Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dlaczego w V nie ma tak jak w III zaklecia Miejski Portal tak aby mozna było osbie wybierac konkretne miasto do jakiego sie chce teleportowac a nie tylko do najbliższego ( w trojce dzieki temu zakleciu gra była bardzo dynamiczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 20:01, Pioo napisał:

> pytanie do CDP: kiedy bedzie patch 1.2?? bo od spekulacji juz glowa peka;)
Dołaczam się do pytania... bo ja niegram tylko czekam na 1.2 i dopiero wtedy zacznę:P

Na też się dołączam :) No więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 20:14, Super gość napisał:

> > pytanie do CDP: kiedy bedzie patch 1.2?? bo od spekulacji juz glowa peka;)
> Dołaczam się do pytania... bo ja niegram tylko czekam na 1.2 i dopiero wtedy zacznę:P

>
Na też się dołączam :) No więc?


chyba nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 17:00, Syriusz15 napisał:

> A ja mam problem z przejsciem 1 misji 3 kampanii :((

1 miesja w trzeciej kampanii to początki nektomanty tak ? Markal ma jedną , moim zdaniem najlepszą
w grze , zdolność , mianowicie wszystkie nieumarłe istoty na mapie przyłączają się do Niego
. Wykorzystaj to i porekrutuj co nieco , uważaj tym samym na pomarańczowego gracza , gdy Cię
zaatakuje to nie ma walki tylko od razu filmik z przegraną . Nie zaczepiaj ich to oni raczej
nie zaczepią Ciebie . Gdy już się rozkręcisz poszukaj portalu jak go znajdziesz przeniesie
Cię on w kolejne miejsce na mapie , w którym pojawi się animacja z nowym celem misji. Ten nowy
cel jest dosyć łatwy , więc bezproblemowo powinieneś dać sobie radę .


Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 20:20, Artur- napisał:

> > A ja mam problem z przejsciem 1 misji 3 kampanii :((
>
> 1 miesja w trzeciej kampanii to początki nektomanty tak ? Markal ma jedną , moim zdaniem
najlepszą
> w grze , zdolność , mianowicie wszystkie nieumarłe istoty na mapie przyłączają się do
Niego
> . Wykorzystaj to i porekrutuj co nieco , uważaj tym samym na pomarańczowego gracza , gdy
Cię
> zaatakuje to nie ma walki tylko od razu filmik z przegraną . Nie zaczepiaj ich to oni
raczej
> nie zaczepią Ciebie . Gdy już się rozkręcisz poszukaj portalu jak go znajdziesz przeniesie

> Cię on w kolejne miejsce na mapie , w którym pojawi się animacja z nowym celem misji.
Ten nowy
> cel jest dosyć łatwy , więc bezproblemowo powinieneś dać sobie radę .

Dzieki:)


Spox nie ma sprawy . Zagubiłem się w Heroesie więc wchodzę i tym , którym mogę to pomagam :) Mam pytanie. Dlaczego w Heroesie V nie można się teleportować do miasta podczas walki? To bardzo przydatne zaklęcie i zamiast wczytywać grę sprzed godziny "bo się wydawało , że łatwe i się nie zapisywało" możnaby się teleportować jak wróg wyjedzie z jakimś "byczym" oddziałem. Ten czar bardzo ułatwia życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak innym graczom, ale mi w trakcie ostatniej misji sylvanu od 2 lub 3 do 7 dnia, któregoś tam tygodnia nie dochodziła ani surówka, ani złoto... Poczekałem cierpliwie i od nowego tygodnai wszystko znowu było ok. Szkoda tylko... bo ok. 100 000 złota przepadło... a gra toczy się dalej... Ktoś miał też taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mzoesz sprawdzic czy przypadkiem nie ma tygodnia festiwalu gdyz wlasnie w takim tygodniu nie dostaje sie zadnych surowcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 20:07, myzrael81 napisał:

Dlaczego w V nie ma tak jak w III zaklecia Miejski Portal tak aby mozna było osbie wybierac
konkretne miasto do jakiego sie chce teleportowac a nie tylko do najbliższego ( w trojce dzieki
temu zakleciu gra była bardzo dynamiczna)


Dla mnie właśnie to zaklęcie było przegięciem, wystarczyło je mieć i gra stawała się banalna, CPU nie miał nic do gadania. Co innego gdy grasz z kumplami, każdy miał szansę je zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 16:02, Artur- napisał:

A ja mam problem z przejsciem 1 misji 3 kampanii :((


doslownie 2 min. temu ja ukonczylem. w sumie dosyc prosta
na poczatku trzeba tylko wyczaic ''sciezki'' pomaranczowych straznikow - gdy sie na nie wejdzie uruchamia sie poscig. gdy sie dotrze do odpowiedniego miejsca - straznicy dobiegaja do konca swoich sciezek i wracaja na swoje miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Szukam kogoś kto napisze mi czytelnie :) jak przejść 2 misję Raelaga... Gdy wynurzam się z podziemi i zmiatam dwa garnizony , to są 3 armie , które mają mniej więcej takie armie jak ja ... Nie daje rady ich rozwalić . Ktoś może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej pisalem, wlasnie ukonczylem pierwsza misje z kampanii Necropolis.

sprawdzam wlasnie czy nastepne mapy 2- Atak oraz 3 - Inwazja maja jakies poprawki w patchu 1.2
zeby albo sie wstrzymac albo grac dalej

no i czytam, ze akurat m.in. te dwie zostaly zbalansowane

oraz "- Mapa ''Atak'' znajduje się teraz przed mapą "Inwazja" (zamiast przed mapą "Królobójstwo") "

o ile ta pierwsza informacja jest dla mnie jasna, o tyle druga juz nie. Bo ja mam wlasnie teraz taki uklad: pokusa - atak - inwazja

wiec o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 23:27, moonman napisał:

jak wczesniej pisalem, wlasnie ukonczylem pierwsza misje z kampanii Necropolis.

sprawdzam wlasnie czy nastepne mapy 2- Atak oraz 3 - Inwazja maja jakies poprawki w patchu
1.2
zeby albo sie wstrzymac albo grac dalej

no i czytam, ze akurat m.in. te dwie zostaly zbalansowane

oraz "- Mapa ''Atak'' znajduje się teraz przed mapą "Inwazja" (zamiast przed mapą "Królobójstwo")
"

o ile ta pierwsza informacja jest dla mnie jasna, o tyle druga juz nie. Bo ja mam wlasnie teraz
taki uklad: pokusa - atak - inwazja

wiec o co tu chodzi?


Czemu zostały zbalansowane , przecież były łatwe? Obie dało się przejść bez większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbalansowane czyli popawione rodzaje potworow czy wielkosci surowcow ktore mzoesz zbrac jak i artefaktow na planszy porozrzucanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a mi nie działał no to sie wku... to znaczy zdenerwowałem i poszłem do media-expert( tam muj ojciec pracuje) kupić za 10 tys. nowego pc-eta i teraz działa
(polecam tego radeona X1900EAX czy coś piknie ta gierka na nniej chodzi bo u kumpla na geoforsie to muli strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No troszeczkę nie pomyślałeś, mogłeś już kupić GeForce 7950 GX2, zamiast tego Radka :) A ten patch 1,2 na 100% wyjdzie w tym miesiącu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować