Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

na duelu chodzi bo ja też mam Ge4 MX440 i normalnie się zainstalowało ale chodzi tylko duel (narazie się tym pocieszam a 8 czerwca wychodzi patch który pozwoli grać na tych kartach i wtedy mnie tu nie zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:13, Thorn500 napisał:

> Chyba się mylisz. Przy instalacji nie sprawdza przecież jaką ma się kartę i powinno się
zainstalować.
> Tyle że potem mogą być problemy z uruchomieniem.
wiesz że masz chyba rację ale w gruncie żeczy to jedno i to samo bo i tak nie zagra no nie?


No ale jeśli On ma już problemy z instalacją to oznacza że nie tylko z kartą jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukłon w stronę ekipy.
Przy ponownym zamówieniu gry przy statusie zamówienia pojawił się link do potwierdzenia.
Szkoda, że go nie było za pierwszym razem (bo nie wydaje mi się, żebym go wcześniej przeoczył).
Może on się pojawia dopiero w momencie, gdy zaczynają wysyłać e-mail''e? Dziwna sprawa.

I tak oto gra zamówiona dziś dotrze do mnie w tym samym czasie, co ta zamówiona dwa miesiące temu.
eeeh jednak szkoda, że do mnie nie dotarł ten e-mail :(

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dostał już ktoś zwykłą DVD? Chodzi o osoby, które taką wersję zamówiły bo ja czekam i czekam...;p
I stąd moje następne pytanie: do której max godziny kurier może do mych drzwi zapukać? I gdzie mogę się dowiedzieć kiedy dostanę paczkę? (chodzi o nr tel czy cuś)...z góry dzięki za odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WNIOSEK JEST TAKI KAŻDY KTO MA PROBLEMY Z INSTALACJAMI EW.POWAŻNE PROBLEMY Z DZIAŁANIEM RÓŻNYCH GIER NIECH PRZEINSTALUJE WINDOWSA ABY MIEĆ 100% PEWNOŚC ŻE WSZYSTKO BĘDZIE OK. PO DRUGIE NAJLEPIEJ MIEĆ WINDOWSA XP SERVICE PACK 2 Z INNYMI POPRAWKAMI, WTEDY NIE MAM MOWY ŻEBY COKOLWIEK NIE CHODZIŁO. Sorry że dużymi litermai ale to bardzo ważne po sam sprawdziłem to wiele razy że szybciej przeinstalowac niż bawić się w szukanie problemu i naprawianie go. Chyba że wiesz gdzie leży problem i jak go naprawić wtedy oczywiście lepiej naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

i po raz kolejny serdecznie przepraszam za utrudnienia jakie Pan napotkał. Będziemy dokładać wszelkich starań żeby taka sytuacja już sie nie powtórzyła.
Jeśli chodzi o Pana uwagę odnośnie potwierdzenia zamówień, to opcja ta jest dostępna w naszym sklepie. Wystarczy przejść na zakładkę moje zamówienia i kliknąć na link tam umieszczony. Oczywiście link będzie dostępny tylko w czasie kiedy zamówienie będzie można potwierdzić.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mam do pana pytanie czy moje zamówieniektóre sam anulowałem może wreszcie zostać usunięte z niewysłanych zamówień numer zamówienia to: QK00860614: złożone Wt, 17.01.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:34, Thorn500 napisał:

Przepraszam mam do pana pytanie czy moje zamówieniektóre sam anulowałem może wreszcie zostać
usunięte z niewysłanych zamówień numer zamówienia to: QK00860614: złożone Wt, 17.01.2006

Anulowane już zostało, po prostu bedziesz miał w zamówieniach ciagle info że kiedyś tam anulowałeś
więc nic sie nie przejmuj tym. To taki chwyt psychologiczny CDP żeby ludzie tego nie robili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy to macie się fajnie bo już macie na co nażekac i z czego się cieszyc :P ale jeżeli czekałem już tyle czasu to te pare godzin mnie niezbawi miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować