Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - również w telefonach komórkowych

80 postów w tym temacie

A soczków z Wiedźminem i pasztetów to nie zamierzacie jeszcze robić? Moim zdaniem troszkę tego Wiedźmina za dużo,a jak wiadomo co za dużo to nie zdrowo.Powoli zaczyna to denerwować,otwieram gram.pl,a tam co chwila o Wiedźmaku;/...jeszcze nie wyszedł,a już się przejeść można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:05, Adamoo007 napisał:

A soczków z Wiedźminem i pasztetów to nie zamierzacie jeszcze robić? Moim zdaniem troszkę tego
Wiedźmina za dużo,a jak wiadomo co za dużo to nie zdrowo.Powoli zaczyna to denerwować,otwieram
gram.pl,a tam co chwila o Wiedźmaku;/...jeszcze nie wyszedł,a już się przejeść można.

Zgadzam sie zdecydowanie. nie uwierzysz jak sie zdziwiłem, gdy otworzyłem lodówkę a tam...!!!!
Kampania reklamowa zupełnie jakby premiera miała być za 2 tygodnie, a nie kilka miesięcy. Wiem, ze za kilka dni pewnie ogłosicie przed-przed-przedsprzedaż dla szczęśliwych zwycięzców w jakimś tam konkursie, ale to się rzeczywiście przejada w tak wielkiej ilości. Ostrożnie, żeby sił i pomysłów na finiszu nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwile dostaniemy newsa o treści:"Już wiadomo jaką czcionką będzie instrukcja w Wiedźminie!" albo "Wiedźmin już na waszych kalkulatorach i mikrofalówkach"...Zamiast po cichu robić,spokojnie i podniecać się jeśli wiadomo,że Wiedźmak będzie dobry to oni już nawalają newsy. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyp informacji na temat Wiedźmina trwa co oznacza że już niedługo premiera. Mam nadzieje że pod moja Nokie 6610 podejdzie gierka. Choć nie niedługo telefon wymieniam to podejdzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no świetnie, ciekawe ile będzie kosztować (pewnie 10.98:p)...mam nadzieję, że pójdzie na moim fonie: SE w810i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> tam konkursie, ale to się rzeczywiście przejada w tak wielkiej ilości. Ostrożnie, żeby sił

Dnia 19.06.2007 o 18:10, Graffis napisał:

i pomysłów na finiszu nie zabrakło.


Na finishu to dopiero będzie się działo;)))

..a tak na poważnie, ten wysyp jest stricte okresowy. Takie letnie przesilenie;) ..jeszcze tylko
tydzień, no może dwa;) i wszystko wróci do normy;) i bedzie czas na odetchnięcie i wakacyjny wypoczynek:)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować