Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2006 o 11:43, kaczormix napisał:

Pomocy!!nie wiem jak przejsc 5 misję kampanii -upadek króla- trzeba poszukac "łzę ashy" by
zwyciężyć ja nie mam pojęcia gdzie ona się znajduje- szukałam już wszędzie- i na powierzchni
i w podziemiach. Proszę o jakieś wskazówki. POzdrawiam


Szukaj obelisków . Takie wystające z ziemi i jak się przyciska prawym guzikiem myszy na tym to pisze "obelisk". Pierwszy jest gdzieś na pólnocnym wschodzie , drugiego szukaj przy którejś ze ścieżek , a trzeci jest na południu . Każdy z obelisków odsłania część mapy. Potem masz miejsce ukrycia zaznaczone jak odkryjesz wsystkie obeliski (uwaga obeliski trzeba odwiedzieć , bo mapa się nie wyświetli :D ) na miejsce ukrycia trzeba najechać koniem Izy , Godryka bądź kogokolwiek . Potem zaczekać jedną turę bo kopanie zajmuje cały dzień . Aby zrobić dołek musisz nacisnąć taki guzik z łopatą obok klepsydry :D Albo po prostu d .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 11:43, kaczormix napisał:

Pomocy!!nie wiem jak przejsc 5 misję kampanii -upadek króla- trzeba poszukac "łzę ashy" by
zwyciężyć ja nie mam pojęcia gdzie ona się znajduje- szukałam już wszędzie- i na powierzchni
i w podziemiach. Proszę o jakieś wskazówki. POzdrawiam


sa obeliski, ktore trzeba odwiedzic - gdy odwiedzasz obelisk pojawia sie zaslonieta mapa. Kazdy obelisk odkrywa kawalek tej mapy. Na opisanej mapie masz 3 obeliski. Jednak ja odnalazlem lze Ashy na podstawie dwoch. (jest na polnocny wschod od zamku, niedaleko)

Gdy juz odkryjesz mape, musisz udac sie do zaznaczonego miejsca i wykopac Graal (uwaga, na kopanie potrzebny jest caly dzien czyli max pkt. ruchu) a nastepnie zaniesc go do swojego miasta i wybudowac budynek, ktorego nazwy zapomnialem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 12:21, moonman napisał:

> Pomocy!!nie wiem jak przejsc 5 misję kampanii -upadek króla- trzeba poszukac "łzę ashy"
by
> zwyciężyć ja nie mam pojęcia gdzie ona się znajduje- szukałam już wszędzie- i na powierzchni

> i w podziemiach. Proszę o jakieś wskazówki. POzdrawiam

sa obeliski, ktore trzeba odwiedzic - gdy odwiedzasz obelisk pojawia sie zaslonieta mapa. Kazdy
obelisk odkrywa kawalek tej mapy. Na opisanej mapie masz 3 obeliski. Jednak ja odnalazlem lze
Ashy na podstawie dwoch. (jest na polnocny wschod od zamku, niedaleko)

Gdy juz odkryjesz mape, musisz udac sie do zaznaczonego miejsca i wykopac Graal (uwaga, na
kopanie potrzebny jest caly dzien czyli max pkt. ruchu) a nastepnie zaniesc go do swojego miasta
i wybudowac budynek, ktorego nazwy zapomnialem :|


W przystani to ten budynek nazywał sie Strażnik Elratha (czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz mam takie wrażenie, że jeśli za długo plątałem się po niektórych mapach (w misjach wyścigowych – bez własnych miast) to przychodził batman – mocarny gość z batem, aby mi popędzić kota do zakończenia misji. Każdą mapkę starałem się dokładnie obmacać (po to są robione), ale batman tego nie rozumiał i dawał mi takiego kopa, że musiałem wracać do wcześniejszych save’ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay wychodzi na to ze wywalilam mape razem z kartonem. Super, mogli napisac ze ta mapa bedzie osobno a nie w kartonie. Mialo byc wszystko zapakowane w skrzynke. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grr nawet posta nie moge zedytowac.. Mialo byc: *Super, mogli napisac ze ta mapa bedzie osobno a nie w skrzyneczce*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:43, Nalia napisał:

Grr nawet posta nie moge zedytowac.. Mialo byc: *Super, mogli napisac ze ta mapa bedzie osobno
a nie w skrzyneczce*.


lol, wszytsko jest na górze npisane:

[aktualizacja 4]
Mapa w Edycji Kolekcjonerskiej nie znajduje sie w srodku skrzynkeczki, ale zapakowana jest oddzielnie w "twarde okladeczki" i w tej postaci wlozona do paczki. Tak wiec wszystkich niecierpliwych prosimy o ostrozne
rozpakowywanie swoich przesylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:40, Nalia napisał:

Yay wychodzi na to ze wywalilam mape razem z kartonem. Super, mogli napisac ze ta mapa bedzie
osobno a nie w kartonie. Mialo byc wszystko zapakowane w skrzynke. =/


Hmm, jest napisane boldem w pierwszym poście tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie każdy wchodzi na forum przed rozpakowaniem gry :)
Może jakieś ostrzeżenie na pudełku nakleić ;>

Trzeba było sprawdzić wszystko przed wyrzuceniem pudła ;)
Nawet jak nie ma mapy to może się trafić jakiś kuponik albo ciekawa ulotka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:37, Monastor napisał:

Hmm... Nie każdy wchodzi na forum przed rozpakowaniem gry :)
Może jakieś ostrzeżenie na pudełku nakleić ;>


też racja w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:59, koniczyn napisał:

> Hmm... Nie każdy wchodzi na forum przed rozpakowaniem gry :)
> Może jakieś ostrzeżenie na pudełku nakleić ;> >
też racja w sumie.

Lepiej niech to będzie dobrze widoczne, najlepiej jaskrawe i dużą czcionką, bo nową grę się szybko rozpakowuje (jak dziecko prezent na gwiazdkę) i wszystko idzie w strzępy ^^

W końcu ta mapka to po skrzyneczce drugi najcenniejszy i najważniejszy przedmiot w całym tym zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhm :) ja znalazlem 2 mapy zanim sie pojawila wzmianka o tym na forum :) wystarczy starannie rozpakowywac paczke i niczego sie nie przeoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 16:02, Artur- napisał:

A ja mam problem z przejsciem 1 misji 3 kampanii :((


1 miesja w trzeciej kampanii to początki nektomanty tak ? Markal ma jedną , moim zdaniem najlepszą w grze , zdolność , mianowicie wszystkie nieumarłe istoty na mapie przyłączają się do Niego . Wykorzystaj to i porekrutuj co nieco , uważaj tym samym na pomarańczowego gracza , gdy Cię zaatakuje to nie ma walki tylko od razu filmik z przegraną . Nie zaczepiaj ich to oni raczej nie zaczepią Ciebie . Gdy już się rozkręcisz poszukaj portalu jak go znajdziesz przeniesie Cię on w kolejne miejsce na mapie , w którym pojawi się animacja z nowym celem misji. Ten nowy cel jest dosyć łatwy , więc bezproblemowo powinieneś dać sobie radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 15:17, koniczyn napisał:

Hmm, jest napisane boldem w pierwszym poście tematu?

Gre dostalam 5 czerwca i NIC nie bylo na ten temat. Mogliscie to sprawniej zalatwic a tak mapka poszla papa ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 18:01, Nalia napisał:

> Hmm, jest napisane boldem w pierwszym poście tematu?
Gre dostalam 5 czerwca i NIC nie bylo na ten temat. Mogliscie to sprawniej zalatwic a tak
mapka poszla papa ;(.


Juz nie wspominajac o tym, ze w sklepie.gram.pl pisaliscie ze wszystkie elementy pakietu beda zapakowane w skrzynce, WSZYSTKIE- czyli logicznie rzecz biorac mapka tez. Wiem, ze sie teraz czepiam na sile, ale po prostu jestem troche rozzalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:17, Rafal G napisał:

pytanie do CDP: kiedy bedzie patch 1.2?? bo od spekulacji juz glowa peka;)

Dołaczam się do pytania... bo ja niegram tylko czekam na 1.2 i dopiero wtedy zacznę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować