Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2006 o 13:44, Isar napisał:

ej dostał juz ktos zwykłą edycje DVD ??? bo widze ze ciagle LEK dostarczają :P


no ja też właśnie czekam i czekam ale niemoge się doczekac :( ale się doczekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:46, gustaw86 napisał:

> ej dostał juz ktos zwykłą edycje DVD ??? bo widze ze ciagle LEK dostarczają :P

no ja też właśnie czekam i czekam ale niemoge się doczekac :( ale się doczekam :]

oby :P bo juz nie moge wytrzymać nie jem nie gram tylko czekam na herosa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 10:14, paweldomar1 napisał:

dvd czy LEK?

DVD - kurierem. CD Projekt nie zawiódł - paczuszka zawiera co zawierać miała, za to "eksperci" z Masterlinka swoją naklejką zasłonili calutkie hasło reklamowe gram.pl (jakaś wroga propaganda, czy co?! ;) , na które konkurs odbył się jakiś czas temu. Niby nic, ale mogli by ją walnąć w każde inne=wolne miejsce na kartonie.
- - - - -
Co do instrukcji, to zgadzam się z moonman''em - przydało by się więcej info, statystyk... Może są one zamieszczone w instrukcji LEK - tylko co mi po tym?!
P.S. Ururam, mógłbyś bardziej szczegółowo zdefiniować stwierdzenie "tworzony"? ;) Znaczy, że właśnie ktoś przed chwilą wpadł na ten pomysł, czy jest już kończona ostatnia tabelka do tego leksykonu? - z niecierpliwością czekam na jakiegoś linka do pdf''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:42, morthi napisał:

poczytaj forum - 8 czerwca

morthi, nikt z CD-P nie mówił że na 100% patch będzie 8 czerwca. To były tylko przypuszczenia. TYLKO. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd że 8 czerwca na 100% będzie patch, bo nie jesteś FABRYCYM żeby mieć tą pewność. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:52, jackp napisał:

Co do instrukcji, to zgadzam się z moonman''em - przydało by się więcej info, statystyk...
Może są one zamieszczone w instrukcji LEK - tylko co mi po tym?!


niestety nie. ja swoj post napsalem po przeczytaniu instrukcji LEK (bo taka wersje mam)

do lek jest dodany tylko rozdzial z opisami budynkow wszystkich miast - i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:53, 4YoU napisał:

> poczytaj forum - 8 czerwca
morthi, nikt z CD-P nie mówił że na 100% patch będzie 8 czerwca. To były tylko przypuszczenia.
TYLKO. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd że 8 czerwca na 100% będzie patch, bo nie jesteś FABRYCYM
żeby mieć tą pewność. :-)

Wiecie co mnie wkurza- to że po to przesunęli premiere o 2 miesiące żeby nie było żadnych patchów a tu masz juz planują poprawkę!! i jak im tu wierzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:49, Isar napisał:

oby :P bo juz nie moge wytrzymać nie jem nie gram tylko czekam na herosa :P

To Ty lepiej weź się za przygotowywanie jakiegoś porządnego jedzenia i napojów, bo jak w końcu dostaniesz HV to nie wyrobisz bez czegoś "na ruszt", albo przez tydzień tylko na samej pizzie!! :D A odejść od komputera jest baardzo ciężko! Wiem, co mówię... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ururam Tururam czy mógłbyś mi wyjaśnić dlaczego w pełnej(rzecz jasna orginalnej{edycji LEK ;-) }) wersji mam gorszą grafikę(np. woda wygląda okropnie, taka niebieska tekstura,brzydka) niż w demie(ładna woda odbijająca rzeczy{jak to woda})?! Naprawdę! I trochę mnie to wkurza. Specjalnie zrobiłem formata, wszystko cacy zainstalowałem,m.in. Windows Xp SP2 i dalsze poprawdki, najnowsze sterowniki, Direct X(ten z płyty, a gra mi gorzej chodzi, dlaczego?! Jeśli wiesz co na ten temat odpowiedz. Proszę. A! I w komputerze też nic nie zmieniałem(typy zmiejszać ilośc RAM), jest wszystko tak jak kiedyś, a na komputerze oprócz WINDOWSA XP mam tylko HoM&MV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbyś żeby nie robili patchów skoro i tak są błędy, ale olali gre i zajeli się dodatkami. Bo ja nie. W ogóle nie ma gry, która wchodząc na rynek jest doskonała(czyt. doskonale zoptymalizowany kod, bezbłędna). NIE MA, NAPRAWDĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:52, jackp napisał:

P.S. Ururam, mógłbyś bardziej szczegółowo zdefiniować stwierdzenie "tworzony"? ;) Znaczy,
że właśnie ktoś przed chwilą wpadł na ten pomysł, czy jest już kończona ostatnia tabelka do
tego leksykonu? - z niecierpliwością czekam na jakiegoś linka do pdf''a...


Powiedzmy, pośrednio między tymi dwoma.
Planowane jest umieszczenie go na oficjalnych stronach Herosów W Ubisofcie (www.mightandmagic.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 14:01, 4YoU napisał:

Ururam Tururam czy mógłbyś mi wyjaśnić dlaczego w pełnej(rzecz jasna orginalnej{edycji
LEK ;-) }) wersji mam gorszą grafikę(np. woda wygląda okropnie, taka niebieska tekstura,brzydka)
niż w demie(ładna woda odbijająca rzeczy{jak to woda})?! Naprawdę!


Hehe, nie jestem guru technicznym. Moge tylko domniemywać przyczyn - podejrzewam, że wynika to stąd, że pełna wersja startuje w niższej jakosci grafice niż demo, skąd wrażenie wielu, że działa szybciej. Sprawdź sobie opcje grafiki (zwłaszcza poziom detali i czy zaznaczone jest "brak efektów specjalnych") w ustawieniach gry. Jeśli wszystko masz ustawione na maksa, a jest źle - no to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zaczynam sie niecierpliwić. Tutaj już po południu a kuriera ani widu ani słychu. Mam nadzieje, że dziś przyjedzie a ja nie będę jeszce spał. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować