Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

A zauważyliście 2 takie rzeczy: Jak uderzy czar, np. Fireball, albo lodowy płomień (pocisk) zostawiają ślady na ziemi i.... jednstkach? Była u mnie taka bitwa że komp ciągle miostał Fireballe w moich kuszników, i w końcu na nixh zerknołem.Cały przód czarno-berzowy, reszta normalna.Normalnie "Prawie jak murzyn" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy na stronce homm5 podadza umiejetnosci sylvan? pozatym jest mnostwo bledow i w demie i na stronce homm5 co do umiejetnosci i zdolnosci i tez roznych statystyk potworow wiec kiedy to poprawia na stronce, czy wogle bedzie cos takigo na stronce homm5 ze bedzie podany przyrost stworzen na tydzien. Ja jak cos to moge napsac co jest nietak podane. tak wogle to mozna wyrazic swoja opinie na temat gry i cos wiecej napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:34, lampak napisał:

> Czy w polskiej EK będzie aktywna opcja ''special hero trail'' (albo special hero ''aura'')

> i jakieś dodatkowe 3 mapy?
Będzie tylko to, co pisze. Mają być jakieś dodtkowe mapy (zapewne więcej niż 3), ale z tą aurą
to ci się chyba z GW pomyliło :P


Jemu sie nic nie pomylilo bedzie jakas aura tylko w EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 20:05, Tatui napisał:

kiedy na stronce homm5 podadza umiejetnosci sylvan? pozatym jest mnostwo bledow i w demie i
na stronce homm5 co do umiejetnosci i zdolnosci i tez roznych statystyk potworow wiec kiedy
to poprawia na stronce, czy wogle bedzie cos takigo na stronce homm5 ze bedzie podany przyrost
stworzen na tydzien. Ja jak cos to moge napsac co jest nietak podane. tak wogle to mozna wyrazic
swoja opinie na temat gry i cos wiecej napisac?

Wiesz co jest największym błędem.Ent.Wciąż jest stary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 20:57, marecky-1981 napisał:

> > Ej a wiecie jakie są zamki w demie??
> >
> HEAVEN I INFERNO
nie ma w homm v heaven !!!

heaven - niebo
niebiańskie miasto - przystań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:50, Tokagero napisał:

A zauważyliście 2 takie rzeczy: Jak uderzy czar, np. Fireball, albo lodowy płomień (pocisk)
zostawiają ślady na ziemi i.... jednstkach?

Zauważyłem. Ale chyba jest to tylko na ustawionej dość wysoko grafice. No i trochę dziwne mi się wydaje, że czar obszarowy jak Kula Ognia zostawia popiół tylko na jednym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 20:59, STARSCR3AM napisał:

"Haven" sorry za literowke :P

nie, prawidłowo jest heaven.sprawdź w słowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:00, Tokagero napisał:

> "Haven" sorry za literowke :P
nie, prawidłowo jest heaven.sprawdź w słowniku

haven tez jest prawidlowo ale to nie to samo co heaven :D wpisz w ang - pl slowniku

PS. dodatkowe mapy i jakis bajer w wersji EK - napiszcie jak najwiecej o tym. Czy nie bedzie mozna pozniej jakos ''uzupelnic'' tego w normalnej wersji ? sciagnac itp. Troche dziwnei aby gry sie od siebie roznily nawet czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:03, marecky-1981 napisał:

> > "Haven" sorry za literowke :P
> nie, prawidłowo jest heaven.sprawdź w słowniku
haven tez jest prawidlowo ale to nie to samo co heaven :D wpisz w ang - pl slowniku

PS. dodatkowe mapy i jakis bajer w wersji EK - napiszcie jak najwiecej o tym. Czy nie bedzie
mozna pozniej jakos ''uzupelnic'' tego w normalnej wersji ? sciagnac itp. Troche dziwnei aby
gry sie od siebie roznily nawet czyms takim

No wiesz... EK jest o 50 zł droszsza, wie zauważyli chuba żę skrzynka i mapka to za mało... I dla tego zamówiłem se EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:07, Mike1292 napisał:

taa.. też zauważyłem to osmolenie. screeny:

to chyba "ant-dyskryminacja" rasowa. Wszyscy w końcu stają się murzynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:03, marecky-1981 napisał:

haven tez jest prawidlowo ale to nie to samo co heaven :D wpisz w ang - pl slowniku

No tak - haven to przystań, heaven to niebiosa (piszę tak dla leniwych :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:06, Tokagero napisał:

> > > "Haven" sorry za literowke :P
> > nie, prawidłowo jest heaven.sprawdź w słowniku
> haven tez jest prawidlowo ale to nie to samo co heaven :D wpisz w ang - pl slowniku
>
> PS. dodatkowe mapy i jakis bajer w wersji EK - napiszcie jak najwiecej o tym. Czy nie
bedzie
> mozna pozniej jakos ''uzupelnic'' tego w normalnej wersji ? sciagnac itp. Troche dziwnei
aby
> gry sie od siebie roznily nawet czyms takim
No wiesz... EK jest o 50 zł droszsza, wie zauważyli chuba żę skrzynka i mapka to za mało...
I dla tego zamówiłem se EK.

uwazam ze powinno byc to dawno podane a nie najpierw zbieraja zamowienia a pozniej sie wiele rzeczy zmienia i trzeba odkrecac. chcesz kufer i inne pierdoly za dodatkowa kase, super. Ale gra powinna byc identico jesli wczesniej nie pisali nic od roznych wersjach samej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:07, Mike1292 napisał:

taa.. też zauważyłem to osmolenie. screeny:

Podobnie w wypadku czarów lodowych - postacie pokrywają się szronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do tych skrinów co dałem. przypatrzcie się na tą babę z białymi włosami na 2 skrinie. wygląda jakby koszulaki nie miała <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz - dodatkowe mapy to wcale nie tak wiele, a do EK w sam raz. Co do tej aury, czy czegoś - trudno oceniać, nie wiedząc co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:17, Mike1292 napisał:

a co do tych skrinów co dałem. przypatrzcie się na tą babę z białymi włosami na 2 skrinie.
wygląda jakby koszulaki nie miała <lol2>

gdzie patrzysz swintuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować