Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve rozbudowuje Steama

36 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Tego lata pojawi się duża aktualizacja Steama, sieciowej usługi studia Valve. Doda ona do niej wiele opcji charakterystycznych dla serwisów społecznościowych, m.in. rozbudowany osobisty profil, czat i grupy tematyczne. To początek podążania developera za oczekiwaniami użytkowników platformy.

Przeczytaj cały tekst "Valve rozbudowuje Steama" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy ta pani przypomina Alyx? Ściąć trochę włosy i vualla...
Co do newsa - ja tam nie mam nic przeciwko kolejnym update''om :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałbym usłyszeć coś w rodzaju zapowiedzi Half-life 3 :)
Ten steam to i tak służy tylko do uruchamiania gier, i grania w Counter Strike. Po co tam siedzieć na czatach to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl teoretycznie tez sluzy tylko do kupowania gier a nie do siedzenia na forum :P a skoro forum jest to sie tu siedzi

ciekawa inicjatywa moim zdaniem ze strony Valve - steam na miare grona czy innego portalu znajomych - brzmi bardzo interesujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tekst typu "...totalnie opcjonalnie..." to mną rusza i zastanawiam się nad wiekiem newsmenów :\
Jeśli zaś chodzi o Steama, to bardzo dobrze, że jego funkcjonalność wzrasta. Sam korzystam z usługi Valve i jestem pewny, że nowe funkcje się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy widzę takie zdjęcia kobiet tyle razy nie mogę się nadziwić możliwościami Photoshopa :)
Wiele podobnych platform nie służy niczemu dobremu, skupili się w parę firm na stworzenie jednej, bezpłatnej ale potężnej machiny, ala Xbox Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować