Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 13:51, Priorin napisał:

> ciach
> > > > > Nie ma oficjalnej informacji od Ubisoftu, więc newsy zbierane na forach, na których
nieoficjalnie
> > > > wypowiadają się developerzy są na wagę złota.
> > > widać jakie podejśćie ma UBIsoft ;(

Akurat wiekszosc developerow wogole sie nigdzie nie wypowiada a patche pojawiaja sie wtedy
kiedy sa gotowe i nikt nie bawi sie w mowienie kiedy byc moze patch sie pojawi. Patch powinien
juz byc prawie gotowy ale jeszcze nad nim pracuja, niby jakim sposobem maja ocenic kiedy skoncza?
Zadzwonic do wrozki? Na forum Ubi mowi sie o koncu tego tygodnia.


Mówimy o różnych patchach - ten, który poprawia znane błędy faktycznie ma się pojawić na dniach. Ja zrozumiałem, że chodzi o update dodający edytor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2006 o 13:51, Priorin napisał:


Akurat wiekszosc developerow wogole sie nigdzie nie wypowiada a patche pojawiaja sie wtedy
kiedy sa gotowe i nikt nie bawi sie w mowienie kiedy byc moze patch sie pojawi. Patch powinien
juz byc prawie gotowy ale jeszcze nad nim pracuja, niby jakim sposobem maja ocenic kiedy skoncza?
Zadzwonic do wrozki? Na forum Ubi mowi sie o koncu tego tygodnia.


Skoro tak jest to OK.
Zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie dostałem EK:DAle nie dostałem Stubbs The Zombie a zamawiałem HOMMV EK i Stubbsa. Dałem gosciowi 155 zł i dostałem tylko HOMMV a Stubbsa nie widać:(:(:(Dzownić do Masterlinka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:57, Vasilli napisał:

Włąsnie dostałem EK:DAle nie dostałem Stubbs The Zombie a zamawiałem HOMMV EK i Stubbsa. Dałem
gosciowi 155 zł i dostałem tylko HOMMV a Stubbsa nie widać:(:(:(Dzownić do Masterlinka??


A ci zrobili ;-)
Dzwoń do CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:58, rapsos napisał:

> Włąsnie dostałem EK:DAle nie dostałem Stubbs The Zombie a zamawiałem HOMMV EK i Stubbsa.
Dałem
> gosciowi 155 zł i dostałem tylko HOMMV a Stubbsa nie widać:(:(:(Dzownić do Masterlinka??


A ci zrobili ;-)
Dzwoń do CDP

Co mi CDp bardziej do Masterlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:10, Przemek t74 napisał:

A co jeśli skrzynka jest uszkodzona ?? Np. ma poprzerywaną na rogach wyściółkę?


Także proszę kontaktować się z działem obsługi klienta. Z fima Masterlink można kontaktować sie tylko i wyłącznie w kwesti dostarczenia paczki (umówienie się na konkretną godzinę, zmiana adresu itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wydanie gry Heroes 5 wersji kolekcjonerskiej jest najlepszym prezentem jaki otrzymałam i to 3 dni przed premierą.Sama gra w sobie jaka jest już tego nie trzeba mówić każdy wie że jest doskonała.Warto wydać parę złoty więcej by móc sieszyć się takim wydaniem gry.Fakt że gra jest zapakowana w pięknej drewnianej skrzynce sprawia że to prawdziwa skrzynka skarbów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak dowiedział się nasz specjalny korespondent od wysokiego przedstawiciela Ubisoftu: pierwszy lub drugi pacz do Heroes V zawierał będzie modyfikację umożliwiającą uruchomienie gry na niektórych kartach bez pixel shaderów (np. GF MX).
To z pewnością doskonała wiadomość dla posiadaczy nieco starszych kart graficznych. Warto zauważyć, że po sieci od jakiegoś czasu krąży hack odblokowujący możliwość gry na komputerach wyposażonych w takie karty, dobrze zatem wiedzieć, że zostanie on niejako zaimplementowany legalnie."

Jednak wedłóg w.w. informacji istnieje taki hack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z fima Masterlink można kontaktować

Dnia 05.06.2006 o 14:12, Venom napisał:

sie tylko i wyłącznie w kwesti dostarczenia paczki (umówienie się na konkretną godzinę, zmiana
adresu itp.)


Nie polecam, chcialem sie umowic na godzine, to mi pani powiedziala, że jeszcze przesylka jest nieodbrana przez kuriera i zeby zadzwonic pozniej. Zadzwonilem pozniej to powiedziala, ze kurier juz ja zabral i nie mozna sie z nim skontaktowac (po kiego pierona w takim razie kazala dzwonic?).

Mówie o Warszawskim oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jessstt!!
Nareszce przyszła wyczekiwana od 6 m-cy przesyłka! :D

Mam tylko jedną uwagę co do pakowania przesyłek ;|
Powinien być wiieeelllki napis na paczce, że mapa z EK jest luzem w paczce :)
Zauważyłem ją dopiero, gdy wkładałem karton do śmieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie bo mi się przypomniało.
Ja jak zamawiałem grę, jakoś w grudniu to było, to była taka promocja, że do każdego zamówienia on-line, miała być załączona niespodzianka/gift - co nawet o ile pamiętam było potwierdzone na forum. A tu nic.
Czy można coś w tym temacie się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP lub forumowiczów: czy jeśli do tej pory w "moich zamówieniach", Herosy widnieją w punkcie "zamówienia niewysłane", to jest jakaś szansa że dzisiaj dojdą, czy muszę się uzbroić w większą cierpliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:25, Grucha91 napisał:

Pytanie do CDP lub forumowiczów: czy jeśli do tej pory w "moich zamówieniach", Herosy widnieją
w punkcie "zamówienia niewysłane", to jest jakaś szansa że dzisiaj dojdą, czy muszę się uzbroić
w większą cierpliwość ?

Raczej jutro. Ja też mam niewysłane. Mieszkam 40km od Kielc, więc do mnie dziś już pewnie nie dojdzie. Żeby tylko mieć dziś, że wysłane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, dopiero co wrociłem do domu a tutaj przywitała mnie karteczka na której oczywiście widniał napis MASTERLINK, więc szybki telefon i okazuje się że już drugi raz nie zdąży dziś przyjechać do mnie :( No i umówiłem się na jutro :( Trochę smutne to bo różnica między czasem kiedy on była a ja wróciłem to półgodziny... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:24, davis87 napisał:

Lepiej iść do sklepu kupic! Niż zamawiac:\


Wiesz. Przy zamówieniu w pre-orderze miałeś przesyłkę za free oraz mogłeś za część gry zapłacić w wPLNach, co wychodziło taniej. W sklepie zwykła edycją bedzie kosztować pewnie w granicach 100 a na gram.pl można było za 80 plnów wytarmosić gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować