Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 16:45, Jay Z napisał:

> co wybrali 14-15 latkowie, a czego oni nie kupią bo: nie mają własnych pieniędzy,

Ta grupa decyduje w dużym stopniu o wydatku rodzinnego budżetu. Niestety, life.

Jedynie kiedy rodzice są na podobnym poziomie emocjonalnym co ci 14-latkowie :) Jednak nie uważam, aby 2/3 nabywców EK Wiedźmina stanowił ten właśnie przedział wiekowy. Gdybyśmy byli Ameryką albo inną Japonią, to wtedy owszem - gówniarstwo szastałoby kasą na prawo i lewo. Ale w naszych warunkach ekonomicznych chyba jednak dojrzalsi gracze i miłośnicy prozy Sapka rzucą talarem na EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:51, edeń napisał:

To się nazywa trzymanie w napięciu: "Kolejne informacje już jutro!" :)
Ale spodziewałem się takiej zawartości, poczekajmy jutro na resztę, to zobaczymy czy się opłaca
kupić Edycję Kolekcjonerską.



tak jutro odkrywamy i opisujemy kolejne 2 elementy wersji EK.... tym razem będzie coś do poczytania ;)

.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak połowę osób, które kupią Wiedźmina to niepełnoletni i sami młodzieńcy. Pegi mają ostrzegać a nie zakazywać. W Polsce nie ma jeszcze takie prawa, że kupujesz gry od +18 wymagany jest dowód. Kupujesz grę na własną odpowiedzialność widać znak +18 to znaczy, że wiesz co możesz się spodziewać po grze. Tym bardziej, że taki znaki jak to młodych ludzi bardzo ciekawi i ciągnie. Jak by było +3 to mniej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 16:55, SzaacH napisał:

tak jutro odkrywamy i opisujemy kolejne 2 elementy wersji EK.... tym razem będzie coś do poczytania
;)

Czyżby pięcioksiąg? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:54, Quatre napisał:

> > co wybrali 14-15 latkowie, a czego oni nie kupią bo: nie mają własnych pieniędzy,

>
> Ta grupa decyduje w dużym stopniu o wydatku rodzinnego budżetu. Niestety, life.
Jedynie kiedy rodzice są na podobnym poziomie emocjonalnym co ci 14-latkowie :) Jednak nie
uważam, aby 2/3 nabywców EK Wiedźmina stanowił ten właśnie przedział wiekowy. Gdybyśmy byli
Ameryką albo inną Japonią, to wtedy owszem - gówniarstwo szastałoby kasą na prawo i lewo. Ale
w naszych warunkach ekonomicznych chyba jednak dojrzalsi gracze i miłośnicy prozy Sapka rzucą
talarem na EK :)



Przygotowując wydania zarówno "standardowe" jak i Edycję Kolekcjonerską, myśleliśmy o "produkcie" dla wszystkich fanów prozy p. Sapkowskiego. I tych młodszych i tych starszych też...

jestem przekonany że KAŻDY w obu edycjach znajdzie coś dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:55, SzaacH napisał:

tak jutro odkrywamy i opisujemy kolejne 2 elementy wersji EK.... tym razem będzie coś do poczytania
;)

.....


Czyżby jakiś poradnik ... ?

Co do breloczku, myślałem że to będzie raczej medalion, taki na szyję . No i czekamy na dalsze informacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:50, Quatre napisał:

Widać CDP się zna i robi badania rynku. Dlatego wiedzą, że EK zostanie zakupiona głównie przez
ludzi, którzy podstawówkę pamiętają już jak przez mgłę, dlatego nie warto dodawać zabaweczek
dla dzieci do EK :]


Uważasz więc że taki brelok to nie zabaweczka ? Wydaje mi się że CDP liczy właśnie na młodsze pokolenie które całkiem dobrze pamięta podstawówkę, dlatego daje takie gadżety. Nie wydaje mi się żeby taki brelok skusił dorosłego człowieka ( takiego który podstawówkę pamięta jak przez mgłe :)) na zakup EK, natomiast 14-15 latka jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:55, Carl92 napisał:

I tak połowę osób, które kupią Wiedźmina to niepełnoletni i sami młodzieńcy. Pegi mają ostrzegać
a nie zakazywać. W Polsce nie ma jeszcze takie prawa, że kupujesz gry od +18 wymagany jest
dowód. Kupujesz grę na własną odpowiedzialność widać znak +18 to znaczy, że wiesz co możesz
się spodziewać po grze. Tym bardziej, że taki znaki jak to młodych ludzi bardzo ciekawi i ciągnie.
Jak by było +3 to mniej :]

Tutaj się zgodzę, ale tylko w przypadku zwykłej edycji. Bo EK jednak będzie sporo droższa i wątpię, aby wielu rodziców dało się namówić swoim pociechom na zakup gry za blisko 200zł, do tego ociekającej przemocą i opowiadającej o losach mordercy :D Te 80 zł, jakie będzie kosztować zwykłe wydanie, to już realniejsza szansa na zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie medalion tylko zwykły breloczek, ale to nawet lepiej. Przypnę sobie do kluczy. Choć z drugiej strony nie wiem czy kupię EK, jeśli cena będzie za wysoka. W końcu to tylko dodatki - najbardziej liczy się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie, ze dodali karcianke i medalion... co do medalionu-- lipa by byla gdyby ten czarny kolorek z czasem sie scieral < ale jestem pozytywnie nastawiona, bo to w koncu CDP :P >

w ogole dobrze by bylo gdyby cena EK nie siegala ok.200 zl ... tylko tak 100-150.. ;) ...

ma ktos juz moze informacje na temat ceny edycji normalnej i kolekcjonerskiej? ;>

Pozdrawiam
Lisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:55, SzaacH napisał:

tak jutro odkrywamy i opisujemy kolejne 2 elementy wersji EK.... tym razem będzie coś do poczytania
;)

A może tak przy okazji zdradzicie ceny obu wydań, oraz pokażenie pudełko z wersji EK?? (o ile jest inne od ES)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No karcanka, sie psotarali. PS. Quatre ja mam 15 lat i napisy +18, czy też to ze w grze jest hekatomba nie sprawia ze chcę ja mieć czy chociaż zobaczyc, ale chciałbym po prostu móc kupić take RPG, które sa od np. 16 czy 18 lat ale tylko po to by cieszyc się ich fabułą i rozwojem postaci. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:58, SzaacH napisał:

Przygotowując wydania zarówno "standardowe" jak i Edycję Kolekcjonerską, myśleliśmy o "produkcie"
dla wszystkich fanów prozy p. Sapkowskiego. I tych młodszych i tych starszych też...
jestem przekonany że KAŻDY w obu edycjach znajdzie coś dla siebie....

Nie oszukujmy się, nie umieszcza się w zestawie elementu, który spodoba się 5% potencjalnych nabywców :) Każda firma myśli ekonomicznie, a to byłoby ekonomicznie nieuzasadnione. Chociaż z drugiej strony wydawanie EK to raczej działanie prestiżowe, nastawione bardziej na budowanie wizerunku niż na zysk, więc kto wie - może i słusznie waść prawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, brelok :D Spoko, dzieciaki się ucieszą. A co do zakładania na szyję - wystarczy sobie smycz skombinować i będzie w sam raz! ;)
Dobrze, że jest karcianka. To zdecydowanie najlepsza rzecz jaką można by wsadzić do pudełka z grą. A nuż się zdarzy podróż albo brak prądu - zabawy z Wiedźminem nie będzie trzeba przerywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:55, SzaacH napisał:

tak jutro odkrywamy i opisujemy kolejne 2 elementy wersji EK.... tym razem będzie coś do poczytania
;)


Tym razem też było co poczytać :)
Ale właśnie to kocham w CDP - nie mówicie wszystkiego od razu, tylko trzymacie w napięciu.

Dnia 20.06.2007 o 16:55, SzaacH napisał:

.....


Jesteś w kropce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować