Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 22:22, trojan9 napisał:

> Ładny ten medalion jeśli chodzi o kształt, bo kolor nie do końca mi się podoba. Z czego
jest
> wykonany ?
>
jest ze srebra a to jest zdjęcie formy z wosku i projektu a tak wygląda na szyji
oczy są z czerwonego bursztynu
a i są takie tylko dwa


Eeeee ździebko nie przypomina on wiedźminowskiego logo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy miałbym to potwierdzić ? Już po premierze czy kiedy ? Sorka, że musisz mi tak wszystko tłumaczyć ale ja nigdy nie zamawiałem żadnej gry a co dopiero EK. Wszystko kupuję w Empiku albo Media Markt. Co do ceny to może jakoś bym skombinował te 200 zł, tylko nie wiem czy mi starczy na wszystkie gry jakie mam zamiar kupić. Mówię to o nadchodzących hitach Ubisoftu, z których mam zamiar kupić co najmniej dwa. Chyba będę się musiał wybrać z kolegami na zarobek w te wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:24, Boskii napisał:

> > Ładny ten medalion jeśli chodzi o kształt, bo kolor nie do końca mi się podoba. Z
czego
> jest
> > wykonany ?
> >
> jest ze srebra a to jest zdjęcie formy z wosku i projektu a tak wygląda na szyji
> oczy są z czerwonego bursztynu
> a i są takie tylko dwa
>

Eeeee ździebko nie przypomina on wiedźminowskiego logo ;P

a czytałeś książkę? bo to jest na jej podstawie a nie na bazie logo z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila z potwierdzeniem zamówienia dostaje się zazwyczaj na 5 dni przed wysyłką. Ja jednak wolę popatrzeć sobie na zamówienia przez moje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha sorka.. myślałem, że ten niebieski to ten właściwy i dlatego nie pasował mi kolor. Ładny ten medalion, fajne bursztyny. Pokazuje on jak bardzo zmieniło się logo Wiedźmina na przestrzeni czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:26, trojan9 napisał:

a czytałeś książkę? bo to jest na jej podstawie a nie na bazie logo z gry


fakt nie skojarzyłem ;] mała wtopka...
Ale prezentuje się bardzo ładnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:25, heyboy napisał:

Fajny. A ile za niego wybuliłeś? Chyba, że dostałeś - to zmienia postać rzeczy...

sam płaciłem i lepiej nie pytać o cenę bo można się załamać
ale teraz mogę takie robić z czego tylko zechcę bo mam matryce do odlewów robione specjalnie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:28, trojan9 napisał:

sam płaciłem i lepiej nie pytać o cenę bo można się załamać ale teraz mogę takie robić z czego tylko zechcę bo mam matryce do odlewów robione specjalnie dla mnie


Tak właśnie myślałem z tą ceną. Wyroby jubilerskie na zamówienie sieką strasznie po kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:31, heyboy napisał:

> sam płaciłem i lepiej nie pytać o cenę bo można się załamać ale teraz mogę takie robić
z czego tylko zechcę bo mam matryce do odlewów robione specjalnie dla mnie

Tak właśnie myślałem z tą ceną. Wyroby jubilerskie na zamówienie sieką strasznie po kieszeni
:D

kolega płacił za sam medalion już mniej bo 75pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wisiorek - ok! lubie takie gadżety gra też ujdzie, ale pewnie sie w nia duzo nie nagram
wolałbym koszulke - ta sie zawsze przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:34, trojan9 napisał:

kolega płacił za sam medalion już mniej bo 75pln


To już rozsądna cena. Kończmy jednak rozmowę na temat Twojego medalionu, bo się offtop zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:39, heyboy napisał:

> kolega płacił za sam medalion już mniej bo 75pln

To już rozsądna cena. Kończmy jednak rozmowę na temat Twojego medalionu, bo się offtop zrobił
:D

oki
ale jak ktoś reflektuje na taki a nie ten od CDP to niech da info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no! Ta EDYCJA KOLEKCJONERSKA będzie chyba najlepszą wydaną u nas w kraju(kto wie może i na świecie ;). Brelok, gra karciana, sountrack, 2 mapy, opowiadanie, poradnik, płyta z dodatkami i jeszcze 2 nowe rzeczy, które zostaną pokazane jutro. Ciekawi mnie w co to będzie zapakowane????

P.S. Takie pytanko do CDP: Czy zamierzacie dawać jakieś dodatkowe dodatki(trochę dziwnie to brzmi) dla tych, którzy zamówią pre-order na gram.pl??? Tak się tylko pytam. Bo nawet nie zdziwiłbym się gdyby nie, bo w końcu co jeszcze moglibyście jeszcze dać?

Muszę się przyznać, że jeszcze nie przeczytałem dzieła(a może nawet arcy) Andrzeja Sapkowskiego, Wiedźmina. No ale nadrobię to sobie w wakacje :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym reflektował, ale nie w tej chwili, bo kasy nie mam. Po wakacjach może... Zrób jakiegoś gramsajta i podaj tam kontakt, albo daj jakiegoś mejla w podpisie. Może ktoś będzie reflektował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:42, 4YoU napisał:

No no! Ta EDYCJA KOLEKCJONERSKA będzie chyba najlepszą wydaną u nas w kraju(kto wie może i
na świecie ;). Brelok, gra karciana, sountrack, 2 mapy, opowiadanie, poradnik, płyta z dodatkami
i jeszcze 2 nowe rzeczy, które zostaną pokazane jutro. Ciekawi mnie w co to będzie zapakowane????

P.S. Takie pytanko do CDP: Czy zamierzacie dawać jakieś dodatkowe dodatki(trochę dziwnie to
brzmi) dla tych, którzy zamówią pre-order na gram.pl??? Tak się tylko pytam. Bo nawet nie zdziwiłbym
się gdyby nie, bo w końcu co jeszcze moglibyście jeszcze dać?


Tak przewidujemy wyróżnić jeszcze zamówienia na gram.pl ... ale jak, to już musicie poczekać na pre-order, nie będzie to jednak nowy "kilogram gadżetów"... ma pewno będą do wykorzystana wPLNy :)

Dnia 20.06.2007 o 22:42, 4YoU napisał:

Muszę się przyznać, że jeszcze nie przeczytałem dzieła(a może nawet arcy) Andrzeja Sapkowskiego,
Wiedźmina. No ale nadrobię to sobie w wakacje :-D .


Wstyd , wstyd, wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować