Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2006 o 23:46, JACEK1989judo napisał:

czyli jaka proponujesz gf7800 ? wtedy gra bedzie chodzic szybko czyli tak jak powinna i czy
oprocz tej karty cos kupowac ?


Jeżeli kupisz nową kartę graf to bez wymiany płyty głównej się nie obejdzie z powodu innego złącza (stare działają na AGP a nowe na PCIexpress chociaż można kupić jeszce nowe na AGP). A jeśli nawet kupisz nową kartę to nie wiem czy bedzie ona pracować z maksymalną wydajnością. A wymiana płyty głównej pociąga wymianę praktycznie wszystkich komponentów poza dyskami i napędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:59, Nufiko napisał:

A wymiana płyty głównej pociąga wymianę praktycznie wszystkich komponentów poza dyskami i napędami.


A jesli kupisz plyte glowna ktora obsluguje tylko SATA to czeka cie wymiana rownierz napedow i dyskow, lub kupmo przejsciowek. Zostawilbym zasilacz ale w sumie przy okazji kupna lepszejkarty warto kupic mocniejszy zasilacz. Wiec zostaje sama obudowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się ;) Paladyn a dokladnie 44 zadało dzisiaj w walce około 45 tys obrazen... Moj bohater byl na 20 levelu + był kawalerzystą :) Znaczy wiecie im sprzyjał, oczywiscie pomogło mi szczescie + szarsza ale zeby 45 tys ?! O.o A i jeszcze jedno co mi sie nie podoba w tej grze:

Jak ogień może zadać jakiekolwiek obrażenia jednostkom z Piekła ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ściągnąłem patch 1.1 z strony http://homm5.gram.pl/ Patch dla Edycji podstawowej DVD i jak chcę go zainstalować to mi się pojawia komunikat że nie mam gry zainstalowanej (a przecież mam i grałem), co trzeba zrobić? I jeszcze jedno czy jest jakiś program który wyszukuje wszystkie serwery w Homm5? Wiem na pewno że takie pytania były już zadane, ale ten forum jest taki ogromny że trudno z szukaniem, sorry za kłopot i dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnij patch ze strony gram.pl a na stronie homm5.gram.pl w ogole sie nie pojawiaj bo tamt strona to jest smiech na sali

do edycji dvd patch jest polsko wegierski i tylko taki sie zainstaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie fakt dlaczego ciagle w kole umiejetnosci jest mistorzowska brama a nie wielkie wierzeje...i dlaczego nazywa zostala tez zmienion w nieoficjalnym patchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 02:05, Widek napisał:

Zdziwiłem się ;) Paladyn a dokladnie 44 zadało dzisiaj w walce około 45 tys obrazen... Moj
bohater byl na 20 levelu + był kawalerzystą :) Znaczy wiecie im sprzyjał, oczywiscie pomogło
mi szczescie + szarsza ale zeby 45 tys ?! O.o A i jeszcze jedno co mi sie nie podoba w tej
grze:

Jak ogień może zadać jakiekolwiek obrażenia jednostkom z Piekła ? :)

Po pierwsze Paladyn jest jednostką 6 poziomu a 44 plus szarża która zwiększa obrażenia do tego szczęście podwaja te obrażenia więc jak sądzisz, raczej tak musi być. Co do ognia to zgadzam sie ale tylko w przypadku czarów jednak jak jednostka atakuje ogniem( jej atak jest ogniowy) to ma nie zadawać w ogóle obrazeń to była by głupota bo wtedy ta gra była by nie sprawiedliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze drugie pytanie Kiedy wyjdzie patch OFICJALNY poprawiający Polonizację w grze bo ta jest tragiczna. Mam nadzieje że są naciski na CDP aby takowy stworzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 15:45, gie-dee napisał:

to ta misja, w której na koniec pod zamkiem jest spotkanie?? jak ta, to chyba baty dostałem


to tak jak ja. ale przeanalizowalem kolo umiejetnosci i okazuje sie ze fatalnie rozwinalem Lindę. tzn. np. wybierajac lucznictwo przekreslilem mozliwosc zdobycia Zewu Urgasha

takze rozpoczalem cala kampanie od nowa (takze na ''ciezki'') i juz jestem w polowie 2 misji.
i rozwijam tak, zeby jak najszybciej zdobyc zew urgasha

a na razie stawiam na Brame tzn. mam juz szybka brame + expert i teraz w kolejce jest ''tlum u bram'' :)

takze mysle, ze z takim oddzwiernym Lindą - 3 misja to będzie bułka z masłem :P
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 09:08, morthi napisał:

jest patch nieoficjalny 1.11o - on poprawia polonizacje

MORTHI - jestem trochę nie na bieżąco, powiedz czy ten patch poprawia napis "unnamed" (lub coś podobnego ale z pewnością po english) - sprawdzając nazwę zamku w 2 misji kampanii Akademii doatałem właśnie taki komunikat? /chodzi o Lorekeep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 08:00, morthi napisał:

sciagnij patch ze strony gram.pl a na stronie homm5.gram.pl w ogole sie nie pojawiaj bo tamt
strona to jest smiech na sali

do edycji dvd patch jest polsko wegierski i tylko taki sie zainstaluje

Ściągnąłem patch z strony gram.pl i to samo, jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka! sciagnelam patcha 1.1 z www.gram.pl i jak go instaluje to mi sie pojawia komunikat : nie mozna wykryc docelowego katalogu do komponentu pliki polskie . Byla bym wdzieczna za pomoc pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 10:51, Evil Khan napisał:

Łooo matko w końcu kończę misje 3 Inferno... kurdesz ciężka i długa była - ze 3 wieczory po
parę godzin mi zeszło :(


pozazdrościć, ja dzisiaj przysiąde i jak sie nie uda to zainstaluje 1.1, moze faktycznie eliminuje bład z wojskiem u tego Gilberta czy jak mu tam,
if not... to chyba pojde w slady moonman''a i zastanowie sie na rozpoczeciem kampani od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 09:06, Bosper napisał:

Co do ognia to zgadzam
sie ale tylko w przypadku czarów jednak jak jednostka atakuje ogniem( jej atak jest ogniowy)
to ma nie zadawać w ogóle obrazeń to była by głupota bo wtedy ta gra była by nie sprawiedliwa.


Racja, ale nie wydaje ci się ze powinny być chociaz o jakiś tam procent zmniejszone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie wczesniej gralem przez neta w plansze tam gdzie sie zdobywa punkty zdobylem 1500 po paru dniach patrze a mam napisane N/A i ze nie gralem jeszcze w to. Wczoraj gralem z jednym gosciem tak i nam nie zaliczylo punktow (Ja mam konto jeszcze z dema):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 11:34, gie-dee napisał:

> Łooo matko w końcu kończę misje 3 Inferno... kurdesz ciężka i długa była - ze 3 wieczory
po
> parę godzin mi zeszło :(

pozazdrościć, ja dzisiaj przysiąde i jak sie nie uda to zainstaluje 1.1, moze faktycznie eliminuje
bład z wojskiem u tego Gilberta czy jak mu tam,
if not... to chyba pojde w slady moonman''a i zastanowie sie na rozpoczeciem kampani od nowa
:)

Ja gram na wersji 1.0 - jest ciężko to fakt mało armii i surowców ale da się zrobić. Zostało mi jakiś 2 cieniasów zielonych bez armii prawie - muszę ich wyłapać - i jedno miasto. Dziś polegną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować