Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft kontratakuje

48 postów w tym temacie

Wszystko spoko, tylko skąd na to kasę wziąść. Halo 3 we wrześniu GTA IV w październiku, a Assassin''s Creed 9 listopada, Brothers In Arms: Hell''s Highway 16 listopada, czyli już po 2 zakupach. Chyba już teraz trzeba będzie zacząć oszczędzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajno. Szczególnie fajno że AC już coraz bliżej :). Inna sprawa że jak dotąd poza Ghost Reconem AW 2 i Surf`s Up CDP ani Cenega ich w planie nie maja ... Znaczy Ubi tak jak Codemasters wyda je samo w Polszy? A to już mniej fajno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się chłopcy postarali... Teraz trzeba jakoś wytrzymać do 9 dnia Listopada... A z resztą, wszystkie z tych gier nie są złe ( tak mi się zdaje po przeczytaniu zapowiedzi), ale Asassin''s Creed do prawdziwa perełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tego królika z newsa będę teraz miał koszmary :P
A co do samej treści, jedyne na co czekam w tej chwili to HoMM5: Tribes of the East i mam nadzieję, że nie będzie żadnych przesunięć daty premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się dorobią ;-)
Osobiście czekam na AC ... Czekałbym na SC:Convictions, ale skoro gra jest nastawiona bardziej na rozpierpapier niż chowanie się i planowanie ataku, to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East heh szkoda że 28 września anie gdzieś na początku Października heh zadowolę się Podstawką i Kuźnią puki co, ale znając CD Projekt to gry niedostaniemy w Październiku tylko w Grudniu (albo i w Styczniu) jak to było z Kuźnią Przeznaczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma wspólnego Królik z Raymana z nowymi produktami Ubisoftu? Nie wiem, ale i tak i tak mam za słaby komputer... pozostaje nabawić oczy filmikami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 11:10, patrYX93 napisał:

Co ma wspólnego Królik z Raymana z nowymi produktami Ubisoftu? Nie wiem, ale i tak i tak mam
za słaby komputer... pozostaje nabawić oczy filmikami :P

Rayman Raving Rabbids 2 (Wii i DS) - 16 listopad

o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować