Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 20:56, wepwaut napisał:

> odpowie mi ktoś na mój powyrzszy post ???
osobiście uważam że problem nie tyle leży po stronie grafiki, co po pamięci RAM, .. (512 minimum!)
poz.

Przeciez on ma 786 ramu a karta graficzna ma 256MB to musi byc cos z grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:59, kat61 napisał:

co niby miales na mysli???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja myśle, że chodziło mu o to, że samo się nie naprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:58, Big Rafał napisał:

Przepraszam czy jest ktos chetny mi pomoc?

Bardzo prosze o pomoc gdzie wpisac klucz i jak poradzic sobie z komunikatem błędu 5007?


Klucz wpisujesz po wejściu w Multiplayer i wybraniu trybu UBI.com ale narazie i tak nie pograsz bo serwery padly jakies 3 godziny temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:00, Keroth napisał:

> co niby miales na mysli???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja myśle, że chodziło mu o to, że samo się nie naprawi ;)



no to w porzadku ale coz mozna wiecej zrobic wyslalem problem do pomocy technicznej...........a moze wpisac klucz od tylu ...heheh probowaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:57, pilaf napisał:

no czy ja wiem, ja przed zakupem ramu mialem 256 i dzialalo .tylko troche wolniej :P

spoko, :)
prawda że "trochę" chciałeś wziąć w cudzysłów? .. :) ale jak napisałem wcześniej to jest tylko moja osobista uwaga.
ale wlasnie zauważyłem pomyłkę w swoim poscie, .... Master.... pisał że ma grafę na której jest 256 a ram ma 758, (ZWRACAM HONOR)!
powiem tak, u mnie RAM=512 a grafika to jedyne geforce 5700 igiera śmiga mi na 1024x758, i to co szarpnie (sporadycznie) to nawet nie chce mi sie zmieniac rozdzielczości!
poz.
PS: przyjmie mi w końcu ten KOD do multi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:42, Big Rafał napisał:

Pomozcie

Jak i gdzie wpisac klucz i pozbyc sie bledu 5007?


klucz wpisujesz dopiero , kiedy chcesz zagrac w multi. wczesniej nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juzio dziekuje za odp
a czy spotkales sie z takim problemem ze po zainstalowaniu gry nie mozesz jej odpalic i pokazuje sie jedynie komunikat
A required security module can not be activated.
This program can be executet ( 5007 )

Pomóżcie przosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten błąd był złgłaszany a jak w pierwszej misji kampani Inferno gdy Agrael wymawia kwestie nie słychać wogóle głosu Agraela tylko same napisy ale dźwięk w tle jest normalnie odtwarzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:46, MasterPL napisał:

Witam ja mam problem z ustawieniami graficznymi domyślnie są ustawione na grafikę bardzo niską
gdy chcem ustawić na np normalną bądz wyższą pojawia mi się eror zebym wysłał raport podczas
wczytywania misji moja konfiguracja PC amd 2000+ 786 ram karta graficzna gforce fx 5600 i 256
ram na karcie da sie jakoś zmienić te detale bo nic mnie wkurza ta słaba grafika >???

oczywiscie sterowniki do dzwięku i grafiki uaktualniłem

U mnie też tak było ale jak uruchomiłem grę na najwyższych detalach i wówczas dopiero zmieniałem ustawienie na mniejsze i normalnie zatwierdziłem. ( kompa mam prawie takiego samego jak ty mam tylko więcej ramu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:16, Big Rafał napisał:

Juzio dziekuje za odp
a czy spotkales sie z takim problemem ze po zainstalowaniu gry nie mozesz jej odpalic i pokazuje
sie jedynie komunikat
A required security module can not be activated.
This program can be executet ( 5007 )

Pomóżcie przosze


miałem cos podobnego tylko z inna gra(bodajże cywilizacja 3) i dawno temu. niestety mi pomógł dopiero format

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ludziska jestem już w 4 misji kampanii Inferno :) Nie powiem, z 3 się trochę męczyłem ...
Hmm... Dlaczego muszę za każdym razem wpisywać klucz do multi?
I jak grać w Heroesa bez płyty, bo nie chce mi się niszczyć jej, a poza tym często zapominam wyjąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:24, mIEch77_pL napisał:

Szlag mnie trafia !!! Czy ktoś sobie jaja z nas robi? i po co tu kupować oryginały jak nie
mozna na na legalnie kupione grze na legalnym serwerze Ubi poograć. U mnie i mojego kumpla
to samo co u was (8.22.1). NIECH KTOS COŚ Z TYM ZROBI!!!!!!


Nie wiem jak wam, ale ja juz moge się zalogowac. Uwazajcie holendrzy i inne narody nadchodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:21, SimFury napisał:

Znalazłem dwa błędy polonizacji a raczej nie polonizacji :)


napisze to chyba po raz 5 w tym temacie - jezeli masz patcha 1.1 to on czesc tekstow zangielszczyl. cdprojekt wie o tym doskonale i przygotowuje patcha jezykowego, ktory ma ukazac sie w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 pytania: ilu ludzi widzicie na poszczegolnych kanalach? bo umnie na jednym jest 50 osob a na drugim 100 a jest to dla mnie zaskakujaco dziwne, ze tylko tulu ludzi gra. 2 pytanie: jest gdzies lista bledow, ktore wyskakuja w grze? chodzi mi o to, ze np. pisze, ze wystapil blad nr .... i czy mozna sprawdzic jakie bledy oznaczaja poszczegolne bledy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować