Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ponawiam moja prosbe do CDP: powiedzcie nam wkoncu kiedy bedzie premiera HoMM5 w Polsce? Bo po prostu ludzi w stresie trzymacie! Ciągle się boję najgorszego; moze H5 wogole nie zostanie wydana w naszym kraju? Licze na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co wyżej i mam jeszcze jedno pytanie. Czy to prawda że 19 Maja pochodzi ( chodzi mi o dzień premiery) od CDP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 18:47, FireSniper napisał:

Ponawiam moja prosbe do CDP: powiedzcie nam wkoncu kiedy bedzie premiera HoMM5 w Polsce? Bo
po prostu ludzi w stresie trzymacie! Ciągle się boję najgorszego; moze H5 wogole nie zostanie
wydana w naszym kraju? Licze na odpowiedz


aż tak źle to nie będzie. Najgorsza możliwosć to teleportacja gry na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 19:08, Bambusek napisał:

> Ponawiam moja prosbe do CDP: powiedzcie nam wkoncu kiedy bedzie premiera HoMM5 w Polsce?
Bo
> po prostu ludzi w stresie trzymacie! Ciągle się boję najgorszego; moze H5 wogole nie zostanie

> wydana w naszym kraju? Licze na odpowiedz

aż tak źle to nie będzie. Najgorsza możliwosć to teleportacja gry na czerwiec.

nie przezylbym tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 20:38, Vardens napisał:

Mam pytanie do jednostek sylvan:
Czemu srebrny jednorożec jest pomarańczowy?


Na obrazku? W demie są jeszcze obrazki nie podmienione. Podstawowy jest pomarańczowy i ma szalik, a ulepszony jest też pomarańczowy i ma kwiatki:) Ale z tego co mi wiadomo, to w pełnej to, podobnie jak złe obrazki drzewców, ma zostać poprawione:)
W samej grze jednorożce mają dobre modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz- czy to znaczy że PL premiera HOMM-a ma być przeniesiona? Nie może być! :(

aha i pytanie mam- gdzie się znajdują save-y z herosa bo miałem format i nie mogłem save-ów zgrac bo nie wiedziałem gdzie sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy jednorozec jest pomarańczowy i ma szalik,

Dnia 04.05.2006 o 20:44, Napek napisał:

a ulepszony jest też pomarańczowy i ma kwiatki:) W samej grze jednorożce mają dobre modele.

A nie czasem na odwrot ? Standardowy ma tuylko girlande z kwiatow, a luksusowy dodatkowo szarfe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 20:45, bobek89 napisał:

zaraz zaraz- czy to znaczy że PL premiera HOMM-a ma być przeniesiona? Nie może być! :(

aha i pytanie mam- gdzie się znajdują save-y z herosa bo miałem format i nie mogłem save-ów
zgrac bo nie wiedziałem gdzie sa :(


Save-y są w:
[Folder z grą]\Demo\profiles\[nazwa twojego profilu]\Saves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 12:06, Tuddrussel napisał:

Premiera gry Heroes of Might and Magic V odbędzie się już w marcu 2006.

Może się czepiam, ale można by było zmienić to na ... już w maju 2006. Nikt tego juz nie czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 20:56, jamesbeckerson napisał:

Podstawowy jednorozec jest pomarańczowy i ma szalik,
> a ulepszony jest też pomarańczowy i ma kwiatki:) W samej grze jednorożce mają dobre modele.

A nie czasem na odwrot ? Standardowy ma tuylko girlande z kwiatow, a luksusowy dodatkowo szarfe.


no właśnie modele w walkach są prawidłowe. Ten ulepszony nawet jest biały. Problemem są jedynie te małe obrazki w zamkach i na pasku inicjatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:36, Napek napisał:

> Podstawowy jednorozec jest pomarańczowy i ma szalik,
> > a ulepszony jest też pomarańczowy i ma kwiatki:) W samej grze jednorożce mają dobre
modele.
>
> A nie czasem na odwrot ? Standardowy ma tuylko girlande z kwiatow, a luksusowy dodatkowo
szarfe.
>

no właśnie modele w walkach są prawidłowe. Ten ulepszony nawet jest biały. Problemem są jedynie
te małe obrazki w zamkach i na pasku inicjatywy...

To są małe obrazki ale duże błędy.Mam nadzieje że je poprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:51, boogie85 napisał:

> nie :) szczescie to podwójny dmg :P tak bylo zawsze w herosie 2 3 i 4 ( tu nie jestem
pewien
> bo mało grałem) dlatego tak trudno dojśc do skilla szczescie natury czy jakos tak:)
Pewnie masz racje, sugerowałem się poprzednimi częsciami, ale czy to oznacza ze przy maksymalnym
szczesciu jednostki zawsze bedą zadawały podwójne obrażenia? To chyba spore przegiecie. Wiem,
że umiejetności maja znacznie wzmocnic armię ale bez przesady.

az tak dobrze nie ma:) po prostu im wieksze szczescie( od 1 do 3:) tym wieksza na to szansa . natomiast zdolnosc "szczescie natury" sprawia ze przy kazdym ataku jednostek bedzie podwójny dmg ale bardzo, bardzo ;p ciezko zdobyć tą zdolność. bo jak mozna zauwazyć trzeba całego herosa budowac specjalnie pod nią . 4/5 na skilli i wszystkie w nich abilities trzeba dokladnie dobrac zeby móc ja wziąść i sie nie mozna pomylic bo miejsc na zdolnosci malutko jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:36, Napek napisał:

> Podstawowy jednorozec jest pomarańczowy i ma szalik,
> > a ulepszony jest też pomarańczowy i ma kwiatki:) W samej grze jednorożce mają dobre
modele.
>
> A nie czasem na odwrot ? Standardowy ma tuylko girlande z kwiatow, a luksusowy dodatkowo
szarfe.
>

no właśnie modele w walkach są prawidłowe. Ten ulepszony nawet jest biały. Problemem są jedynie
te małe obrazki w zamkach i na pasku inicjatywy...

Mam nadzieje ze sie juz dowiedzieli gdzie trzeba o tym i beda naprostowywać. Dziwi mnie tylko po co te jednorozce maja nażelowane grzywy :) albo moze taka energia magiczna od nich bije ze sie im grzywa elektryzuje przeciwnie do ciała i sie odpycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:33, mrs7 napisał:

> Premiera gry Heroes of Might and Magic V odbędzie się już w marcu 2006.
Może się czepiam, ale można by było zmienić to na ... już w maju 2006. Nikt tego juz
nie czyta?


chyba nie ale morz to prawda premiera w marcu 2007
HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdprojekt.cz/wszystko_o_grze.asp?action=ShowGame&gid=261 - czyli czeska strona CDP
Zobaczcie na planowaną datę premiery: 6 června 2006 (jeśli translator w sieci czegoś nie pokręcił, to chodzi o czerwiec).
Czy to tylko u naszych południowych sąsiadów, czy też można się tej daty spodziewać w Polsce (w sumie to u nas na porządku dziennym jest wydawanie gier NIE w dniu ich światowej premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 22:15, Sheltem napisał:

http://www.cdprojekt.cz/wszystko_o_grze.asp?action=ShowGame&gid=261 - czyli czeska strona CDP
Zobaczcie na planowaną datę premiery: 6 června 2006 (jeśli translator w sieci czegoś nie pokręcił,
to chodzi o czerwiec).
Czy to tylko u naszych południowych sąsiadów, czy też można się tej daty spodziewać w Polsce
(w sumie to u nas na porządku dziennym jest wydawanie gier NIE w dniu ich światowej premiery).


dla mnie moze byc i w czerwcu a nawet w lipcu... byle byla bez bledow...
bo jak przyjdzie mi H5 i multi nie bedzie dzialal - jak w demie PL to chyba komus z CDP ten kufer wepche wiecie gdzie..

heh... a moze czas na saveheroesPL.org :)

ciekawe czy w tym filmie o powstawaniu polskiej wersji bedzie epizod ''jak skopalismy demo''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować