Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2006 o 07:43, Mik Nik napisał:


> Ja bym cie prosil jedynie zebys swoje posty przepuscil najpierw przez Worda, najlepiej
orginalnego...
a ty swoje przepuszczasz jestem dyslektykiem i gdy szybko pisze popełniam błędy


heh, teraz połowa dzieciaków się dyslekcją zasłania - dowiedz się najpierw co to za choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 01:27, voytasv2 napisał:

może wiesz skąd mam wziąść numer konta na jaki mam przelać kase za herosa zamówiłem na gram.pl


ja mam tak w swoim zamowieniu (w sumie nie pamietam czy byl inny wybor metody platnosci - zamawialem w zeszlym roku :P )

Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 5 czerwca 2006 (wszystkie zamówione produkty muszą być dostępne w sklepie)
Metoda płatności: pobranieza pobraniem (płatne przy odbiorze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:37, TYHE napisał:

> nie pisz wcale...
To Ty już nie pisz. Wcale.
Ban.
http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp


nie chce sie czepiac, ale czytajac regulamin to On nie zlamal zadnego pkt, bo strona na ktorej jest informacja, ze wyszedl jakis pirat nie namawia do piractwa, nie ma tam linkow do piratow. Dal taka informacje jaka pojawila sie kilka stron wczesniej i toczyla sie przez nastepne strony, czyli ze pojawil sie pirat. Wiekszosc osob, ktore kiedykolwiek sciagaly cos za pomoca sieci p2p mogly sobie znalezc ten plik juz po samej informacji (tej pierwszej) w ciagu kilkunastu sekund.

A jezeli chodzi o lamanie regulaminu, to kilka osob powinno dostac ost za rozmowy nie na temat, za pisanie tych samych (nawet nie pisanie a widac ze bylo kopiuj wklej) postow itd.

Ale zeby nie bylo offtopicowo, to moja ulubiona jednostka jest Tytan, pieknie depcze swoich wrogow ... tylko dlaczego jest taki slaby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 08:28, moonman napisał:

> > > > Ja bym cie prosil jedynie zebys swoje posty przepuscil najpierw przez Worda, najlepiej

> orginalnego...
> a ty swoje przepuszczasz jestem dyslektykiem i gdy szybko pisze popełniam błędy

heh, teraz połowa dzieciaków się dyslekcją zasłania - dowiedz się najpierw co to za choroba
:)


ale sie go uczepiliscie. lowsys go poprawia sam robiac blad bo poprawnie powinno byc napisane oryginalnego a nie orginalnego.

Jaki Waszym zdanie m czar jest najefektowniejszy a jaki najefektywniejszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 09:36, Tusiu napisał:

> > > > > Ja bym cie prosil jedynie zebys swoje posty przepuscil najpierw
przez Worda, najlepiej
> > > > orginalnego...
> > a ty swoje przepuszczasz jestem dyslektykiem i gdy szybko pisze popełniam błędy

> > > heh, teraz połowa dzieciaków się dyslekcją zasłania - dowiedz się najpierw co to za choroba

> :)

ale sie go uczepiliscie. lowsys go poprawia sam robiac blad bo poprawnie powinno byc napisane
oryginalnego a nie orginalnego.

Jaki Waszym zdanie m czar jest najefektowniejszy a jaki najefektywniejszy??


mnie zachwycił czar "przywołanie feniksa", a raczej sam feniks - jest zarówno efektowny jak i efektywny :)

w ogole czary w h5 są widowiskowe - szkoda tylko, ze mam karte graf. niezbyt silną - h5 ciagnie ale na low

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 09:36, Tusiu napisał:

najefektowniejszy

Armageddon - pięknie wygląda

Dnia 11.05.2006 o 09:36, Tusiu napisał:

najefektywniejszy

Meteor Shower - pole działania 5x5 robi wrażenie, Implosion sie chowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 09:36, Tusiu napisał:

Jaki Waszym zdanie m czar jest najefektowniejszy a jaki najefektywniejszy??


To ja sie bede rehabilitowal po bledzie. Ice bolt jest piekny, zawsze sobie wyobrazalem jako szybko pedzacy sopel lodu, a nie parotonowy lodowy menhir. A najefektywniejszy to jak zawsze ''home portal'' czy jak to tam sie teraz nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo się podoba implozja i deszcz meteorów co do efektywności to wskrzeszenie i oczywiście zgadzając się z lowsys home portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powiem kto i nie powiem gdzie. ale osoba ktora jest autorytetem w swiecie heroesow (takze na tym forum) napisala:

> ale to nie jest wina cd projektu że jest
> opóźnienie tylko ubi że u nas będzie później

CDProjektu przede wszystkim. Narazili się Ubi, to zostali przesunięci w hierarchii priorytetów w dół, a my na tym cierpimy. Niestety, nie wolno mi powiedzieć niczego więcej.



w sumie tak podejrzewalem - a teraz to juz jestem zly na CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2006 o 11:05, moonman napisał:

CDProjektu przede wszystkim. Narazili się Ubi, to zostali przesunięci w hierarchii priorytetów
w dół, a my na tym cierpimy. Niestety, nie wolno mi powiedzieć niczego więcej.


w sumie tak podejrzewalem - a teraz to juz jestem zly na CDP

Może chodzi o przeciek dema? Było z tym jakieś zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 10:58, isildur-ps napisał:

Okazało się, że ta wersja co się ukazała w sieci nie jest fakiem. Już teraz pojawiają się w
sieci głosy ludzi, którzy w nią grali. To może być wielka strata dla UbiSoftu. Pełna wersja
gry krążąca w sieci na tydzień przed premierą. Na ich szczęście nie ma jeszcze porządnego cracka,
więc spora część ludzi nie poradzi sobie z emulowaniem płytki. Ja sobie tymczasem spokojnie
czekam na pudełko z EK. Mogliby jeszcze trochę przesunąć premierę to akurat się sesja skończy
:)


Właśnie że jest crack na torrentach , ja go sam już mam dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:18, macgwadky napisał:

Właśnie że jest crack na torrentach , ja go sam już mam dysku.


legalni uzytkownicy imilosnicy herosow nie popieraja piractwa - ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:27, skyler napisał:


>
> Właśnie że jest crack na torrentach , ja go sam już mam dysku.
A u mnie demo chodzi bez żadnego cracka. Chyba miałeś jakiś błąd przy ściąganiu:]

macgwadky mowio cracku do pirackiej wersji h5 ktora sie pokazala niedawno w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 15:54, jamesbeckerson napisał:

Juz tak wariujecie nad tym piratem jak by HoMM V bylo pierwsza na swiecie grą ktora zostala
spiracona. Chyba wiadomo ze jak ktos sobie zamowil oryginal co do ktorego wiadomo ze bedzie
dzialal itd, to nie bedzie jeszcze ssał innej wersji, chociazby zeby sobie oszczedzic stresu
z obserwowaniem transferu co sie rwie. A taki co oryginalu nie planuje kupic, to juz i tak
go nie odwiedziecie od tej decyzji dopisujac tu cala strone postów, a to czy tego pirata zassie
czy kupi na bazarze to juz kwestia kosmetyczna, wg mnie.


Niektóre opinie są śmieszne troche na tym forum. Dla mnie problem piractwa to taki sam problem jak zadłużenia zagranicznego polski, złej sytuacji gospodarczej (w każdej dziedzinie, także rynku gier, muzyki...) , ale przede wszystkim różnic w poziomach stopy życiowej krajów Unii, USA i naszego biednego kraju.
Jestem tak samo jak wy "teoretyczno-filozoficznym" przeciwnikiem piractwa.
Ale jest jeden problem we wszystkim co chcemy kupić u nas w kraju - są to rzeczy z "zachodu". A na zachodzie jest tak, że oni zarabiają dużo, dużo więcej od nas (nie wspomne o kosztach ich edukacji). A na czym oni sobie odbijają? Na tym że ich krajanie mają te pieniądze, bo mają gdzie zarabiać. A tak z ciekawości czy ktoś się zastanawiał czemu my nie możemy tyle zarobić ? Po pierwsze, bo tak się historia potoczyła, że to nasz kraj w ostatnim wieku, a zwłaszcza po wojnach, najwięcej stracił w tej części europy ( przecież nie niemcy, o USA w ogóle nie mówię, bo oni zarobili na wojnie). Inna sprawa, że układ jakichś sił zawsze będzie i nic tego nie zmieni.
A my biedacy unijni z musu czasem robimy rzeczy, które inne bardzo "honorowe" narody nam wypominają, zamiast pomóc.
Sorki za tą tyradę filozoficzną. Ale po prostu takie kategoryzowanie do niczego nie prowadzi. A z resztą i tak zachodnie firmy niewiele obchodzi nasz rynek. Jesteśmy niewielkim procentem potencjalnych kupców większości ich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tematyku wątku uległa "modyfikacji"> Więc i ja wtrącę swoją opinię.
Pojęcie fani - nie tylko Herosów ale i szersze - fani gier. Nie nabywają piratów, ktoś kto to robi nie jest graczem. W pełni tego słowa znaczeniu.:)
Jak i grupy - różno wiekowe "psudo kiboli". Nie kibiców prawdziwych. To współczesne hordy Hunów.
Kibic dopinguje swoją drużynę, nie "dymi" ani nie uprawia walk na stadionach , halach.
A zaopatrujący się w pirackie wersje - zwykli złodzieje. I nie pomoże tu żadne dorabianie ideologii przyczynowo -skutkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:31, TYHE napisał:

> Właśnie że jest crack na torrentach , ja go sam już mam dysku.

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
*Piractwo
*propagowanie piractwa

-2


Oczywiście problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jak ktoś chce znać moje zdanie na ten temat nie sobie dobrze przeczyta mój długi post z 11.05. 13:41 . NIE POPIERAM PIRACTWA.
A napisanie że się jakiś plik tylko ma, nie jest łamaniem regulaminu. I jak ktoś chce polemizować , to proszę bardzo.
Bo ja np. chyba zamówię preordera. Jedyne co mnie łamie , to ten brak Random mapek . Grając na toheroes grało się tylko na randomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować