Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2006 o 17:43, Mik Nik napisał:

> Wiecie że w Empiku można już zamawiac Heroes V, w prezencie są karty do gry.
nie lepsze wydanie kolekcjonerskie??????? co zrobisz z tymi kartami?????
jak ktoś sie nnie załapał to możę sobie zamówić

Ja tylko mówie!NIE ZAMAWIAM se w empiku. Zamówiłme już EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:34, moonman napisał:

> Wiecie że w Empiku można już zamawiac Heroes V, w prezencie są karty do gry.

jakie karty?

Znasz Duel Masters Kary? Albo"Medżiki". A może Yu-gi-oh! ? TO takie karty do gry.Nie w pokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:48, Tokagero napisał:

> > Wiecie że w Empiku można już zamawiac Heroes V, w prezencie są karty do gry.
>
> jakie karty?
Znasz Duel Masters Kary? Albo"Medżiki". A może Yu-gi-oh! ? TO takie karty do gry.Nie w pokera

a same karty można kupić????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:48, Tokagero napisał:

> > Wiecie że w Empiku można już zamawiac Heroes V, w prezencie są karty do gry.
>
> jakie karty?
Znasz Duel Masters Kary? Albo"Medżiki". A może Yu-gi-oh! ? TO takie karty do gry.Nie w pokera


znam i nie przepadam.

sadzilem, ze to beda np. te karty: http://www.dgagames.com/HMM/HMM5.html
lub te: http://www.dgagames.com/HMM/HMM.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze opcja gry przez internet bedzie na tyle dopracowana żeby napierać tak po maxie dnie i noce ,wiecej niz w solowe wersje?? I będa powstawały klany itp i duzo ludzi bedzie siekało przez net ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:52, moonman napisał:

> > > Wiecie że w Empiku można już zamawiac Heroes V, w prezencie są karty do gry.

> >
> > jakie karty?
> Znasz Duel Masters Kary? Albo"Medżiki". A może Yu-gi-oh! ? TO takie karty do gry.Nie w
pokera

znam i nie przepadam.

sadzilem, ze to beda np. te karty: http://www.dgagames.com/HMM/HMM5.html
lub te: http://www.dgagames.com/HMM/HMM.html

Sa nieco podobne, ale nie identyczne. Samych kart nie wiem czy mozna kupic ale chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:51, Bart1974 napisał:

Może ktoś udzielić informacji na temat wymagań sprzętowych Heroes V?

będe człowiekiem :
Wymagania sprzętowe:Windows 2000/XP, DirectX 9.0c, procesor Pentium 4 / Athlon 1.5GHz lub szybszy, 512MB RAM lub więcej, 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 lub nowsza, 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirecX 9, napęd CD/DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze opcja gry przez internet bedzie na tyle dopracowana żeby napierać tak po maxie dnie i noce ,wiecej niz w solowe wersje?? I będa powstawały klany itp i duzo ludzi bedzie siekało przez net ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:03, Tokagero napisał:

Jak ty go pokonałes ?? Ja jakimś cudem Archanioły mu zabiłem (64) i Inkwizytorów (500), ALE
rozwalił mnie kusznikami (900), Czempionami (120) i Królewskimi Gryfami (900).


Hmm, u mnie chyba miał mniejsze ilości armi (zdaje się że szybciej się uwinąłem).

Więc, najpierw po wyjściu z jaskiń pokręciłem się troche po okolicy i poprzejmowałem co się dało. Oczywiście komp to zaraz zgarniał więc po prostu łaziłem w te i wewte. W każdym razie nie odwarzył się mnie zaatakować. Potem zgarnąłem większą armię (przywołałem ją zaklęciem, było gdzies takie) i zdjąłem bohatera podczas jednego z obchodów. Na kuszników jest prosty trick - wystarczy użyć spella dezorientacja (a najlepiej grupowa dezorientacja), wtedy łucznicy przestają strzelać (a inne jednostki przestają kontratakować). Aha, jeszcze trzeba uważać żeby summonem jednostek nie wyskoczyć całkiem z many (każda jednostka kosztuje mane), bo potem nie ma na dezorientację. Arcydiabłami się czarcich lordów ożywia po pewnym czasie i jest luz.

Oczywiście jest to walka w której się dość dużo traci. No ale potem można już swobodnie przejąć pozostałe kopalnie i postawić bohatera przed zamkiem na pewien czas (wtedy drugi heroes kompa nie odważy się wyjść). Po pewnym czasie zarekrutowałem nowe jednostki, summnonąłem wszystkie (w okolicy zamku jest studnia many), zrobiłem sobie wycieczkę po kamyczkach, teńczach i innych miejscach dających bonus do szczęścia/morale i potem już bez żadnych problemów pokonałem wrogiego herosa w zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam w tej chwili jaka mialem armię kiedy sie wybralem na powierzchnię, ale pamiętam że jezeli chodzi o produkcje Diablow to cierpialem na niewydolność zakładów produkcyjnych :-)Pobuszowalem sobie po mapie, znalazlem kopalnie rteci i ja ukradłem, bo na zlosc zdaje sie jej nie byloi pod ziemią i wrócilem pod ziemie, bo troche stworzen sie wyhodowalo w miedzyczasie (moze tak z 2 tygodnie produkcji). Potem wrocilem na ziemię, przedarlem sie przez garnizony, ktore nie byly jakos specjalnie obłożone, i zdobylem zamek. Wrogi bohater sobie w miedzyczasie jeździl po mapie i chyba nawet sie nie kierowal do swojego zamku. Posiedzialem w tym zamku chyba dzień,czy dwa i wygralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fjanie, opowiedz jeszcze co gdzie i jak klikać, oraz podaj kolejność które kopalnie odbierałeś najpierw bo to b ważne i powiedz kim zabiłes paladynów i ogólnie pisz wiecej a i tak uściśle że Komp nie może utworzyć drugiego bohatera w zamku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 17:55, Mik Nik napisał:

> Może ktoś udzielić informacji na temat wymagań sprzętowych Heroes V?
będe człowiekiem :
Wymagania sprzętowe:Windows 2000/XP, DirectX 9.0c, procesor Pentium 4 / Athlon 1.5GHz lub szybszy,
512MB RAM lub więcej, 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 lub nowsza, 16-bitowa karta
dźwiękowa zgodna z DirecX 9, napęd CD/DVD


Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2006 o 18:10, Bart1974 napisał:

Dzięki:)

było wejść na gram.pl wziąść plam wydawniczy homma5 i masz wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyem se na moje posty i wyszlo ze przeze mnie zostalo napisanych 24 strony postow (sa tez odpowiedzi na nie innych forumowiczow). To troche sporo, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować