Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2006 o 14:16, Ururam Tururam napisał:

Powiedzmy, pośrednio między tymi dwoma.

a na polityka to Ty się nie wybierasz? nie? - a szkoda... :)

Dnia 06.06.2006 o 14:16, Ururam Tururam napisał:

Planowane jest umieszczenie go na oficjalnych stronach Herosów W Ubisofcie (www.mightandmagic.com).

Dzięki, teraz będę częściej tam zaglądał.

BTW, nie wiedzieć czemu jakoś strasznie oblegany ten topic dzisiaj :D Człowieka nie będzie dwie godzinki na Forum i musi się potem przez 5 stron do odpowiedzi przekopywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik o tworzeniu wersji polskiej. Skandal! Wszystko było z Hypera! Tylko ostatni kadr z gry nie miał znaczka Hypera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nic nie pękło :P . Włączając w to coś czerwone w pudełku. Gra ma się świetnia, doskonała co do cala, tylko jedno mnie martwi, pare nazw w grze. Np. Raksza, Rani może byc, ale już dawno prosiliśmy o zmiane z Raja na Radża, i tak została Raja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:22, davis87 napisał:

1. do czego sluzy kod podany z tylu instrukcji do gry?

Do gry przez Internet, dokładnie ubi.com. :)

Dnia 06.06.2006 o 17:22, davis87 napisał:

2. co zawiera artbook w ek?? chodzi mi o to co sie wni znajduje

16 stron z rysunkami inspirowanymi HoMM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:02, Milo84 napisał:

Sam nie mogłem w to uwierzyć. Zrobiłem zdjęcie komórą.

Nie do wiary... Przebicie 2 razy w stosunku do kolekcjonerskiej... Licząc z wPLN. W sumie coś w tym jest. Pamiętam, jak Civiliization 4 kupowałem w MediaMarkt za 99, podczas gdy w sklepie Cenegi była za 129 bodajże. Mają dobre ceny, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki numer trzeba wpisać do gry przez internet? Wpisuje ten co mam z tyłu instrukcji i wyskakuje mi, że jest nieprawidłowy. O co chodzi? Czy ktoś też tak ma? Komunikat wygląda tak jak na screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do Masterlink i oficjalnie sie dowiedzalem ze gre dostane jutro
a zmówiłem gre 15 marca a potwierdziłem 19 maja
I co z ta gwarancja ze dostane gre 2 dni przed premiera ? to pytanie CDP
ja siedziałem cały dzień w mieszkaniu i to nie moja wina tylko Masterlink kury zasłania sie tym ze późno dostał paczkę od was CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem, grałem, jestem zachwycony. Pudełko w nienagannym stanei (piękne, i ten zapach...). Polonizacja najwyższej jakości. Gra naprawdę wybitna. I z czystym sumieniem stwierdzam, że III jest już tylko ciekawostką historyczną :)

PS : Bałem się o mapę, bo nie znalazłem. Uratowałem ją trzy minuty przed wrzuceniem do ogniska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze ten system zabezpieczający to jakiś dziwny jest. Jak mam płytę w zwykłym napędzie DVD to gdy uruchamiam grę wyskakuje, że nie mam orginała, a gdy płytę wkładam do nagrywarki to nic się nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisuj kod tylkoduzymi literami i stawiaj kreski miedzy czesciami kodu - powinno dzialac. jesli nie dziala zadzwon do CDP - widocznie juz ktos korzysta z Twojego kodu...

czy ktos ma podobny problem ? kiedy proboj sie polaczyc z jakas gra bardzo czesto wyskakuje mi taki blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:51, morthi napisał:

Wpisuj kod tylkoduzymi literami i stawiaj kreski miedzy czesciami kodu - powinno dzialac. jesli
nie dziala zadzwon do CDP - widocznie juz ktos korzysta z Twojego kodu...

czy ktos ma podobny problem ? kiedy proboj sie polaczyc z jakas gra bardzo czesto wyskakuje
mi taki blad


No próbowałem już i dużymi i małymi literami ale nie działa. Wysłałem już nawet zgloszenie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ktos Ci kod podkradl...nieladnie...

a ja nie moge zaczac gry :/ grrr

ani sie dolaczyc ani zaczac...CDP o co chodzi ? nie po to sobie gre kupilem zeby miec z nia takie problemy - lepie zeby ten patch rozwiazal te problemy bo sie bardzo pogniewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka numer: GM623807G861

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: wydanie kurierowi 06/06/2006 17:40:22 Przesyłka wychodząca z sortowni RYB
2 Magazyn: wydanie kurierowi 06/06/2006 11:41:41 Przesyłka wychodząca z sortowni RYB
3 Linehaul: przyjęcie 06/06/2006 09:12:55 Przesyłka wchodząca do sortowni RYB
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 05/06/2006 19:32:28 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW
5 przyjęcie na srt 05/06/2006 18:56:00 Przesyłka wchodząca do sortowni WAW
6 05/06/2006 18:47:08 Przesyłka odebrana przez kuriera WAW


Interesuja mnie te 2 pierwsze zdania. Moze mi ktos wyjasnic o co chodzi???? Oczywiscie herosi jeszcze nie dotarli...:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie zglosilem problem do pomocy technicznej...zobaczymy co mi odpisza...ale jak na razie sie zezloscilem...jak mam wyprobowac tryb ducha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 18:03, morthi napisał:

no to ktos Ci kod podkradl...nieladnie...

/.../

Agrrr.... Niech no dorwę tego zlodzieja. Już mnie zaczynają wpieniać te wszyskie zabezpieczenia, skoro i tak zamiast ułatwiać życie to tylko utrudniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować