Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2006 o 17:39, jamesbeckerson napisał:

Patch do grania w multiplayerze działa :) wlasnie dalem sie zabic. Ale przynajmniej sie przyjrzalem
jednostkom z Necropolisu i z Dungeonu. Gosc uzywal Sylvanu i Academy wiec widzialem wszystkie.
SLiczne sa. Necropolis jak zwykle za slabe. I nie sadzilem ze Rakshasy sa takie duze

Ech,tobie działą, u mnie pisze że zaktualizowana wcześniej i itak nie moge grac w necie ;( .I to jest mój pwód by znienawidzic UBI, ale przecież w newsie ( czy gdzieś) pisało że oni już mają gre!Tylko jeszcze jakieś małe niedoróki. ( jeśli się myle to przepraszam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 19:06, Mike1292 napisał:

Błąd 1(na skrinie) chat TO przyjacił zamiast chat DO przyjaciół. pzostałość z ang. wersji


Tam jeszcze jest player name zamiast imię gracza (a może pseudonim gracza, bo te nazwy ciężko nazwać imieniem). Natomiast jest kategoryczny błąd przy kanałach, bo od kiedy to kanały mają imię? To się powtarza już poraz kolejny przy grach tłumaczenia CDP! W Diablo 2 było podobnie - tylko że tam były zamiast Nazw gier, było napisane Imiona graczy.

Dnia 05.05.2006 o 19:06, Mike1292 napisał:

Błąd 2 opis nie zgadza się z czarem. Bosie rpzewodnictwo powoduję że tura przeciwnika mija
szybciej, tu jest tylko o oddziałach

Błąd 3 to samo co wyżej. złe tłumaczenie. Przyśpieszenie nie powoduje szybszego działania jesnostki
tylko to że częściej jest jego tura(nie wiem jak to dobrze opisać :P )


E, ale jaki błąd? Boskie Przewodnictwo - ''Specjalna zdolność bojowa, która sprawa, że oddziały na polu bitwy wykonują swój ruch szybciej''. W czym problem? Jedyne co bym tu dodał to wskazane oddziały, bo trzeba dany oddział wskazać. Wtedy jego tura przyjdzie szybciej - co w konsekwencji oznacza że wykona więcej ruchów - czyli jest szybszy. Patrz na to tak - Chuck Norris bije się z jakimś kolesiem - Chuck mu przygrzmoci trzy razy, a tamten zdąży zaatakować tylko raz. Chuck wykonał trzy tury, a ten drugi - jedną. Kto jest szybszy?
To samo się tyczy umiejętności przyspieszenia.

Dnia 05.05.2006 o 19:06, Mike1292 napisał:

a na 4 skrinie muszę was pochwalić za sprytne formułowanie gdy jednostka dostanie. nie ma tak
jak w III że pisało np. Kawalrzyści atakuje Jednorożce. tutaj + dla was


Hehe, ale w combat logu też są gdzieś bugi. Wydaje mi się że nieprzetłumaczony został komunikat o przywoływaniu różnych stworów na pole bitwy (pojawia się angielski komunikat summons).
I też niektóre zwroty się jeszcze całkowicie nie zgadzają. Ale tak to wychodzi w języku polskim - w zasadzie każda możliwa opcja w combat logu musiałaby mieć własny komunikat żeby wszystko grało jak trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

( Uwaga dla MORTHI ) Jak by co to mówiąc ospale miałem na myśli to że długo się wykonuje jeden ruch. Bohater wolno biega, wszędzie pusto. Po wciśnięciu klepsydry trzeba troche poczekać zanim będzie można wykonać następny ruch.

1. Jeśli heroes ma wyjść w czerwcu, to przestaje temu więrzyc. W czerwcu okaże się że premiera jest przełożona na lipiec i tak dalej... Podajcie raz premiere której nie będzie się przekładać. Te przekładanie premiery już mnie męczy. Co ją tak opóźnia ??????? (TO NIE PYTANIE RETORYCZNE ) Czy ktoś mi na nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wkurzylem.Akurat wyjezdzam 6 czerwca z Polski i nie bede mogl grac w Heroes V !!!!!!!!!!!!!!!Dlaczego zostałem tak ukarany :(:(:(Zagram dopiero we wrzesniu :(:(

To jest niesprawiedliwe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli heroes ma wyjść w czerwcu, to przestaje temu więrzyc. W czerwcu okaże się że premiera jest przełożona na

Dnia 05.05.2006 o 19:28, Oskar211 napisał:

lipiec i tak dalej... Podajcie raz premiere której nie będzie się przekładać. Te przekładanie premiery już mnie
męczy. Co ją tak opóźnia ???????

Ja ci odpowiem. Grę wydaje nie CD Projekt. CD Projekt ja tylko lokalizuje a do tego musi otrzymać materiał od wydawcy!
Czy słyszałeś może, że światowa premiera została opóźniona? Więc jakim cudem krajowy termin mógł zostać zachowany?!!
A przede wszystkim i najważniejsze: Czy za każdym razem, gdy tylko jakaś gra zostanie opóźniona o kilka dni, to wszyscy muszą robić taki krzyk?! Myślałby kto, że to jest jedyna gra na świecie, że nikt nie ma nic innego do roboty, nie ma kompletnie w co grać i wszyscy czekają z zapartm sto... oddechem na ukazanie się tej jedynej!!
Trzymam zakład, że CD Projektowi bardziej zależy na wydaniu tej gry jak najszybciej, niż tobie na jej ukazaniu się.
Bo ty na pewno w coś tam sobie popykujesz, a do nich ciagle kasa nie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 19:20, Michal256 napisał:

> Błąd 1(na skrinie) chat TO przyjacił zamiast chat DO przyjaciół. pzostałość z ang. wersji

Dnia 05.05.2006 o 19:20, Michal256 napisał:

> Błąd 2 opis nie zgadza się z czarem. Bosie rpzewodnictwo powoduję że tura przeciwnika
mija
> szybciej, tu jest tylko o oddziałach
> > > Błąd 3 to samo co wyżej. złe tłumaczenie. Przyśpieszenie nie powoduje szybszego działania
jesnostki
> tylko to że częściej jest jego tura(nie wiem jak to dobrze opisać :P )

E, ale jaki błąd? Boskie Przewodnictwo - ''Specjalna zdolność bojowa, która sprawa, że oddziały
na polu bitwy wykonują swój ruch szybciej''. W czym problem? Jedyne co bym tu dodał to wskazane
oddziały, bo trzeba dany oddział wskazać. Wtedy jego tura przyjdzie szybciej - co w konsekwencji
oznacza że wykona więcej ruchów - czyli jest szybszy. Patrz na to tak - Chuck Norris bije się
z jakimś kolesiem - Chuck mu przygrzmoci trzy razy, a tamten zdąży zaatakować tylko raz. Chuck
wykonał trzy tury, a ten drugi - jedną. Kto jest szybszy?
To samo się tyczy umiejętności przyspieszenia.


oj, nie jestem pewny ale ten czar rzuca się na wrogą jednostkę czyli to co napisałeś odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 20:03, Mike1292 napisał:

> > Błąd 1(na skrinie) chat TO przyjacił zamiast chat DO przyjaciół. pzostałość z ang.
wersji

> > Błąd 2 opis nie zgadza się z czarem. Bosie rpzewodnictwo powoduję że tura przeciwnika

> mija
> > szybciej, tu jest tylko o oddziałach
> > > > Błąd 3 to samo co wyżej. złe tłumaczenie. Przyśpieszenie nie powoduje
szybszego działania
> jesnostki
> > tylko to że częściej jest jego tura(nie wiem jak to dobrze opisać :P )
>
> E, ale jaki błąd? Boskie Przewodnictwo - ''Specjalna zdolność bojowa, która sprawa, że
oddziały
> na polu bitwy wykonują swój ruch szybciej''. W czym problem? Jedyne co bym tu dodał to
wskazane
> oddziały, bo trzeba dany oddział wskazać. Wtedy jego tura przyjdzie szybciej - co w konsekwencji

> oznacza że wykona więcej ruchów - czyli jest szybszy. Patrz na to tak - Chuck Norris bije
się
> z jakimś kolesiem - Chuck mu przygrzmoci trzy razy, a tamten zdąży zaatakować tylko raz.
Chuck
> wykonał trzy tury, a ten drugi - jedną. Kto jest szybszy?
> To samo się tyczy umiejętności przyspieszenia.

oj, nie jestem pewny ale ten czar rzuca się na wrogą jednostkę czyli to co napisałeś odpada

tego wcale nie rzuca sie na wroga jednostke. ja rzucalem to na moich paladynow i sie przeswali do przodu w pasku inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas na forum nie było, dopireo teraz wiem, że premiera będzie 6 czerwca. To bardzo duża przesada. Rozumiem jeszce dwa tygodnie, ale 3??? To oburzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to moze troche głupie pytanie ale moze ktoś mi powiedzieć jak zagrać w multiplayera?? mam pacza i tak dalej ale chyba trzeba sie gdzieś zalogowac tak czy cuś.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 21:09, kułakoss napisał:

co wpisac w zip/postal code ?


postal code - kod pocztowy
Myśle, że nic więcej nie trzeba dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować