnościowym trybie grafiki dla posiadaczy słabszych komputerów"- pozostaje mieć nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli istnieją naprawde duze mapki:) na 6 graczy to musi byc z 8 krotnie wieksza niz ta z 1 misji dema. Miejmy nadzieje ze ich wielkość nie ebdzie miała wpływu na wydajnosc i bedzie chodziło tak samo jak na małych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 12:39, Ziom 22 napisał:

> Heja! Sciagnalem sobie demo ale jak probuje wlaczyc gre (kampanie albo misje) to po zaladowaniu

> paska do konca wywala mnie na pulpit i gra sie wylacza. Czym jest to spowodowane? Na kompie

> mam Athlona 2200+, 512 RAM i Radeona 9200se.

Karta


To na jaka karte powinienem zmienic zeby mi normalnie chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 13:28, Nasty-08 napisał:

> > Heja! Sciagnalem sobie demo ale jak probuje wlaczyc gre (kampanie albo misje) to
po zaladowaniu
> > > > paska do konca wywala mnie na pulpit i gra sie wylacza. Czym jest to spowodowane?
Na kompie
> > > > mam Athlona 2200+, 512 RAM i Radeona 9200se.
> > > Karta

To na jaka karte powinienem zmienic zeby mi normalnie chodzilo?



Na Radeona 9550 sam takiego mam ;) 220 zł i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować