Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2006 o 21:42, Tokagero napisał:

> > HEj, jeśli się mocno postaramy to na premierę Heroes V dojdziemy do strony 500 ;D

>
> z twoimi postami do jutra dojdziemy do 2000
>
> -_-''
Im więcej tym lepiej ;D .... a może Im większe tym lepsze ?..... A może im Leppersze tym lepsze
;)


A mnie się wydaje, że moderatorzy "boją się jak ognia" tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jaskini:
"Przypominamy, że premiery Heroes V w krajach, gdzie dystrybucją zajmuje się sam Ubisoft odbędą się w dniach od 18 do 23 maja." .
Ech, szkoda żę u nas ubi nie dystrybuje .Ale CDP powinno pokazac klase! Skoro 23 Maja Ubi najpóźniej wydaje Heroes V, a u nas możę byc nawet 5 Czerwca to.... TOTLALNY BRAK KLASY. Na gre czekamy już pare lat, a CDP spokojnie robi poślizg.Przepraszam że to mówie, ale to jednak ........ ( nie powiem tego). Przecież lokalizowanie z już nagranymi głosami nie może byc aż tak trudne! Kilka linijek tekstu pozmienic to można w 1, góra 2 dni.
Już sam nie wiem co oni robią w CDP że taki poślizg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 11:49, Tokagero napisał:

Z jaskini:
"Przypominamy, że premiery Heroes V w krajach, gdzie dystrybucją zajmuje się sam Ubisoft odbędą
się w dniach od 18 do 23 maja." .
Ech, szkoda żę u nas ubi nie dystrybuje .Ale CDP powinno pokazac klase! Skoro 23 Maja Ubi najpóźniej
wydaje Heroes V, a u nas możę byc nawet 5 Czerwca to.... TOTLALNY BRAK KLASY. Na gre
czekamy już pare lat, a CDP spokojnie robi poślizg.Przepraszam że to mówie, ale to jednak ........
( nie powiem tego). Przecież lokalizowanie z już nagranymi głosami nie może byc aż tak
trudne! Kilka linijek tekstu pozmienic to można w 1, góra 2 dni.
Już sam nie wiem co oni robią w CDP że taki poślizg


Wydaje mi sie ze w ten sposob CDP straci wiele osob ktore chcialy zakupic orginalna gre bo wiekszosc wkoncu zacznie sobie sciagac z netu po premierze w krajach w ktorych UBI zapowiedzialo wydanie najpozniej 23 Maja i nie bedzie mialo to znaczenia czy to Polska czy Angielska Wersja. Wiec CDP zrobcie tak by bylo dobrze i aby premiera wydania w Polsce byla jak najszybsza :) Czekamy na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 11:49, Tokagero napisał:

Ech, szkoda żę u nas ubi nie dystrybuje

Nie wiadomo, czy szkoda. CDP jest niezły, a zobacz, co się dzieje po tym, jak pojawiło się w Polsce EA we własnej osobie. Gry od nich są drogie, żadko polonizowane... Ogólnie lepiej byłoby oddać te gry z powrotem Cenedze (albo jeszcze lepiej - naszemu kochanemu CDP ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 11:49, Tokagero napisał:

a u nas możę byc nawet 5 Czerwca

Bzdura, będzie w maju, jak tak pisze, to im wierzę. Tylko nie wiadomo, którego maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ a u nas możę byc nawet 5 Czerwca

Sprostuję, bo chyba nie zrozumiałeś mojego postu.
Data 5 czerwca którą podałem, był tylko przykładem. Idąc tokiem takiego rozumowania, możnaby powiedzieć, że i 15 grudnia będzie premiera. Oficjalną datą nadal pozostaje maj i koniec, kropka. Sam chciałem tylko zakończyć dyskusje o rozbieżności dat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam procka Intel Celeron 2,4 GHz, karta graficzna GF FX 5200, RAM 512. Po zainstalowaniu się dema, gra "wywala się" i wyskakuje na pasku komunikat "error". Czy ktoś może powiedzieć mi co u mnie nawala? Grę mam zamówioną, a zaczynają mnie dopadać myśli żeby ją odmówić. Skoro ma mi nie pójść... Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 12:54, Jolan13 napisał:

Mam procka Intel Celeron 2,4 GHz, karta graficzna GF FX 5200, RAM 512. Po zainstalowaniu się
dema, gra "wywala się" i wyskakuje na pasku komunikat "error". Czy ktoś może powiedzieć mi
co u mnie nawala? Grę mam zamówioną, a zaczynają mnie dopadać myśli żeby ją odmówić. Skoro
ma mi nie pójść... Help...


Zmien grafe :P gra moze nie obslugiwac tak niskiego GF ja mam 5600 Ultra procek AMD 3000/939 512 Ramu i nie mam takich problemu gram na rozdzielczosci 1024x768 wszystko ustawione na maxa i smiga jak ta lala ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam na jednym kompie 5200 256 MB i wszystko dziala mi bez najmniejszych problemow - wiec ten error musi byc czyms innym spowodowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co się tak palicie na zamówienia przed premierą. Poczekajcie tydzień po premierze, pojawią się informacje na jakim sprzęcie można już grać, jak ogólnie się gra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę sie pochwalić ze wreszci udalo mi sie ruszyć z kampania Przystani w demie. Przezylem Agraela i jeszcze pare innych ataków, jednego bohatera nawet sam napadłem prewencyjnie. Zdolalem tez wygrzebać cala mapę z obelisków i postawilem sobie taki ładny pomniczek (pewnie z Łzą w środku :-) ). Potem mi przyjechał taki co miał kilkanaście Arcydiabłow wiec mnie ładnie pozamiatał, ale tymniemniej rozwinalem sobie jakos porzadniej miasto, dowiedzialem sie jak kapitol wyglada przynajmniej i duzo roznych ulepszen do istot mam (niektore tez mało zauwazalne na 1 rzut oka, jak w Inferno bylo). Przyzwyczaiłem sie już do nowej grafiki i nowych menu, tak że gra mi się przyjemnie, i osobiście akceptuje myśl że ta gra ma prawo być nazwana Herose''ami :-) Mam tylko jeszcze chęć zagrać Necropolis i Sylvanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 12:54, Jolan13 napisał:

Mam procka Intel Celeron 2,4 GHz, karta graficzna GF FX 5200, RAM 512. Po zainstalowaniu się
dema, gra "wywala się" i wyskakuje na pasku komunikat "error". Czy ktoś może powiedzieć mi
co u mnie nawala? Grę mam zamówioną, a zaczynają mnie dopadać myśli żeby ją odmówić. Skoro
ma mi nie pójść... Help...

Ja mam prawie identyczną konfigurację (tylko, że ja mam Athlona XP 2,5). U mnie gra się tnie tylko wtedy kiedy oddalę kamerę na maksimum i chcę ją obrócić. To raczej nie wina Twojego sprzętu tylko śmieci jakie masz na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 16:49, Adham napisał:

Tak jak w przypadku wersji beta, do dema pojawił się mod... 18 postaci w duelach :) Nie wiem
czy ktoś już to pisał, więc piszę... Każdym bohaterem trzeba stosować inną taktykę (np. jeden
z bohaterów dungeon ma "tańsze" czary, m. in. Implozja za 4 pkt. many).


Witam. Szukam własnie tego moda, jeżeli ktos ma namiary na niego byłbym bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 14:10, isildur-ps napisał:

Ja mam prawie identyczną konfigurację (tylko, że ja mam Athlona XP 2,5). U mnie gra się tnie
tylko wtedy kiedy oddalę kamerę na maksimum i chcę ją obrócić. To raczej nie wina Twojego sprzętu
tylko śmieci jakie masz na kompie.


Ano, możliwe... Coś czuję, że po pracy robię czystkę w kompie. No w końcu Herosi muszą mi pójść:)Dzięki za rozwianie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w demko gra sie swietnie ( calosc na poziomie heronicznym juz przelecialem) ale mam jedno pytanko...

brakuje mi takiej zakladki sumacyjnej dla ilosci poszczegolnych kopalni i wydobycia wraz z kasa... to bylo w III
nastepnie nie moglem znalezc podgladu mapy pod obeliski....
no i brakuje prawdziwego garnizonu w ktorym wudzac wszsytkie stworzenia ( a taki widzialem na sceenach) ten co jest jest funkcjonalny ale za prosty i malo efektywny... czy to sie zmieni czy to tylko ja moze nie umiem grac w te gre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 14:49, Archi155 napisał:

Widzieliscie na allegro ze sprzedaja HoMMV zwykla i EK za 160zl

juz dawno sie na tym forum pojawila ta wiadomosc. tak wiec nie odkryles ameryki...
po co wogole kupowac na allegro skoro na gram.pl jest po tyle samo i do tego nie trzeba placic za koszty wysylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 15:06, FireSniper napisał:

> Widzieliscie na allegro ze sprzedaja HoMMV zwykla i EK za 160zl
juz dawno sie na tym forum pojawila ta wiadomosc. tak wiec nie odkryles ameryki...
po co wogole kupowac na allegro skoro na gram.pl jest po tyle samo i do tego nie trzeba placic
za koszty wysylki

Nie wszyscy o tym wiedzą, a na niewiedzy kupujących ktos robi interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować