Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 12:46, Ciastuś napisał:

> Tylko, że moja paczka nie została nawet wysłana, a termin dostawy mam ustalony najwcześniej

> na 7 czerwca. Zresztą popatrz na screen poniżej.

a masz w zamówieniu TYLKO herosów? może masz jescze jakieś produkty he? i skontaktowałeś się
z nimi tak jak mówili? czy będziesz tu siedzieć i narzekać zamiast normalnie sprawę załatwić?


Mam koszulkę, która jest dostępna w sprzedaży. A maila piszę właśnie w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:02, Gaaram napisał:

> Spróbuj tego:
> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=325&p=739

GetRighta nie uzywam a wszystki inne programy od wirtualnych napedow odinstalowalem jak tylko
sie pierwszy raz to pojawilo.

A ty przed odinstalowaniem tych programów odłączyłeś wszystkie wirtualne dyski, trzecba to zrobić bo bez tego na po unistallu dyski pozostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już też mam. Pierwsze wrażenia? Super! Jedyne do czego można się przyczepić to wyściółka w skrzyni. Jest - z całym szacunkiem dla twórców - tandetna. Za to reszta - sposób wydania instrukcji, poradnika, karty pomocy itd. - jest genialna. Naprawdę.

Sama gra - zdążyłem zainstalować, uruchomić, obejrzeć intro i opcje. Działa :) Gra aktorska w intrze mi się nie podoba. Troszkę sztucznie to "wygląda". Do tego - uwaga! - po kliknięciu w opcje wylogowało mnie z Windowsa. Ale po ponownym zalogowaniu, wróciłem do gry w chwili wywalenia i było OK. Na najwyższych ustawieniach działa na moim sprzęcie świetnie. Lepiej niż demo.

Generalnie - jestem zadowolony. Wieczorkiem może znajdę chwilkę, to pogram wreszcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 11:57, Tuddrussel napisał:

> ŚMIECH NA SALI :/
>
> Godzinkę temu w sklepie gram.pl w opisie HOMM V standard DVD można było przeczytać
>
> "Dodatkowo decydując się na przedpremierowe zamówienie gry Heroes of Might and Magic V
w naszym
> sklepie zyskujecie darmową przesyłkę (do wyboru kurier lub poczta) i gwarancję otrzymania
gry
> na dwa dni przed jej polską premierą (dotyczy wyłącznie zamówień dostarczanych przesyłką
kurierską
> i potwierdzonych lub zapłaconych do dnia 30 maja włącznie!)"
>
> Teraz tego już nie ma. Zero wyjaśnień zero informacji. Poprostu zmienili treść :/ Troche
to
> niesmaczne.
>
> Jednak nadal wierze ze CDP wypełni swoje zobowiązanie w 100% i jutro zobacze kuriera z
paczką.
>
witam,

informacja o gwarancji dostawy na dwa dni przed premiera jak mozna bylo przeczytac, dotyczyla
zamowien zlozonych do 30 maja wlacznie - i te przesylki sa juz w drodze do was. Wielu uzytkownikow
jak mozna zauwazyc otrzymalo swoje egzemplarze znacznie wczesniej niz obiecywalismy...

Wszystkie zamowienia skladane po tym terminie (30 maja) sa wysylane na biezaco, tyle ze bez
gwarancji dostawy na dwa dni przed premiera.

Ja złożyłem moje zamówienie 10 maja i nadal mam niewysłane. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:10, Nuk7 napisał:

Ja złożyłem moje zamówienie 10 maja i nadal mam niewysłane. Dlaczego?

Ja złożyłem 12 lutego i też mi nie wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2006 o 13:10, Nuk7 napisał:

Ja złożyłem moje zamówienie 10 maja i nadal mam niewysłane. Dlaczego?


Dlatego, że CD Projekt to tandetna firma i ma nas, graczy, w du*ie. Wiem, bo sam jestem w takiej samej sytuacji jak ty. Paczka nadal nie wysłana, mimo że zamówienie złożyłem 9 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Dostałem w końcu swojego Herosika. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, choc materiał wenątrz skrznyi jest porzdzierany na rogach. Kiedy wyjdzie pierwsza łatka do HOMM V?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:25, outcast211983 napisał:

Siemka!
Dostałem w końcu swojego Herosika. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, choc materiał wenątrz
skrznyi jest porzdzierany na rogach. Kiedy wyjdzie pierwsza łatka do HOMM V?????

przeczytaj na http://homm5.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi także doszła edycja kolekcjonerska. Wygląda świetnie poza mały drobiazgiem obicie w skrzynce jest z jakiegoś dziwnego plastiku pokrytego jakimś meszkiem, ale pozatym wszystko jest conajmniej genialnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:24, Mr Black napisał:

Dlatego, że CD Projekt to tandetna firma i ma nas, graczy, w du*ie. Wiem, bo sam jestem w takiej
samej sytuacji jak ty. Paczka nadal nie wysłana, mimo że zamówienie złożyłem 9 stycznia.

Jaką wersję zamówiłeś ?? Zamiast najpierw oczerniać kogoś spójrz na swoje dłonie czy są czyste .Wysłana została tylko wersja kolekcjonerska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:27, spider88 napisał:

> Dlatego, że CD Projekt to tandetna firma i ma nas, graczy, w du*ie. Wiem, bo sam jestem
w takiej
> samej sytuacji jak ty. Paczka nadal nie wysłana, mimo że zamówienie złożyłem 9 stycznia.

Jaką wersję zamówiłeś ?? Zamiast najpierw oczerniać kogoś spójrz na swoje dłonie czy są czyste
.Wysłana została tylko wersja kolekcjonerska .


Zamówiłem Edycję Kolekcjonerską. Więc ma prawo "oczerniać" CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update: Przy wejściu do opcji, gra nie tyle wylogowała mnie do Windy, co sprawiła, że komputer przeszedł w stan czuwania. Dalej tak samo :) Ktoś może powtórzyć ten błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:27, spider88 napisał:

> Dlatego, że CD Projekt to tandetna firma i ma nas, graczy, w du*ie. Wiem, bo sam jestem
w takiej
> samej sytuacji jak ty. Paczka nadal nie wysłana, mimo że zamówienie złożyłem 9 stycznia.

Jaką wersję zamówiłeś ?? Zamiast najpierw oczerniać kogoś spójrz na swoje dłonie czy są czyste
.Wysłana została tylko wersja kolekcjonerska .

Ale z wypowiedzi Tudrussela wynika, że wszystkie zamówienia złożone do 30 maja są wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jaką wersję zamówiłeś ?? Zamiast najpierw oczerniać kogoś spójrz na swoje dłonie czy są czyste

Dnia 05.06.2006 o 13:27, spider88 napisał:

.Wysłana została tylko wersja kolekcjonerska .


A o z jakiej okazji wpierw kolekcjonerska ??? bo co bo wiecej zaplacili to sie nalezy szybciej ??? pre-ordery powinny byc wyslane rownoczesnie tak mi sie przynajmniej wydawalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:10, Nuk7 napisał:

Ja złożyłem moje zamówienie 10 maja i nadal mam niewysłane. Dlaczego?

Ja złożyłem 12 lutego i potwierdziłem 19 maja czyli powinno być już w drodze ale nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować