Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3D Realms ogłasza - jak obiecało

37 postów w tym temacie

Gram nadal w max payne i ta gra mnie jeszcze nie nudzi :P I dlatego tez bym chcial mp3 a nie cos co sie strzela do roslinek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizja z tymi roślinami nasuwa mi na myśl książkę Cieplarnia Briana Aldissa, choć tam było to ukazane trochę inaczej, tak czy owak to rośliny były przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi wizja z roślinami przypomina książkę Planeta Śmierci gdzie cała roślinność planety była skierowana przeciw człowiekowi i miała jeden cel: rozpie*****ć najeźdźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada bo jak sobie przypominam dawno nie było shootera związanego w tak dużym stopniu z roślinami. Szkoda tylko, że trzeba poczekać do 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, dawno (z pół roku?) już nie grałem w dobrego shootera (co nie znaczy, że w ogóle), a na najbliższe lata nic, prócz BioShocka i Haze, się nie szykuje... Może do mojej listy dołączę też Earth No More... Zobaczymy. :P
Recoil Gamers, złożona jest ludzi pracujących niegdyś nad Maxem Paynem? Eee... 3DRealms podlega Take2, który jest posiadaczem praw do tytułu Max Payne. Czemu nie mogli zlecić Recoil by stworzyli trzecią część tej jakże klimatycznej i wciągającej opowieści o gliniarzu po fachu... Szczerze mówiąc, trochę szkoda, ale pożyjemy zobaczymy. Wszystko się może zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to są już k**** szczyty! zatrute winorośle!!! pewnie jedna z broni to będzie szpadel! że będzie jakiś opryskiwacz z hiper-mega-kwanto-nano środkiem przeciw roślinom to jest pewne! a gdy już nie będzie nadziei naukowcy w hiper-mega-kwanto-nano tajnym ośrodku stworzą wybawienie ludzkości - zmutują krety, żeby podgryzały roślinom korzenie! ludzie! opamiętajcie się! przecież w takim tempie to my zginiemy nie w 2012, ale 3 lata wcześniej przytłoczeni naszą głupotą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:39, 12k12 napisał:

no to są już k**** szczyty! zatrute winorośle!!! pewnie jedna z broni to będzie szpadel! że
będzie jakiś opryskiwacz z hiper-mega-kwanto-nano środkiem przeciw roślinom to jest pewne!
a gdy już nie będzie nadziei naukowcy w hiper-mega-kwanto-nano tajnym ośrodku stworzą wybawienie
ludzkości - zmutują krety, żeby podgryzały roślinom korzenie! ludzie! opamiętajcie się! przecież
w takim tempie to my zginiemy nie w 2012, ale 3 lata wcześniej przytłoczeni naszą głupotą!

Lol - genialne xD

Ale pewnie wymysla tak, ze te winorosla beda mutowaly i beda tworzyc "chodzace rosliny" ;P
Patent dosc latwy, moze im cos fajnego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować