Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 16:23, morthi napisał:

moze masz jakies dziwne programy chodzace w tle ? albo cos nie tak z dyskiem twardym ?:) mzoe
to nie wina software tylko hardware Ci nawala...


A moze wina gry .. :> nie wierze ze nawet leko ci nie spowolni czasem,pewnie grasz tlkyo kampanie bo to mi chodzi bez problemu.Sluchaj jakbym mial cos nie tak z tym co napsiales to caly h5 by mi zle dzialal a nie tlkyo pojedyncze mapy i multi.Dziala tlkyo campania reszta sie tnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:26, Chester001 napisał:

jeszcze chodzą dobrze na athlonie 2500 XP, 768 DDR, + niezastąpiony i genialny Radeon 9600XT
(gigabyte) homm 5 działa na full detal.. wszystkie najnowsze gry działają na full detal..


Mialem ta karte i nie wszysktie gry nie dzialaly na full detal chocby call of duty 2 i watpie ze obvlivion ci wejdzie na srednich.Wiec nie mow mi ze all gry chodza na maxa bo mam 2 x lepszy od ciebie komp i jakos nie dzialaja na max...nie wiem co ty nazywasz najnowszymi grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:48, morthi napisał:

nie mozesz miec zaistalowanego zadnego oprogramowania emulujacego :)odinstaluj:) bedzie wszystko
dzialac :)


Najciekawsze jest to, że gra się włączyła za pierwszym razem po zainstalowaniu patch''a. A miałem wtedy włączony wirtualny napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:09, Emmator napisał:

> JA CHCĘ SWOJĄ PACZKĘ MIAŁA BYĆ 2 DNI PRZED PREMIERĄ, A OTRZYMAM JĄ PO PREMIERZE K***A
;(
nie jesteś sam :(

Nie jesteście sami :( Już wiem co to znaczy pre order w gram.pl Dziś już miałbym go ze sklepu, a tak co? Licze że dojdzie przed weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:41, pawelblu napisał:

Jednym slowem WSTYD. Tym wiekszy wstyd powinien Pan/Panstwo odczuc po takim beznadziejnym
tlumaczeniu, ktore ja odebralem jako kpine z klientow. Przeciez z oferty JASNO wynikalo ze dodatkowe mapy
sa dla HoMaM 5 a nie 3.


To prawda. Ten punkt nie został precyzyjnie ujęty i można odnieść takie wrażenie. Jest mi bardzo przykro. Postaramy się szybko wymyślić sposób, żeby zrekompensować tę sytuację osobom, które czują się pokrzywdzone (np. udostępniając wysokiej jakości mapy do H5, gdy dostaniemy edytor map).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:43, morthi napisał:

a gdzie jest towar niezgodny z umowa ? to bardzo powazny zarzut

mozesz zwrocic towar zakupiony na odleglosc od przedsiebiorcy bez podania przyczyny w przeciagu
10 dni od jego otrzymania.


Nie tyle co zarzut, tylko fakt, bo Pan z CDP sam stwierdzil ze nie daja map do HoMaM 5 (juz abstrachujac od tego ze wiem co dostalem i ze ich tam nie bylo i reszta tez zauwazyla brak map), choc ich obecnosc wynika z oferty.

No tak, tylko myslisz ze ja kupuje produkt i czekam niewiadomo ile (termin wydania byl przekladany, CDP tlumaczylo ze to nie z ich winy, tylko producenta, ale tylko oni wiedza jak bylo naprawde, my mozemy tylko wierzyc lub nie temu co mowi CDP), tylko po to zeby sie teraz dowiedziec ze dystrybutor sie wycwanil na mapach i oddawac gre ? Gdybym wiedzial ze to wszystko tak bedzie wygladalo to bym sobie tym od poczatku glowy nie zawracal, a nie teraz jeszcze kombinowal i zabawial sie z odsylaniem i czekaniem az ktos laskawie rozpatrzy moj wniosek (pewnie bym tyle samo czekal co na gre). Oczywiscie dzisiaj probowalem zadzwonic, ale oczywiscie nikt nie raczy odbierac. BRAWO, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie mi pokazać jak u WAS wygląda woda na mapie(ale w pełnej wersji)?! Na zdjęciu, PROSZĘ!!!! Bo u mnie w demie była o wiele lepsza niż teraz mam w pełnej, a powinno być na odwrót! Co nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:57, Jay Z napisał:

> Jednym slowem WSTYD. Tym wiekszy wstyd powinien Pan/Panstwo odczuc po takim beznadziejnym

> tlumaczeniu, ktore ja odebralem jako kpine z klientow. Przeciez z oferty JASNO wynikalo
ze dodatkowe mapy
> sa dla HoMaM 5 a nie 3.

To prawda. Ten punkt nie został precyzyjnie ujęty i można odnieść takie wrażenie. Jest mi bardzo
przykro. Postaramy się szybko wymyślić sposób, żeby zrekompensować tę sytuację osobom, które
czują się pokrzywdzone (np. udostępniając wysokiej jakości mapy do H5, gdy dostaniemy edytor
map).


Przepraszam ze post pod postem, ale chyba nie ma mozliwosci edycji

To jest wlasnie to profesjonalne podejscie ktorego sie spodziewalem (zauwazenie problemu, przyznanie racji i reakcja). Czekam z niecierpliwoscia. Mam nadzieje ze bedzie o tym stosowne info (moze nawet mail do osob ktore zakupily gre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem dotyczący Heroes 5 i zwracam sie o pomoc do CD-PROJEKT.

Mam edycje kolekcjonerska Heroes of might and magic 5. Gra chodzi pięknie, ładnie bez zadnych zarzutów ale niestety do dzisiejszego dnia. Zainstalowałem patch 1,1 dla wersji kolekcjonerskiej i weszłem następnie zagrac na ubi.com. Po paru minutach grania wyrzuciło mnie z gry na pulpit i juz nie moge sie zalogować na ubi.com. Pisze ze jest błąd w kodzie aktywacyjnym i nic nie moge wtym celu zrobić

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:03, pawelblu napisał:

To jest wlasnie to profesjonalne podejscie ktorego sie spodziewalem (zauwazenie problemu, przyznanie
racji i reakcja). Czekam z niecierpliwoscia. Mam nadzieje ze bedzie o tym stosowne info (moze
nawet mail do osob ktore zakupily gre).


Oczywiście, przecież nie ukryjemy faktu wydania rekompensaty-niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:10, davidkoz napisał:

Witam, mam problem dotyczący Heroes 5 i zwracam sie o pomoc do CD-PROJEKT.

Mam edycje kolekcjonerska Heroes of might and magic 5. Gra chodzi pięknie, ładnie bez zadnych
zarzutów ale niestety do dzisiejszego dnia. Zainstalowałem patch 1,1 dla wersji kolekcjonerskiej
i weszłem następnie zagrac na ubi.com. Po paru minutach grania wyrzuciło mnie z gry na pulpit
i juz nie moge sie zalogować na ubi.com. Pisze ze jest błąd w kodzie aktywacyjnym i nic nie
moge wtym celu zrobić

Prosze o pomoc


Rekompensata będzie wyłącznie dla posiadaczy gier zakupionych w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować