Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

bo geforce 4 mx jest kiepska karta - to jest najslabsza kartaz serii 4 z obcietymi wszystkimi mozliwymi funkcjami i bez patcha 1.1 herosi w ogole sie nie uruchamiaja na tej karcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to czemu niektore zamkni widac a nietktore nie ?? bo nie wszystkie byly objete patcehem czy co bo fakt ze bez patcha wogle nie odpalalo bo probowalem. chodzi mi tylko o to czemu akurat tych 2 nie wiadc bo powinno nie widac wszystkich a akurat te 2 losowo ich nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widać ich dlatego, iż w największym stopniu potrzebują pixel i vertex shadera (inne miasta też potrzebują np. fosa w przystani). GeForce 4 MX nie posiada shaderów, ale 3 Ti i 4 Ti juz mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi i mówisz że na heroicznym przeszedłeś wszystkie scenariusze?? coś mi się wierzyć nie chce, chyba że oszukujesz podobnie jak komp :) A Twoje bronienie HV przed jakąkolwiek krytyką jest już śmieszne. Też jestem fanem herosów od początku, co nie przeszkadza mi wytknąć niedoróby. Mi podobnie jak SimoNeeNowi (chyba dobrze odmieniłem :) nie sprawia przyjemności granie w niedopracowaną grę, gdzie komp nagle z cudownie wyczarowaną armią goni mnie po planszy. Reasumując, podany mod nie jest moim zdaniem dla mięczaków, a dla tych którzy szukają logiki w grze. Pewnie nawet nie raczyłeś sprawdzić jak ten mod działa- myle się? Początkowo utrudnia on wręcz grę, bo zasobów i kasy na poziomie ciężkim jest mniej niż w wersji podstawowej. Z braku czasu tylko zacząłem grac, więc nie wiem jak dalej się CPU zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz mowie - wlacz sobie herosow 1 plansze jolly roger i ustaw king of the hill - i przestan gadac ze komputer oszukuje

jesi uda Ci sie wygrac w ta plansze - jestes dla mnie guru herosow.

w porownaniu do 1 pozostale czesci maja w miare przyjemne ai i nie mialem z nim problemu. no mzoe jak shadow wyszedl to poziom najtrudniejszy mnie zaskoczyl - ale po lekkim treninug wszystko poszlo dobrze..

wiesz...ja gram w herosow 5 od stycznia wiec na prawde sporo godzin spedzilem nad ta gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz 512 ram to ustaw sobie plik stronicowania na conajmniej 1 hg (ale 1,5 gb jest jeszcze lepiej)
a jaka karte ? hmm...jesli chcesz grac na dobrze wygladajacych herosach polecam gf 6600 jesli chcesz grac na bardzo dobrze wygladajacych herosach polecam gf 6800 gs (firmy xfx - bo jesli bedziesz mial fart to odblokujesz potoki i vertexy co da Ci 16/6 i gra bedzie wygladacrewelacyjnie) jesli chcesz by gra wygladala rewelacyjnie bez zadnych zmian zainwestuj w gf 7800 :) ale to juz droga zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klikasz moj komputer prawym przyciskiem -wchodzisz we wlasciwosci->zaawansowane->wydajnosci-ustawienia->zaawansowane-> pamiec wirtualna-zmien

tutajsobie zmieniasz ale tylko na jednym dysku ustawiasz sobie ten plik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz celerona powyzej 2 ghz to nie ma problemu :) tylko nie wlaczaj zadnych programow dzialajacych w tle oprocz tych ktore musza dzialac(np antywir) a reszte wylacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam!!
o 15 kurier przywiuzł mi pieknie zapakowana Educje kolekcjonerską :)
dawno nw III nie gralem a w V jeszcze się nie przyzwyczaiłem... :) ale troche ćwizeń i będzie super, może nie tyle gra (choć jest cudna, i przy 1024 się nie zacina i wygląda prześlicznie) to cała ta edycja jest supeeer!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uu :)to malo :) ja gralen na cel 2.5 wyklym i na celeron D 2.4 i nie mialem problemu :) wyec w Twoim przyapdku chyba bez gruntownej modernizacji kompa sie nie obedzie....a inaczej to niestety ale bedziesz cierpiec z zabkujacymi herosami...

widzialem herosow 5 na p4 3.06 ht ale na karcie gf 5600 fx :D i tez tnie niemilosiernie :) wiec mysle ze najlepsza wymiana bedzie nowa karta graficzna:) a pozniej sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7800 kosztuje kupe kasy :) 6800 firmy XFX jest bardzo dobrym wyborem bo masz duza szanse ze traficz na egzemplarz w ktorym odblokujesz potoki i vertexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:37, JACEK1989judo napisał:

no ze takie spowolnione ruchy sa bardzo male zwiechy Intel Celeron 1.7


Procek masz już dosyć słaby podaj najlepiej całą kaonfigurację komputera to na pewno ktoś powie co należy wymienić. Ale z tego co już wiemy że masz GF4mx i Celerona 1.7 to wydaje mi sie że powinieneś zmienić cały komputer albo jeśli chcesz tylko tak żeby hirołsy działały znośnie to wystarczy procesor na jakiś powyżej 2GHz i karte graficzną na GF4 Ti lub Radeon 9000 lub lepsze (wypis obsługiwanych kart graficznych znajdziesz pod tym adresem: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=325&p=689 ). A te małe przywieszki jak to nazwałeś są spowodowane niewystarczającą wydajnością twojego komputera. Najlepiej jakbyś powyłączał wszystkie programy przed uruchomieniem gry i grał na minimalnych ustawieniach graficznych wtedy może będzie działać znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować