Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2006 o 16:13, uwaga nadchodze napisał:

hej.Mógłbym mi ktoś powiedzieć jakie ta gra ma wymagania.Wiem,że gdzieś to napewno jest na
forum ale przeglądanie tyle postów zajełoby by mnie dużooooooo czasu


nie ma oficjalnych wymagan podanych - te ktore sa znajdziesz w opisie gry w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 16:13, Mik Nik napisał:

i tak można ufać CDP najpierw w maju potem w marcu a teraz w czerwcu

a ciebie nikt nie uczyl miesiecy? marzec jest przed majem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 14:43, The.Vinci napisał:

Bo grę robili Rosjanie (Nival), więc nie mieli kłopotu, a wydają Francuzi (Ubisoft), więc nie
mieli kłopotu.


jasne. tak samo amerykanie, anglicy, niemcy i reszta świata zachodniego? nawet czesi mają wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ! Przestańcie pisać posty typu: CDP beeee bo to i tamto! Już pisałem że nie CDP decyduje tylko UBI, a skoro UBI jest takie "ślamazarne" i nie ma pojęcia że Polska to już nie ZSRR (bez urazy) to trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 15:48, Xantus napisał:

> 1 Wiecie może czy są jakieś wyjątki w wymaganiach co do h5? np. gra niedziała na Gforce
MX

nie ma wyjatkow. wszystkie karty od GF4 w gore


Oszustwo :-P GeForce 3 Ti 200 i chodzi mi bardzo ladnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 15:54, Luke PL napisał:

a jaki to byl mod do sylvan i nekro??
link jakis??


TAK BYL I BYLO MOZNA GRAC SYLVENEM I NECRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 16:51, Galadin napisał:

EJ! Przestańcie pisać posty typu: CDP beeee bo to i tamto! Już pisałem że nie CDP decyduje
tylko UBI, a skoro UBI jest takie "ślamazarne" i nie ma pojęcia że Polska to już nie ZSRR (bez
urazy) to trzeba poczekać.

masz racje! ja caly czas mysle tylko o tym ze UBI ta banda skretynialych, bezmozgich, klamliwych i jak to powiedziales slamazarnych osob! przestancie czepiac sie CDP - przeciez widac ze chlopaki staraja sie nam dogodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch do grania w multiplayerze działa :) wlasnie dalem sie zabic. Ale przynajmniej sie przyjrzalem jednostkom z Necropolisu i z Dungeonu. Gosc uzywal Sylvanu i Academy wiec widzialem wszystkie. SLiczne sa. Necropolis jak zwykle za slabe. I nie sadzilem ze Rakshasy sa takie duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 17:39, jamesbeckerson napisał:

Patch do grania w multiplayerze działa :) wlasnie dalem sie zabic. Ale przynajmniej sie przyjrzalem
jednostkom z Necropolisu i z Dungeonu. Gosc uzywal Sylvanu i Academy wiec widzialem wszystkie.
SLiczne sa. Necropolis jak zwykle za slabe. I nie sadzilem ze Rakshasy sa takie duze

moge ci powiedziec ze Rakshasy to moje ulubione jednostki (pod wzgledem wykonania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 17:41, FireSniper napisał:

> Patch do grania w multiplayerze działa :) wlasnie dalem sie zabic. Ale przynajmniej sie
przyjrzalem
> jednostkom z Necropolisu i z Dungeonu. Gosc uzywal Sylvanu i Academy wiec widzialem wszystkie.

> SLiczne sa. Necropolis jak zwykle za slabe. I nie sadzilem ze Rakshasy sa takie duze
moge ci powiedziec ze Rakshasy to moje ulubione jednostki (pod wzgledem wykonania)

Nie dziwie sie wygladaja bardzo porzadnie. Drzewce mnie przyprawily o opad szczeny, pół planszy taki moze teraz przeleciec. Przyzwyczailem sie do tych z III-ki ktore czesto nie zdazyly przejsc pola bitwy zanim sie ona skonczyla.
Podoba mi sie tez bardzo efekt teleportacji wampira. W akcji go nie widzialem bo mi fgo ubili. Zostal tylko miecz w ziemi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:37, koniczyn napisał:

Niestety, byliśmy zmuszeni do tego kroku. Do premiery światowej zostało około 2 tygodni, co
oznacza, że w tym momencie powinniśmy już tłoczyć płyty. Problem w tym, że wczoraj dopiero
dostaliśmy od Ubisoftu pierwszą betę wersji PL... czeka nas teraz proces testów, a nie chcemy
zbytnio się z tym spieszyć (co nie oznacza, że będziemy się lenić ;)), by wyłapać wszystkie
błędy i dać Wam pełnowartościową grę.



Czy w zwiazku z ta bardzo nie przyjemna obsowa premiery Heroes-ow w Polsce, ktora oczywiscie nie do konca jest z winy CDP... szykujecie dla swoich klientow jakas rekompensate w zwiazku z tym opuznieniem? czy mamy byc wszyscy szczesliwi i zadowoleni i calowac CDP po rekach za to ze laskawie w koncu kiedystam "prawdopodobnie" ja na terenie Polski wyda?

Wiem ze zabrzmialo to odrobine sarkastycznie, ale pytam szczerze, i chcialbym uzyskac na to pytanie szczera odpowiedz, jako ze jakkolwiek nie tlumaczyc powodow opuznien - i zrzucac to na Ubisoft, jestescie Panstwo przedstawicielami Ubisoftu na polskim rynku, a wiec odpowiadacie za to co sie dzieje z ta gra na terenie Polski(czy wspomnialem ze na tym tez [prawdopodobnie niezle] zarabiacie??;P).

Pytam bo fajnie by bylo wiedziec czy traktujecie nas (swoich klientow) choc troszke powaznie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 15:39, morthi napisał:

> > > cos nie da sie pobrac :(
> > > wrrrrrrr.....
> > > > > > ja pobralem bez problemu :)
> > > a moglbys mi przeslac na e-mail ?
> i tego moda homm5_all_presets zeby grac wszystkimi bohaterami tez co??
> > daj maila to wysle :)


Morthi jakbys miał ten mod aby grac wszystkimi bohaterami w opcji duel i mógłbys mi wysłac byłym bardzo wdzięczny:) mail polishelite@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli to było, ale i tak to podam :
Na stronie gram.pl jest news, i pisze że Heroes V będzie w sprzedaży od....od 8 czerwca 2006!!!!!! Co to ma byc ?!19 maj a 6 czerwca to róznica18 DNI !!!Do tego doda cto że jest 5 Maja to wychodzi że mamy czekac jeszcze :
............... 32 DNI!!!!! Jeśli tak dalej pójdzie to ja wycofam zamówienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 18:14, Tokagero napisał:

Sorry jeśli to było, ale i tak to podam :
Na stronie gram.pl jest news, i pisze że Heroes V będzie w sprzedaży od....od 8 czerwca
2006
!!!!!! Co to ma byc ?!19 maj a 6 czerwca to róznica18 DNI !!!Do tego doda cto że jest
5 Maja to wychodzi że mamy czekac jeszcze :
............... 32 DNI!!!!! Jeśli tak dalej pójdzie to ja wycofam zamówienie!!


Właśnie się dowiedzsiałem i myślałem, że normalnie umre. Nie wytrzymam...wszycy byli niecierpliwi i nie mogli doczekać do 19 maja, a teraz co?! 8 czerwca! Polska znowu na końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 18:14, Tokagero napisał:

Sorry jeśli to było, ale i tak to podam :
Na stronie gram.pl jest news, i pisze że Heroes V będzie w sprzedaży od....od 8 czerwca
2006
!!!!!! Co to ma byc ?!19 maj a 6 czerwca to róznica18 DNI !!!Do tego doda cto że jest
5 Maja to wychodzi że mamy czekac jeszcze :
............... 32 DNI!!!!! Jeśli tak dalej pójdzie to ja wycofam zamówienie!!

EJ!!! Ty chyba postów nie czytasz. Na forum już z 2h o tym dudni , a ty zapuszczasz taki tekst:Sorry jeśli to było, ale i tak to podam . Może trochę szacunku i czytał byś też innchy posty co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 18:20, LordOfUndeads napisał:

Właśnie się dowiedzsiałem i myślałem, że normalnie umre. Nie wytrzymam...wszycy byli niecierpliwi
i nie mogli doczekać do 19 maja, a teraz co?! 8 czerwca! Polska znowu na końcu...


Cóż, czasem tak bywa... ale lepiej jeszcze trochę poczekać niż mieć nieskończoną polską wersję...
PS. Ja czekam juz od premiery H4, który dla mnie był niewypałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GDyby nie o że to jest forum o Heroes V , które jest wydawane przez Ubi Soft to bym tu takie rzeczy o nich napisał że Norrisa by powaliło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka bugów z pol. wersji. Do poprawy!!

Błąd 1(na skrinie) chat TO przyjacił zamiast chat DO przyjaciół. pzostałość z ang. wersji

Błąd 2 opis nie zgadza się z czarem. Bosie rpzewodnictwo powoduję że tura przeciwnika mija szybciej, tu jest tylko o oddziałach

Błąd 3 to samo co wyżej. złe tłumaczenie. Przyśpieszenie nie powoduje szybszego działania jesnostki tylko to że częściej jest jego tura(nie wiem jak to dobrze opisać :P )

a na 4 skrinie muszę was pochwalić za sprytne formułowanie gdy jednostka dostanie. nie ma tak jak w III że pisało np. Kawalrzyści atakuje Jednorożce. tutaj + dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować