Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 21:21, kameT napisał:

Normalnie ludziska jestem już w 4 misji kampanii Inferno :) Nie powiem, z 3 się trochę męczyłem
...
Hmm... Dlaczego muszę za każdym razem wpisywać klucz do multi?
I jak grać w Heroesa bez płyty, bo nie chce mi się niszczyć jej, a poza tym często zapominam
wyjąć :P


Masz dożywotnią gwarancję :P. Ja też nie chcę by mi się niszczyły płyty więc stosuję Mini Obrazy, albo Fixed Exe. To nie piractwo, bo posiadam pełną, legalną wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:28, DjKamil napisał:

warto sciagac patchha 1.1 ??

Tak, sporo porawia i dodaje. Zobacz sobie jego opis w downloadzie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:28, Therror napisał:

> Normalnie ludziska jestem już w 4 misji kampanii Inferno :) Nie powiem, z 3 się trochę
męczyłem
> ...
> Hmm... Dlaczego muszę za każdym razem wpisywać klucz do multi?
> I jak grać w Heroesa bez płyty, bo nie chce mi się niszczyć jej, a poza tym często zapominam

> wyjąć :P

Masz dożywotnią gwarancję :P. Ja też nie chcę by mi się niszczyły płyty więc stosuję Mini Obrazy,
albo Fixed Exe. To nie piractwo, bo posiadam pełną, legalną wersję...


Jakim programem moge sobie taki obraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:39, yellovv napisał:

> > Normalnie ludziska jestem już w 4 misji kampanii Inferno :) Nie powiem, z 3 się trochę

> męczyłem
> > ...
> > Hmm... Dlaczego muszę za każdym razem wpisywać klucz do multi?
> > I jak grać w Heroesa bez płyty, bo nie chce mi się niszczyć jej, a poza tym często
zapominam
>
> > wyjąć :P
>
> Masz dożywotnią gwarancję :P. Ja też nie chcę by mi się niszczyły płyty więc stosuję Mini
Obrazy,
> albo Fixed Exe. To nie piractwo, bo posiadam pełną, legalną wersję...

Jakim programem moge sobie taki obraz zrobic?


najlepszy jest alkohol 120%. dobry jest też deamon (daemon?) 3.47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:52, juzio07 napisał:

> > > Normalnie ludziska jestem już w 4 misji kampanii Inferno :) Nie powiem, z 3
się trochę
>
> > męczyłem
> > > ...
> > > Hmm... Dlaczego muszę za każdym razem wpisywać klucz do multi?
> > > I jak grać w Heroesa bez płyty, bo nie chce mi się niszczyć jej, a poza tym
często
> zapominam
> >
> > > wyjąć :P
> >
> > Masz dożywotnią gwarancję :P. Ja też nie chcę by mi się niszczyły płyty więc stosuję
Mini
> Obrazy,
> > albo Fixed Exe. To nie piractwo, bo posiadam pełną, legalną wersję...
>
> Jakim programem moge sobie taki obraz zrobic?

najlepszy jest alkohol 120%. dobry jest też deamon (daemon?) 3.47


a nie lepszy Daemon 4.00 ?? :) i skąd wziąśc taki mini image do wersij 1.1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha a ja zauwazylem jeden z plusow patcha. znaczy nie wiem moze bylo ja nie widzialem....plus polega na tym ze w single player.. normalnie byly tylko mapki gdzie nie mozna bylo wybierac miasta itp. a teraz po zainstalowaniu 1.1 jest na samej gorze wlacznik map z multi tazke jak ktos bedie sobie chcial pograc bez wiadomosc "teraz jest tura gracza zielonego" to moze pykac bez problemu :D tak jak wspomanialem nie wiem dokladnie czy to bylo w ve, ale jak nie bylo to juz jest 1.0:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedzieć czy da sie odinstalowac samego patcha, czy trzeba całą gre? Bo poz ainstalowaniu cały czas loguje mi sie gra na necie i nie mzoe sie zalogowac, prosz eo pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:11, poxqufox napisał:

Witam! co z dodatkowymi mapami? bo mam wersje DVD ale nie moge znalezc map...sa dodawane wogole?


Dodatkowe mapy to chyba są tylko w edycji kolekcjonerskiej. I nie są w żaden sposób wyszczególnione, więc trzeba byłoby porównać jest z zestawieniem z zwykłej edycji.
------------------------------------------------------------------------
Dzisiaj postanowiłem się przełamać i zainstalować Heroes V przed reinstalacją windowsa. Mam nadzieje, że save''y będzie można skopiować bez żadnych problemów. Niestety jeden z największych mankamentów serii nie został usunięty. Mianowicie chodzi mi o brak przenoszenia jednostek pomiędzy misjami w Kampanii. Człowiek przez cały czas stara się zachować jak najwięcej jednostek przy życiu, zżywa się z nimi, przejmuje się ich losem:P tylko po to aby po piętnastu minutach dowiedzieć się, że utracił je już na zawsze:P A przecież taki problem można było łatwo rozwiązać. Im większe wojsko gracz zabierał z poprzedniej misji tym większe ilości wrogów czekałyby w kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:18, DjKamil napisał:

Moze mi ktos powiedzieć czy da sie odinstalowac samego patcha, czy trzeba całą gre? Bo poz
ainstalowaniu cały czas loguje mi sie gra na necie i nie mzoe sie zalogowac, prosz eo pomoc

sprobuj z foleru data wyciac pliki p0-data.pak i p0_texts.pak, powinno zadzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham tą gre (w znaczeniu negatywnym) :/ Pokonałem Izabele w przedostatniej misji kampanii Akademii i zawiesza mi się gra przed wczytaniem się filmiku :/ Reinstalka ale tym razem bez patcha, nie moge patrzeć na to co ten patch porobił z polską wersją, opisy po angielsku, Wraith....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:19, shinian napisał:

Dzisiaj postanowiłem się przełamać i zainstalować Heroes V przed reinstalacją windowsa. Mam
nadzieje, że save''y będzie można skopiować bez żadnych problemów. Niestety jeden z największych
mankamentów serii nie został usunięty. Mianowicie chodzi mi o brak przenoszenia jednostek pomiędzy
misjami w Kampanii. Człowiek przez cały czas stara się zachować jak najwięcej jednostek przy
życiu, zżywa się z nimi, przejmuje się ich losem:P tylko po to aby po piętnastu minutach dowiedzieć
się, że utracił je już na zawsze:P A przecież taki problem można było łatwo rozwiązać. Im większe
wojsko gracz zabierał z poprzedniej misji tym większe ilości wrogów czekałyby w kolejnej.


Hohoho, wiesz co by wtedy Nekromanta wyrabiał? Kampanie Nekropolis przechodziłoby się jednym palcem - w drugiej, najdalej 3 misji mielibyśmy tyle szkieletów żeby wszystko roznosiły. Już teraz Nekropolia wydaje sie przesadnie silna, a takto w kampani byłaby niepokonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm nie wiedziałem gdzie napisać więc napiszę tutaj... gra jest dobrze przetłumaczona... lecz nie kompletnie :P
yhm nie mam żadnych dowodów bo zapomniałem zrobić Print Screena...

lecz narazie wypatrzyłem 2 niedociągnięcia
Pierwsze: Podczas walki w kampani 1(gdy się prawym myszolem podgląda jednostkę) to zamiast nazwy Upiór jest angielska nazwa :P
Drugi błąd: to nie przetłumaczony opis umiejętności jednej... całość po angielsku :P

Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy może ktoś jeszcze to zauważył, lecz nie przepadam za niedociągnięciami nawet najmniejszymi... lecz wiem jak łatwo przeoczyć błąd bo piszę teksty do MUDów... więc nie mam żadnych wątów tak tylko z ciekawości i z dobrej woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować