Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2006 o 21:12, Łowca Gier napisał:

HoMM V - oczekiwania i zawody:

/.../

Wiesz chociaż dlaczego było tak a nie inaczej?
Zgadzam się były problemy z demem i było później niż zapowiadano. Ok, nie było tak jak miało być. Z czyjej winy nie wiem. Płyta audio, jeśli nawet była zapowiadana to co z tego? Osobiście wole Artbook. Decyzja UBI, na którą CDP wpływu nie ma. A muzykę zawsze możesz sobia nagrać w audio, przecież będziesz ją mieć po zainstalowaniu. A premiera? CDP chciało jak najlepiej, ale cóż nie udało się. Powiedzieli, że z powodu Ubisoftu. Ich priorytety itp. Trudno, też nie wina CDP. Ważne, że się wkońcu doczekamy HV. Bądźmy jednak wyrozumiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 22:23, Qlczas napisał:

ciekawe ilu Polaków będzie czekać MIESIĄC do premiery...


Uczciwi poczekają. Albo kupią (np. wysyłkowo) wersję angielską po 18.05. ;-)

A nieuczciwi... no cóż, kiedyś mogą się zdziwić, jak im policja kompa zarekwiruje jako dowód przestępstwa a oni (albo ich rodzice) wybulą sporo na odszkodowania... Internet wbrew pozorom nie jest anonimowy, a coraz więcej firm ściga osoby używające nielegalnie ich programów. Jeszcze nie dotyczy to gier, ale to kwestia czasu...

Tyle z prawnego punktu widzenia. A moralnie: piraci to świnie (nie obrażając świń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 23:51, Ururam Tururam napisał:

Uczciwi poczekają. Albo kupią (np. wysyłkowo) wersję angielską po 18.05. ;-)


Problem w tym że uczciwi nabywcy moga się czuc się oszukani, ja swoje zamówienie na EK złożyłem 20 grudnia czekam cierpliwie, ale do szału doprowadza mnie, ze częśc moich kumpli bedzie wkrótce się zagrywała korzystajac z pirackich wersji, jednoczesnie śmiejac się ze mnie że "czubek "taki jak ja nie co robic z kasa i kupuje oryginalne gry.

Dnia 10.05.2006 o 23:51, Ururam Tururam napisał:

A nieuczciwi... no cóż, kiedyś mogą się zdziwić, jak im policja kompa zarekwiruje jako dowód
przestępstwa a oni (albo ich rodzice) wybulą sporo na odszkodowania... Internet wbrew pozorom
nie jest anonimowy, a coraz więcej firm ściga osoby używające nielegalnie ich programów. Jeszcze
nie dotyczy to gier, ale to kwestia czasu...


Niby tak, ale wykrywalnośc takich przestępswt jest na śmiesznym poziomie więc większośc osób sie tym nie przejmuje.

Dnia 10.05.2006 o 23:51, Ururam Tururam napisał:

Tyle z prawnego punktu widzenia. A moralnie: piraci to świnie (nie obrażając świń).


PS. Nie miałem okazji pogratulowac geniuszu w tworzeniu map, jesteś wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 00:10, boogie85 napisał:

Problem w tym że uczciwi nabywcy moga się czuc się oszukani, ja swoje zamówienie na EK złożyłem
20 grudnia czekam cierpliwie, ale do szału doprowadza mnie, ze częśc moich kumpli bedzie wkrótce
się zagrywała korzystajac z pirackich wersji, jednoczesnie śmiejac się ze mnie że "czubek "taki
jak ja nie co robic z kasa i kupuje oryginalne gry.


A czemu tak się tym przejmujesz. Bądź dumny z tego, że będziesz mieć oryginalnego HV.
I to racej Ty powinieneś śmiać się z nich, że są złodziejami (lub będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 00:21, Daimon_Frey napisał:

A czemu tak się tym przejmujesz. Bądź dumny z tego, że będziesz mieć oryginalnego HV.
I to racej Ty powinieneś śmiać się z nich, że są złodziejami (lub będzie).


To że się smieją akurat mi zwisa, ale wkurza mnie że zagrają w nową cześc mojej ulubionej gry jakies dwa tygodnie przede mną, z tego co słyszałem to juz mona spotkac nielegalen wersje na necie, ile w tym prawdy nie wiem nie znam się. Prawda jest taka, że na graczy kupujacych legalne gry w Polsce patrzy sie jak na kosmitów niejednokrotnie tego doswiadczyłem, to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo - cięzki temat. No bo na przykład niech mi ktoś wytłumaczy skąd ja mam wziąć programy na uczelnie, których wymagają ode mnie. Np, taki ChemOffice - licencja na jedno stanowisko to $3000, następnie Flash, MS SQL, Gaussian, którego nawet normalnie w sklepie nie kupi się. Pakiet Offica można zastąpić oczywiście Open Officem, ale czy ktoś z was próbował robić animację w Open Office, a potem puszczać ją na jakimś kompie ze starym officem microsoftu - nie pójdzie.

Ja gry mogę kupować (co też robię). One są relatywnie tanie. Gorzej z programami naukowymi, które kosztują o wiele więcej, a wersje trial, albo student edition albo są za krótkie, albo mają poblokowane akurat te funkcje których ja chcę użyć.

A teraz wracam policzyć ile godzin zostało zanim mi przyślą moje wydanie kolekcjonerskie. Bo nic nie zastąpi radość jaka towarzysz otwieraniu pudełka z wyczekiwaną grą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 01:13, isildur-ps napisał:

Piractwo - cięzki temat. No bo na przykład niech mi ktoś wytłumaczy skąd ja mam wziąć programy
na uczelnie, których wymagają ode mnie. Np, taki ChemOffice - licencja na jedno stanowisko
to $3000, następnie Flash, MS SQL, Gaussian, którego nawet normalnie w sklepie nie kupi się.
Pakiet Offica można zastąpić oczywiście Open Officem, ale czy ktoś z was próbował robić animację
w Open Office, a potem puszczać ją na jakimś kompie ze starym officem microsoftu - nie pójdzie.

Ja gry mogę kupować (co też robię). One są relatywnie tanie. Gorzej z programami naukowymi,
które kosztują o wiele więcej, a wersje trial, albo student edition albo są za krótkie, albo
mają poblokowane akurat te funkcje których ja chcę użyć.

A teraz wracam policzyć ile godzin zostało zanim mi przyślą moje wydanie kolekcjonerskie. Bo
nic nie zastąpi radość jaka towarzysz otwieraniu pudełka z wyczekiwaną grą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 01:13, isildur-ps napisał:

Piractwo - cięzki temat. No bo na przykład niech mi ktoś wytłumaczy skąd ja mam wziąć programy
na uczelnie, których wymagają ode mnie. Np, taki ChemOffice - licencja na jedno stanowisko
to $3000, następnie Flash, MS SQL, Gaussian, którego nawet normalnie w sklepie nie kupi się.
Pakiet Offica można zastąpić oczywiście Open Officem, ale czy ktoś z was próbował robić animację
w Open Office, a potem puszczać ją na jakimś kompie ze starym officem microsoftu - nie pójdzie.

Ja gry mogę kupować (co też robię). One są relatywnie tanie. Gorzej z programami naukowymi,
które kosztują o wiele więcej, a wersje trial, albo student edition albo są za krótkie, albo
mają poblokowane akurat te funkcje których ja chcę użyć.

A teraz wracam policzyć ile godzin zostało zanim mi przyślą moje wydanie kolekcjonerskie. Bo
nic nie zastąpi radość jaka towarzysz otwieraniu pudełka z wyczekiwaną grą:)

może wiesz skąd mam wziąść numer konta na jaki mam przelać kase za herosa zamówiłem na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że na graczy kupujacych legalne

Dnia 11.05.2006 o 00:31, boogie85 napisał:

gry w Polsce patrzy sie jak na kosmitów niejednokrotnie tego doswiadczyłem, to jest chore.

a dziwisz się troche logiki i sam wpadniesz dlaczego tak jest i ja sie wcale nie dziwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie rozmawianie o piractwie jest hore i nie ma sensu co wam po tym gadaniu jeszcze kto kolejny zauwarzy i może ściągnie dajcie już spokuj
działacie przeciw grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, najsmieszniejsze jest to ze ktos po stronie Nival/Ubi dal przyslowiowej rzyci skoro dopuscił do wycieku gry przed premierą. Pogratulować :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o logike tylko o utrzymanie gospodarki państwa (hehe) zaoszczędzisz troche kasy ale państwo straci(w końcu biorą podatek niemal od wszystkiego(hehe))


ps. i wy się dziwicie że państwo tak trzyma???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 07:29, lowsys napisał:

Ech, najsmieszniejsze jest to ze ktos po stronie Nival/Ubi dal przyslowiowej rzyci skoro dopuscił
do wycieku gry przed premierą. Pogratulować :-/

i sporo ma tym straci możę mieli włamanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 07:34, Mik Nik napisał:

kiedyś słyszałem jak kto muwił żę ten kto kupuje orginał jest patriotoł a pirata antypatriotoł


Ja bym cie prosil jedynie zebys swoje posty przepuscil najpierw przez Worda, najlepiej orginalnego...

A chyba rzeczywiscie latwo buchnać płyte z tłoczni, ciekawe jak inni producenci sobie z tym radza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2006 o 07:37, lowsys napisał:

Ja bym cie prosil jedynie zebys swoje posty przepuscil najpierw przez Worda, najlepiej orginalnego...

a ty swoje przepuszczasz jestem dyslektykiem i gdy szybko pisze popełniam błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ubi nie chciało, żeby gra wyciekła, to ona by nie wyciekła. Ot, pewnie chcą zrobić badania rynku przed wyjściem finala. Od razu będzie wiadomo jakie błędy ma pełna wersja, patch wyjdzie szybciej. I będzie wiadomo czy warto robić dodatki, ludzie przecież wskażą, co możnaby dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować