Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mi dzisaj jeszcze działało. Potem kliknełem link i jak chciałem grac to pierwszy raz taki komunikat mi wyskoczył, dlatego myslałem ze to od tego. Miejmy nadzieje ze cos z tym zrobia. Umówiłem się na rewanż wieczorem :). Swoja drogą takie błędy nie powinny się zdarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:16, RODION napisał:

może ktoś wie, np zespół pomocy technicznej, jak się zarejestrować i grać w sieci, bo po kilkudziesięciu
próbach wpisania kodu podanego na instrukcji poddałem się zmęczony tymi przygodami bardziej
niż samą grą.


Właśnie omawiamy ten problem na forum. Witaj w klubie nie mogących grac po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:06, pilaf napisał:

> hehehehe widze że jest tam również podmianka na łysych kleryków bomba!!!


no baa.. ja to czekam az ktos zrobi mod zmieniajacy wyglad menu z zakupem jednostek. na ten
co byl w beta ver. bo ten teraz to taki ubogi ;/


popieram w pełni !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki błedami ubi strzela sobie do własnej bramki. tyle czekanie, przekładane premiery, a jak juz mam to nie moge grac po necie. powoli zaczyna mie to denerwowac :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem aby grac w necie i co ,dupa :KODBŁĘDU 8.22.1 ALBO 8.22.5 - MOZE KTOŚ Z CDP TO WYJAŚNI W/G PRAWA TO ONI GWARANTUJĄ POPRAWNOŚĆ DZIAŁANIA GRY ( DLA MIE MOGĄ URUCHOMIĆ SWÓJ SERWER DO GRY JAK UBI PADA )
HEH ZA DUŻO REKLAMY ZA MAŁO PRACY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, moj kuzyn ma problem z gra, gdy spathowal gre na 1.1 wszedl na ubi.com i zostal wyrzucony. Teraz juz nie moze wejsc bo ma pokazane jak by ktos gral... jest to dosc dziwna sprawa, kupil gre na gra.pl edycje kolekcjonerska. Mam nadzieje ze pomorzecie, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:44, robada napisał:

kupilem aby grac w necie i co ,dupa :KODBŁĘDU 8.22.1 ALBO 8.22.5 - MOZE KTOŚ Z CDP TO WYJAŚNI
W/G PRAWA TO ONI GWARANTUJĄ POPRAWNOŚĆ DZIAŁANIA GRY ( DLA MIE MOGĄ URUCHOMIĆ SWÓJ SERWER DO
GRY JAK UBI PADA )
HEH ZA DUŻO REKLAMY ZA MAŁO PRACY :(

Nigdy nie przejdziesz na robotnik jak będziesz sie tak wyrażał. A wracając do tematu CAŁKOWICIE CIĘ POPIERAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy

Prosze Was o pomoc ponieważ mam problem z odpaleniem tej gry. Po zainstalowaniu system niepoprosił mnie o klucz i jak wciskam ikonke wyskakuje mi komunikat z błedem 5007.

Prosze Was pomożcie bo kupiłem gierke a nic niepograłem.
Prosze i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nO LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!ja chce siekać po encie i rozwalac rusków a tu bład co za gówno kod błędu 8.22.1. wszysyc juz go znacie ;)) .O to macie wytłuamczenie czmeu tka piractwo się szerzy ,bo nawet jak cłżowiek wyłoży ten sztos dolców na pozadne wydanie gry to *** z tego ,bo nie moze siekac po encie ,no Boże litosci !!!Mam nadzieje ze syzbko to naprawicie.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:01, DjKamil napisał:

nO LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!ja chce siekać po encie i rozwalac rusków a tu bład co za gówno kod
błędu 8.22.1. wszysyc juz go znacie ;)) .O to macie wytłuamczenie czmeu tka piractwo się szerzy
,bo nawet jak cłżowiek wyłoży ten sztos dolców na pozadne wydanie gry to *** z tego ,bo nie
moze siekac po encie ,no Boże litosci !!!Mam nadzieje ze syzbko to naprawicie.,,


mam ten sam blad... po co ja to kupowalem F***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:01, DjKamil napisał:

nO LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!ja chce siekać po encie i rozwalac rusków a tu bład co za gówno kod
błędu 8.22.1. wszysyc juz go znacie ;)) .O to macie wytłuamczenie czmeu tka piractwo się szerzy
,bo nawet jak cłżowiek wyłoży ten sztos dolców na pozadne wydanie gry to *** z tego ,bo nie
moze siekac po encie ,no Boże litosci !!!Mam nadzieje ze syzbko to naprawicie.,,

...iii nie tylko Ty tak masz , .... i nie pisz do ludzi, bo to tłum! (czyt.motłoch (ja też)), tylko do wydawcy ew. samego ubisoft''u bo wina leży chyba po ICH stronie.
poz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest paranoja zagralem jedna gre 1v1 net mi padl i juz niemoge sie polaczyc bo niby jestem zalogowany... n/c bisze do cd-projekt maila albo to zalatwia albo rzadam zwrotu kasy lub innego egzemplarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze że wielu z was trapi ten problem mam dokładnie ten sam błąd 8.22.1 i kompletnie nie wiem co zrobić
mam dwa pytanka
-czy wiecie jak sobie z tym poradzić ??
-czy komu kolwiek z was udało się odpalić ubi.com ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować