Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Pomyśl inaczej - ja o 15:30 jadę na egzamin, nikogo w domu nie będzie. 15:00 - zaczynam się przygotowywać. 15:10 - ktoś puka do drzwi. Kurier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:08, paweldomar1 napisał:

nie martw się, CDP stoją i pracują przy taśmach i pakują Herosy, żeby doszły do nas:P Pewnie
jeszcze dziś u Ciebie w Poznaniu będzie Twoja gra, a jutro rano obudzi Cię dzwonek, a ty zaspany
wyjdziesz i nagle będziesz rozbudzony i pobudzony:P


Ale z Poznania do jeszcze musi okragle 100 kilosow jechac co zajmuje mniej-wiecej 2 godzinki, co tym bardziej jeszcze mnie nastarja niepewnoscia... Ale skoro mowisz, ze CDP pracuja w pocie czola, to nie pozostaje mi nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc, gdy najpierw zobacze status "wyslane" a jutro paczka przyjdzie do domku hehe. A co do poranka to jest jeden zgrzyt: na 8 mam do budy <damn> do 15:20 <daaaaamn> takze pogram troszke pozniej niz wy. Chyba zadzwonie do masterlinka i umowie sie na 6:00 :)))

POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:13, Chester001 napisał:

wiec raczej odebrał ten.. pędziwiatr...zasrany... pewnie na browca poszedł zamiast mi dostarczyć...
no ludzie bydgoszcz nie jest taka duża by niezdązyć mi dostrczyć od 9 ..... no ja***** wku**
się można


czy ty jesteś poważny (nie pytam czy kulturalny bo tu już sam sobie świadectwo wystawiłeś)? czy rozumiesz że kurier bierze ze sobą kilkadziesiąt paczek na dzień i rozwozi je po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra!! W końcu przyszedł. I od razu zonk. Pudło fajne, te z edycji kolekcjonerskiej, ale ta wkładka (imitująca jakiś materiał) cała popękana. Czy nasz kochany dystrybutor wymieni mi tą zniszczoną wkładkę. Bo naprawdę niszczy trochę ogólne spojrzenie na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:13, morthi napisał:

nie dasz mu napiwku :D i do tego mozesz zlozyc zawsze skarge :) za nieterminowa dostawe:) jesli
przyjedzie po 17 :)

CZyli mi powinien dac 10 zł, pomylili mój adrs ( a zamówieniu był dobry, sam sprawdzałem) i teraz przyjedzie o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:13, morthi napisał:

nie dasz mu napiwku :D i do tego mozesz zlozyc zawsze skarge :) za nieterminowa dostawe:) jesli
przyjedzie po 17 :)


skargę w oparciu o co? ktoś gwarantował dostawę dziś? NIE. dostawę do 17? NIE. więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba wszystkie paczki to nie są wysyłane z Wawy co prawda wcześniej musiały wyjść z Wawy ale one wcześniej chyba poszły do sortowni najbliższej w danej okolicy i dopiero później są rozwożone do poszczególnych odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alemi dosrałeś..:P musze się wytrzeć teraz.. na żartach sie nei znasz... no wiem ze ma dużo paczek.. ale się denerwóje.. ze niedostarczy dzisiaj.. bo cały dzien na niego czekam... i jem .. znowu przytuje kurna mać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:19, Ciastuś napisał:

> nie dasz mu napiwku :D i do tego mozesz zlozyc zawsze skarge :) za nieterminowa dostawe:)
jesli
> przyjedzie po 17 :)

skargę w oparciu o co? ktoś gwarantował dostawę dziś? NIE. dostawę do 17? NIE. więc o co chodzi?


Nie o to chodzi czy ktoś mi dziś gwarantował dostawę > Dzwonił że bedzie do 10 a tu juz 15:25. I jak by mnie nie było w tej chwili w domciu to już nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh do mnie już dzisiaj Herosi nie dojdą :/ Koleś był w u mnie o 14, a nikogo wtedy w domu nie było :)
Gadałem z nim i jutro przyjedzie ~17, a najgorsze jest to, że jak odbierałem telefon od niego to mi spadł i sięobudowa połamała xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego nie da sie ukryć. Instrukcja jest fatalna.
Tylko ogólne informacje. Sporo błędów. Zarówno merytorycznych jak i literówek itd.

po prostu załamka.

np
str. 21: dwaj bohaterowie mogą bronić jednego miasta
str. 22: mimo, że można posiadać kilka miasta

to tylko błędy ze stron, które aktualnie czytam - wcześniejszych już nie wymieniam, a jestem dopiero w połowie instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:31, =PtaQ napisał:

Heh do mnie już dzisiaj Herosi nie dojdą :/ Koleś był w u mnie o 14, a nikogo wtedy w domu
nie było :)
Gadałem z nim i jutro przyjedzie ~17, a najgorsze jest to, że jak odbierałem telefon od niego
to mi spadł i sięobudowa połamała xDDDD


To on do Ciebie zadzwonił czy ty do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej zapomniałem pochwalić CDP i ... Masterlink. CDP dostaje plusa za piękną skrzyneczkę, naprawdę dobry papier na którym zostały wydrukowanie różne częśći zestawu EK. Digipack został wykonany solidnie, choć mam jedno zastrzeżenie do pudełka (tego kartonowego). Otóż jest minimalnie za niskie i części zestawu w nim (instrukcja, Digipack z grą, poradnik ;]) wchodzi z "oporem" (zamieszczam zdjątko). Jest również plusik za pakowanie. Skrzyneczka była winięta w grubą folię bąbelkową, mapa była pod kuferkiem zapakowana z dwóch stron kartonową "okładką". Masterlink też się nieźle spisał. Dostałem paczkę niepoobijaną, wcześnie, bo o 12 (mieszkam ok. 60 km od najbliższego odziału Masterlink). Kurer był miły (nawet resztę wydał ;] ) i wogule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować