Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Gwoli scislosci - CDP zleciło produkcje cinematicow Platige Image :P i prosze - nie utozsamiaj calej firmy (Platige Image) z jedna osoba (T. Baginski) bo to jest nie fair dla reszty zespolu ;-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na karciankę, więc bardzo się cieszę, że znalazła się w zestawie Edycji Kolekcjonerskiej. Z medalionu też się cieszę. A co tam! ze wszystkiego się będę cieszył!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że już jutro się wszystko wyjaśni. Dopiero co deklarowałem, że kupuję zwykłą edycję ale CDP kusi i powoli zaczynam zmieniać zdanie. Wszystko zależy od ceny ale to na szczęście nasza rodzima produkcja więc mam nadzieję, że nie będzie ona tak wygórowana jak w przypadku gier np. firmy EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie będzie gra w pokera kartami wiedźmina ciekawe kto jest asem.Co do medalionu to chyba na kluczach se go zawiesze pośród innych breloczków z drugiej strony lepsza to inicjatywa a nieżeli na szyji nosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku jestem nastawiony na EK, a teraz coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że będzie ona nieźle dopasiona, a cena podobno ma być w granicach innych EK wydanych przez CDP, o czym już jakiś pracownik wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:57, buraczek18 napisał:

Faktycznie będzie gra w pokera kartami wiedźmina ciekawe kto jest asem.Co do medalionu to chyba
na kluczach se go zawiesze pośród innych breloczków z drugiej strony lepsza to inicjatywa a
nieżeli na szyji nosić:)


Ekhem... Ale to nie jest zwykła talia kart. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:01, bartog123 napisał:

a wymagań to nie podacie, co ? ;]


A wymagania, to nie są wcale TAKIE duże, jak Ci G3 pójdzie to Wiedźmin też (przynajmniej tak słyszałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:58, Sarafan_Knight napisał:

> Faktycznie będzie gra w pokera kartami wiedźmina ciekawe kto jest asem.Co do medalionu
to chyba
> na kluczach se go zawiesze pośród innych breloczków z drugiej strony lepsza to inicjatywa
a
> nieżeli na szyji nosić:)

Ekhem... Ale to nie jest zwykła talia kart. ;)

Faktycznie zauważyłem po przeczytaniu.

Ale mam zdziwienie ja poprzedni post nie dałemna forum tylko przy tych informavjach o wiedzminie a to się na forum reż pokazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:01, jaceloth napisał:

tylko EK! wyobrażam to sobie tak, że któregoś dnia o północy rusza pre-order.



eee... nie .... o północy to trochę za póżno może tak lepiej 17-18?.. ahumm tylko kiedy...
zapytaj mnie w piątek.... wtedy podam konkretną datę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morfieusz --> oczywiście - użyłem nazwiska jako skrótu myślowego, żeby podkreślić uznanie jakim się cieszy w świecie Platige Image :-) (cytat z jednego z newsów na gram: "Oficjalny trailer Wiedźmina, przygotowany przez Platige Image Tomasza Bagińskiego"). Przepraszam mimo wszystko, bo faktycznie stoi za tym sztab ludzi, a nie jeden człek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:05, marcincinek15 napisał:

heyboy: a jakie są ceny innych EK wydanych przez CDP, bo ja nie siedzę w temacie ;)


Bodajże do 160 zł po odliczeniu wPLN-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:04, buraczek18 napisał:

Ale mam zdziwienie ja poprzedni post nie dałemna forum tylko przy tych informavjach o wiedzminie
a to się na forum reż pokazało.


Jak ktoś zamieści komentarz do newsa, to od razu na forum tworzy się temat z tymi komentarzami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:04, SzaacH napisał:

eee... nie .... o północy to trochę za póżno może tak lepiej 17-18?.. ahumm tylko kiedy...
zapytaj mnie w piątek.... wtedy podam konkretną datę....


Hmmm... Czyżby to był lekki podtekst, że w piątek pre-ordery? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować