Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 22:00, Mistic napisał:

No... pii.... przecież tam ...piii.... nie pisze, że będzie jutro tylko wizualizacja. Będzie
pełny skład. Razem z tym czego jeszcze nie ujawnili! Więc równie dobrze jutro się dowiedzieć
możemy że będzie figurka Geralta, jego miecz, strzyga na smyczy, dmuchana Yennefer i Bóg wie
co jeszcze oni wymyślą.



No no no....
Ale ta dmuchana Yennefer to smakowity kąsek ;D Trzeba o tym pomyśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:02, Jarrefan napisał:

No no no....
Ale ta dmuchana Yennefer to smakowity kąsek ;D Trzeba o tym pomyśleć!


Ba. Lepiej uważajmy, żeby do projektu nie dorwał się ktoś bez wyobraźni bo nam wsadzić zamiast Yennfer mogą dmuchanego Geralta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, Jenefer jakaś. Niech dadzą pluszową strzygę z możliwością wyrwania serca (w trakcie wyrywania mogłaby lecieć melodyjka "Last christmas I gave you my heart..." - tak, pomysł inspirowany wiedźmińską kartką).
To by był hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:06, Arclight napisał:

E tam, Jenefer jakaś. Niech dadzą pluszową strzygę z możliwością wyrwania serca (w trakcie
wyrywania mogłaby lecieć melodyjka "Last christmas I gave you my heart..." - tak, pomysł inspirowany
wiedźmińską kartką).
To by był hit!


Może być. Ale nie pluszowa. Musi być dmuchana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:59, gomez0 napisał:

Ja już zacząłem ćwiczyć cała procedurę składania zamówienia;] mój obecny rekord to 5s, chociaż
może to nie wystarczyć postaram sie zejść do co najmniej 2s
Czego to sie nie zrobi dla EK:D


nasuwa mi sie jedno - LOL :-D
a tak BTW to wystarczy ze klikniesz DODAJ DO KOSZYKA i juz masz EK ''zaklepane'' - przy okazji premiery EK NWN2 czy tam G3 pracownik CDP o tym mowil :P ze po kliknieciu ''dodaj do koszyka'' 1egz jest automatycznie przyporzadkowywany do tego zamowienia i potem nie musisz sie spieszyc :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, że co? Egzemplarz jest zarezerwowany tylko i wyłacznie wtedy kiedy złożysz na niego zamówienie. Jak masz w koszyku to ktoś może ci go jeszcze gwizdnąć. W supermarketach przy ostrych przecenach nie bywałeś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam inną sytuację - u kogoś w koszyku leżało ES Company of Heroes (bodajże u Sephirapha i po kliknięciu "zamawiam" wyświetliło mu, że towaru już nie ma... Oczywiście kliknął na ten przycisk parę dni po tym, jak ludzie skończyli się zabijać o to wspaniałe wydanie. Tak więc wg. mojej wiedzy samo dodanie do koszyka nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze nie musicie klikac we wszystkie buttony przy zamiawianiu z predkoscia AK47 :P wystarczy ze wrzucasz EK do koszyka a potem mozesz juz bezstresowo dokonczyc cale zamowienie (platnosci, adres, forma wysylki etc :P)

Dnia 21.06.2007 o 23:09, Arclight napisał:

E tam, Jenefer jakaś. Niech dadzą pluszową strzygę z możliwością wyrwania serca


To moze nie patyczkujmy sie i odrazu dajmy zakrwawiony wiedzminski hak na lancuchu ?? :P :D plus skorzane rekawice z cwiekami :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:25, SzaacH napisał:

Wraz z uruchomieniem pre-ordera będą ogłoszone następujące informacje:


A czy ten pre-order będzie przed, czy po 14 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:13, Morfieusz napisał:

Chodzi mi o to ze nie musicie klikac we wszystkie buttony przy zamiawianiu z predkoscia AK47
:P wystarczy ze wrzucasz EK do koszyka a potem mozesz juz bezstresowo dokonczyc cale zamowienie
(platnosci, adres, forma wysylki etc :P)


Jeśli chodzi o to, że na poczatku składania zamówienia już nie musimy się bawić w pośpiech bo gry w ten sposób zabrać się nie da to bym się zgodził. Ale posiadanie egzemplarza w koszyku mimo wszystko nie "zaklepuje" gry :-) To tak dla informacji innych, żeby się nie przeliczyli (eh, ale sobie konkurencje nabijam) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:13, Morfieusz napisał:

Chodzi mi o to ze nie musicie klikac we wszystkie buttony przy zamiawianiu z predkoscia AK47
:P wystarczy ze wrzucasz EK do koszyka a potem mozesz juz bezstresowo dokonczyc cale zamowienie
(platnosci, adres, forma wysylki etc :P)


W tym właśnie problem, że dopiero po zamówieniu masz pewność, że egzemplarz jest Twój. Przy zamawianiu nie można bezstresowo nic robić, zamawianie czegoś limitowanego traci wtedy sens. Zasuwać trzeba cały czas.

Dnia 21.06.2007 o 23:13, Morfieusz napisał:

To moze nie patyczkujmy sie i odrazu dajmy zakrwawiony wiedzminski hak na lancuchu ?? :P :D
plus skorzane rekawice z cwiekami :P heh


O, dobre! Tylko jaki rozmiar rękawic? Jednemu będą uwierać, innemu spadać. To jest problem. Hak jest ok, można by do ludzi mówić "mam na Ciebie haka" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:07, Morfieusz napisał:

a tak BTW to wystarczy ze klikniesz DODAJ DO KOSZYKA i juz masz EK ''zaklepane'' - przy okazji
premiery EK NWN2 czy tam G3 pracownik CDP o tym mowil :P ze po kliknieciu ''dodaj do koszyka''
1egz jest automatycznie przyporzadkowywany do tego zamowienia i potem nie musisz sie spieszyc
:P pzdr

Nie do końca, z prywatnego maila do gram.pl wynika, ze dodanie do koszyka nie zaklepuje fizycznie egzemplarza, dopiero finalizacja zamówienia to czyni.
Np. koszyk można łatwo utracić, gdy np. skasuje nam sie plik cookies z naszej sesji na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mowie wam :P ze przy okazji premiery ktorejs EK bylo tak tlumaczone :P (albo mnie juz tak pamiec zawodzi w co watpie :D) ze np.: w sytuacji gdy zostala 1szt EK a jest 5 chetnych do zamowienia to kupi ten ktory pierwszy wrzuci ja do koszyka :P dla innych juz wtedy znika ;-) mimo iz gosciu jej jeszcze nie zamowil (czy jak kto woli nie dobiegl do kasy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:19, PioMrex napisał:

Nie do końca, z prywatnego maila do gram.pl wynika, ze dodanie do koszyka nie zaklepuje fizycznie
egzemplarza, dopiero finalizacja zamówienia to czyni.
Np. koszyk można łatwo utracić, gdy np. skasuje nam sie plik cookies z naszej sesji na gram.pl.


Ja tu mowie w kontekscie tych paru minut ;-) gdy licznik w sklepie gram.pl wskazuje ze zostalo juz tylko 10szt EK :P i ludzie dostaja apopleksji :D a nie ze ktos wsadzi do koszyka i jeszcze sie wyloguje i wroci po tygodniu sfinalizowac zakupy :P albo dodac do listy zyczen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:20, Kubeczek77 napisał:

Ciekawe w co to będzie zapakowane :D

najlepiej w skórę jak Medieval 2, albo w jakąś lnianą torbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:21, PioMrex napisał:

CD/ki z soundtrackami.


Soundtrack będzie na pewno jako, że znajduje się w podstawowej wersji, a co w podstawce to i w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować