Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 20:17, DarkPaladin napisał:

widze że wielu z was trapi ten problem mam dokładnie ten sam błąd 8.22.1 i kompletnie nie wiem
co zrobić
mam dwa pytanka
-czy wiecie jak sobie z tym poradzić ??
-czy komu kolwiek z was udało się odpalić ubi.com ?


ja gralem ponad 2 dni ze wzgledu ze mam edycje kolekcjonerska, wszystko pieknie i ladnie ale teraz ten blad i gg... jezeli tego nie naprawia do jutra to sie poplacze : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:16, Belvegorr napisał:

To jest paranoja zagralem jedna gre 1v1 net mi padl i juz niemoge sie polaczyc bo niby jestem
zalogowany... n/c bisze do cd-projekt maila albo to zalatwia albo rzadam zwrotu kasy lub innego
egzemplarza


eh paranoja z tym multi...nic dziwnego ze ludzie graja na pirackich serv.:/.. na forums.ubi.com pisza duzo o bledzie zwiazanym z laczenem sie z netem..i jak tu sie cieszyc z gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:49, Thorn500 napisał:

Nigdy nie przejdziesz na robotnik jak będziesz sie tak wyrażał


bez komentarza ten text<lol2>.... zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:25, moonman napisał:

tylko niech jaskinia tam wyraznie zaznaczy, ze to sa pobozne zyczenia single players


Dlaczegóż by? W końcu i wielbiciele multi mogą się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia !!! Czy ktoś sobie jaja z nas robi? i po co tu kupować oryginały jak nie mozna na na legalnie kupione grze na legalnym serwerze Ubi poograć. U mnie i mojego kumpla to samo co u was (8.22.1). NIECH KTOS COŚ Z TYM ZROBI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce narzekac bo juz mase osob napisalo ze wszystko siada, wali sie i nie chodzi tak jak powinno, ale to co robi ubisoft to jest chyba jakis zart, i teraz kaza nam czekac az laskawie wydadza nastepna poprawke - to samo pomoc techniczna cdprojektu - to tez zart szczegolnie w sprawie dostawy brakujacych rzeczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja muszę powiedzieć, że jakoś przynajmniej narazie wytrzymam bez MP (na ubi.com) bo na razie zamierzam przejść kampanię :) dzisiaj zacząłem i mi się spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuję wszystkich, z którymi miło mi się tu dyskutowało, że w związku ze zmoderowaniem mojego posta, który dotyczył istotnych rzeczy, ustalonych między Ubisoftem (w osobie Fabrycego Cambouneta, producenta gry Heroes V) a Jaskinią Behemota, społecznością polskich graczy w Herosów reprezentowaną przeze mnie, niniejszym kończę moją aktywność na tym forum.

Pozwalam sobie jednocześnie wyrazić szczery smutek (choć nie zaskoczenie!) że dystrybutor polski działa w sumie na złość światowemu wydawcy gry.

Zainteresowani mogą mnie znaleźć w Jaskini.

Kłaniam się nisko, żegnajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:29, Ururam Tururam napisał:

Z przykrością informuję wszystkich, z którymi miło mi się tu dyskutowało, że w związku ze zmoderowaniem
mojego posta, który dotyczył istotnych rzeczy, ustalonych między Ubisoftem (w osobie Fabrycego
Cambouneta, producenta gry Heroes V) a Jaskinią Behemota, społecznością polskich graczy w Herosów
reprezentowaną przeze mnie, niniejszym kończę moją aktywność na tym forum.

Pozwalam sobie jednocześnie wyrazić szczery smutek (choć nie zaskoczenie!) że dystrybutor polski
działa w sumie na złość światowemu wydawcy gry.

Zainteresowani mogą mnie znaleźć w Jaskini.

Kłaniam się nisko, żegnajcie.


Papa miłej pracy w jaskini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:29, Ururam Tururam napisał:

Z przykrością informuję wszystkich, z którymi miło mi się tu dyskutowało, że w związku ze zmoderowaniem
mojego posta, który dotyczył istotnych rzeczy, ustalonych między Ubisoftem (w osobie Fabrycego
Cambouneta, producenta gry Heroes V) a Jaskinią Behemota, społecznością polskich graczy w Herosów
reprezentowaną przeze mnie, niniejszym kończę moją aktywność na tym forum.

Pozwalam sobie jednocześnie wyrazić szczery smutek (choć nie zaskoczenie!) że dystrybutor polski
działa w sumie na złość światowemu wydawcy gry.

Zainteresowani mogą mnie znaleźć w Jaskini.

Kłaniam się nisko, żegnajcie.

O ktory post chodzi? Co ma znaczyc "dystrybutor polski działa w sumie na złość światowemu wydawcy gry. " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:27, FireSniper napisał:

ja muszę powiedzieć, że jakoś przynajmniej narazie wytrzymam bez MP (na ubi.com) bo na razie
zamierzam przejść kampanię :) dzisiaj zacząłem i mi się spodobała :)

jakimiś Uoś''iami grasz czy co?, ... ja myślałem że się poryczę jak zobaczyłem, że Nekromanci mają tylko 3 single ;(
poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:33, konciotek napisał:

mam takie pytanie...co potrzebuje sobie zmienic jesli HOMM V mi nie chodzi, a mam Pentium 4
2,8 Ghz i 256 MB RAM ????


a jak masz grafike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:19, pilaf napisał:

> To jest paranoja zagralem jedna gre 1v1 net mi padl i juz niemoge sie polaczyc bo niby
jestem
> zalogowany... n/c bisze do cd-projekt maila albo to zalatwia albo rzadam zwrotu kasy
lub innego
> egzemplarza

eh paranoja z tym multi...nic dziwnego ze ludzie graja na pirackich serv.:/.. na forums.ubi.com
pisza duzo o bledzie zwiazanym z laczenem sie z netem..i jak tu sie cieszyc z gry:/



paranoja to malo powiedziane ...:(^#%$@^*%*....probowalem odinstalowac gre i probowalem na wersji 1.0 i nic ...pozniej instalowalem jeszcze raz łatkei tez nic .......zawiedziony:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:33, konciotek napisał:

mam takie pytanie...co potrzebuje sobie zmienic jesli HOMM V mi nie chodzi, a mam Pentium 4
2,8 Ghz i 256 MB RAM ????

Dołuz RAM-u z 256 a najlepiej 512MB nie wiem jaka masz karte grafiki bo nie napisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:33, konciotek napisał:

mam takie pytanie...co potrzebuje sobie zmienic jesli HOMM V mi nie chodzi, a mam Pentium 4
2,8 Ghz i 256 MB RAM ????

RAM RAM RAM !! ja mam 512 i karte graficzną (tak zwaną przed potopową :) ) Geforce FX 5500 i dobże by było jak byś podał jaką masz karte graficzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:34, knight88 napisał:

> mam takie pytanie...co potrzebuje sobie zmienic jesli HOMM V mi nie chodzi, a mam Pentium
4
> 2,8 Ghz i 256 MB RAM ????

a jak masz grafike?

karte mam NVDIA GeForce4 MX 440 z AGP8
wiem ze nie bedzie mi na niej chodzic, ale wystarczy ze sobie ją zmienie czy jeszcze musze dokupic sobie RAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować