Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono pierwsze informacje o Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

461 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 16:40, Veilaine napisał:

> Skoro i tak gra jest od +18 możecie dać kufel do piwa ;)

Tu mnie zabiłeś. To jest, cholera, myśl! :D



Wiesz że wspominano o tym wcześniej i że możliwe że takowy trafi do EK ? Fajnie by było :))

PS zobaczcie awans ! Looknijcie na poprzedni post i ten jeszczxe wcześniejszy na tej stronie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, i jest moja karcianeczka! :) Duuużo obrazków :P A breloczek jest troche cienki, lepiej było by dać tego wilka po prostu na sznurku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:41, Arclight napisał:

Pluszowa strzyga-przytulanka?

To jest pomysł! :-D


Nie rozdrabniajmy się... na dzień dobry Sihil do EK :) Naturalnie z wygrawerowanym krasnoludzkim zaklęciem na klindze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:41, Arclight napisał:

Pluszowa strzyga-przytulanka?

To jest pomysł! :-D


Wśród pomysłów na EK była tez "gumowa lala" :) jej o tym w wątku :)

Swoją drogą wasze pomysły i zaangażowanie są niesamowite. tylko jak to wszystko wyprodukować, wysłać i wycenić.... ;)
tak by cena EK nie zabijała na miejscu :) .... jak strzyga właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:37, Mistic napisał:

> Panowie, w komentarzach do wyników ankiety wszyscy się dziwili, że medalion wygrał.

Bo walneliście ankiete dla wszystkich. Nawet dla tych forumowiczów należących do grupy wiekowej
dla której nie jest przeznaczona ta gra. A nie widzi mi się jakoś zostać obdarowanym czymś
co wybrali 14-15 latkowie, a czego oni nie kupią bo: nie mają własnych pieniędzy,


Ta grupa decyduje w dużym stopniu o wydatku rodzinnego budżetu. Niestety, life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:37, Mistic napisał:

Bo walneliście ankiete dla wszystkich. Nawet dla tych forumowiczów należących do grupy wiekowej
dla której nie jest przeznaczona ta gra. A nie widzi mi się jakoś zostać obdarowanym czymś
co wybrali 14-15 latkowie, a czego oni nie kupią bo: nie mają własnych pieniędzy, a rodziców
nie stać na taką burżuazje bądź rodzice nie zgodzą się na zakup czegoś takiego. Jeszcze dodajcie
jako bonus złoty łańcuch i dwa złote sygnety z głową wilka, żebyśmy wszyscy mogli się wozić
z takimi duperelami w przedszkolu. Panie przedszkolanki będą na nas lecieć.


W pełni się z Tobą chłopie zgadzam :) Ankieta była dla dzieci a grę kupią dorośli. Jakoś sobie nie wyobrażam 18+ latka jak paraduje z brelokiem z tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super :D Czyli wszystkie rzeczy będę z ankiety ?? - Fajnie by było =]
Jedno mnie tylko pytanie nurtuje ..... ile będzie kosztować EK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:45, hehe napisał:

> Bo walneliście ankiete dla wszystkich. Nawet dla tych forumowiczów należących do grupy
wiekowej
> dla której nie jest przeznaczona ta gra. A nie widzi mi się jakoś zostać obdarowanym czymś

> co wybrali 14-15 latkowie, a czego oni nie kupią bo: nie mają własnych pieniędzy, a rodziców

> nie stać na taką burżuazje bądź rodzice nie zgodzą się na zakup czegoś takiego. Jeszcze
dodajcie
> jako bonus złoty łańcuch i dwa złote sygnety z głową wilka, żebyśmy wszyscy mogli się
wozić
> z takimi duperelami w przedszkolu. Panie przedszkolanki będą na nas lecieć.
>

W pełni się z Tobą chłopie zgadzam :) Ankieta była dla dzieci a grę kupią dorośli. Jakoś sobie
nie wyobrażam 18+ latka jak paraduje z brelokiem z tej gry...



no przecież swojego zdjęcia nie wkleję ;) .... az tak bardzo lansować sie nie chcę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba, że to jednak breloczek, a nie dziecinny gadżecik na szyjkę dwunastolatka :] Bo przecież nie wypadałoby np. takiemu poważnemu człowiekowi w garniturku przywdziać medalionik, natomiast brelok przy kluczykach do Porsche prezentuje się apetycznie ^_^ (w moim przypadku garniak to tylko na egzaminach, a Porsche to 10-letnie Renault megane :)
Karcianka, o ile jest to gierka, która nie będzie mieć już więcej dodatkowych talii, boosterów itd i będzie się nadawała tylko na takie krótkie i satysfakcjonujące potyczki - to strzał w dziesiątkę. Bo jak to ma być trading game, to porażka, po co to komu.

Przyznaję, podchodziłem do EK sceptycznie, a tu miłe zaskoczenie. Jak na razie gadżety bardzo rozsądne i przyjemne. Oby tylko cena też byłą rozsądna, to może nawet Wiedźmin zostanie moją pierwszą EK ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:45, hehe napisał:

W pełni się z Tobą chłopie zgadzam :) Ankieta była dla dzieci a grę kupią dorośli. Jakoś sobie
nie wyobrażam 18+ latka jak paraduje z brelokiem z tej gry...

A ja sobie wyobrażam nawet i trzydziestolatka z brelokiem wiedźmińskim :) Z medalionem byłoby znacznie gorzej.
Widać CDP się zna i robi badania rynku. Dlatego wiedzą, że EK zostanie zakupiona głównie przez ludzi, którzy podstawówkę pamiętają już jak przez mgłę, dlatego nie warto dodawać zabaweczek dla dzieci do EK :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... mam nadzieje, że też będzie koszulka :P
W tedy będę miał koszulkę, grę, i medalion...
Kurcze, a w jakiej to będzie ,,oprawie?". Mam nadzieje, że będzie to w formie kufrerka z metalowymi okuciami, i kłódka, a w tym gra, i całe to wszystko, co ma być:D
No cóż... EK musi być wypasiona...:P
Jeszcze w tej skrzynce powinna sie znajdować mapa, jakieś instrukcje imitowane na stare księgi, płyta z muzyką, płyta z gra, płyta z filmem o robieniu gry.... i jeszcze płyta z serialem ,,Wiedźmin" :P
Taaak.... to by było dobre..:P

Co do karcianki, to chyba komuś oddam... albo i nie.. zobaczy sie, ale nie jestem nastawiony na karcianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować