Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia nowe elementy Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

453 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2007 o 23:21, PioMrex napisał:

Ja bym chciał jeszcze smycz


Byc moze smycz bedzie dodawana do paczek z EK przy wysylce (jak to mialo miejsce przy WoW TBC) :P ktos z ''Niebieskich'' ;-) cos napomnial ze byc moze jakis bonusik bedzie ale nie duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:22, Morfieusz napisał:

Ja tu mowie w kontekscie tych paru minut ;-) gdy licznik w sklepie gram.pl wskazuje ze zostalo
juz tylko 10szt EK :P i ludzie dostaja apopleksji :D a nie ze ktos wsadzi do koszyka i jeszcze
sie wyloguje i wroci po tygodniu sfinalizowac zakupy :P albo dodac do listy zyczen :P

Nawet taki czas często się liczy.

Myślę jednak że do premiery są... trzy miesiące i nawet jak "zabraknie" to się okaże, że nakład został rozszerzony tak było z NWN2 spokojnie myślę do końca lipca co najmniej będzie możliwość zamówienia... bo CDP będzie miał wystarczająco czasu aby przygotować odpowiednią ilość do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:42, Mistic napisał:

> Ja mam ważne pytanie. Czy będzie można kupić EK Wiedźmina w sieciach Empik Czy MM lub
jakichkolwiek
> innych???

Odpowiedź na pytanie już była. Tak, będzie można, na każdy Empik czy MM ma przypadać 1 (słownie:
jedna) sztuka.


I jak rozumiem, dostępne będą w dniu premiery obu wersji, tj. po wysłaniu pre-orderów, itp, tak? No i czy artbook też będzie można kupić w sklepie fizycznym, bo np. artbook Gothica 3 był tylko przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest artbook, na który głosowałem- mam nadzieję, że jutro się okaże że przedstawianie elementów EK idzie zgodnie ze scenariuszem AH- najpierw trzęsienie ziemii, a potem napięcie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:32, Chairman napisał:

Co po niektórzy z Was chcą się skichać, że nie ma koszulki, że jest brelok miast medalionu...
OMG
1) Nie jest ujawnione wszystko jeszcze, poczekajcie do jutra.
2) Pamiętajcie, że gra jest 18+ i nie jest dla dzieci. Zrozumcie, że dorosły człowiek nie pójdzie
do pracy z medalionem na szyi. Wszak z braku koszulki także zasmucony nie jestem - ile można
ją nosić, ile prań przetrwa etc.

Ech no nie wiem ja bym poszedł do pracy bez wachania z takim medialionem... a mam 27 lat... pracuje na multimediach w Empiku w Bydgoszczy na Gdańskiej... sprzedaje gry... wiec nie widze jakiegoś problemu z noszeniem medaliona a jak ktoś uważa ze jest za stary lub za poważny na noszenie takich gadzetów... to sory... wiesz jak widze kolesia który ma gróby złoty lub srebrny łańcuch na pół klaty... to co zanczy ze dzieciak... jak ma ze 40 lat... jeden lubi to a drugi tamto... a nie kazdy jak skończy 18 lat czy w moim przypadku 27 lat uwaza za dziecinne takie rzeczy niektórzy wogóle stwierdza ze dziecinada to granie w gry... Ja nie mowie ze taki co zanczki zbiera to dzieciak... lub taki ktos co cala kase laduje w samochod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:03, Mistic napisał:

> No no no....
> Ale ta dmuchana Yennefer to smakowity kąsek ;D Trzeba o tym pomyśleć!

Ba. Lepiej uważajmy, żeby do projektu nie dorwał się ktoś bez wyobraźni bo nam wsadzić zamiast
Yennfer mogą dmuchanego Geralta :-)


Pssssstttt.... nie tak głośno bo jeszcze giertych usłyszy i zamknie CD Projekt za homoseksualizm............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:26, PioMrex napisał:

Myślę jednak że do premiery są... trzy miesiące i nawet jak "zabraknie" to się okaże, że nakład
został rozszerzony tak było z NWN2 spokojnie myślę do końca lipca co najmniej będzie możliwość
zamówienia... bo CDP będzie miał wystarczająco czasu aby przygotować odpowiednią ilość do premiery.


Do końca lipca? Chyba września, jeśli już. Bo same pre-ordery ruszą niestety raczej w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-ordery na Heroes V ruszyły na długo przed planowaną premierą - ruszyły w grudniu bodajże, premiera miała być w marcu. Tak więc nie byłbym pewny tego sierpnia. Coś mi mówi, że pre-ordery jeszcze w czerwcu ruszą.

PioMrex

Dnia 21.06.2007 o 23:29, Taschon napisał:

Myślę jednak że do premiery są... trzy miesiące i nawet jak "zabraknie" to się okaże, że nakład został rozszerzony > tak było z NWN2 spokojnie myślę do końca lipca co najmniej będzie możliwość zamówienia... bo CDP będzie miał
wystarczająco czasu aby przygotować odpowiednią ilość do premiery.


Z drugiej jednak strony nie mogą "za dużo" rozszerzyć. Zasadą EK jest jej limitowana ilość - a że chętnych jest więcej niż egzemplarzy? Kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fragment FAQ Pomocy sklepu gram.pl:

A co dzieje się z produktami w koszyku, jeśli nie zdecydujesz się na ich zakup?


Zastanawiasz się nad wybranymi produktami lub nie możesz się zdecydować, nic nie szkodzi, w odróżnieniu od normalnych sklepów, dajemy Tobie czas do namysłu. Wybrane produkty, nawet po opuszczeniu sklepu będą na Ciebie czekały w koszyku przez całe 30 dni. Kiedy ponownie wpadniesz do naszego sklepu i zalogujesz się na swoje konto, nasz sklep rozpozna Ciebie i dalej będziesz mógł kontynuować poprzednie zakupy lub rozpocząć zupełnie nowe.

Z tego by wynikało, że wystarczy kliknąć dodaj do koszyka, a potem już na spokojnie wszystko zatwierdzać... ale i tak nie będę z tym zwlekał ani minuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:32, Arclight napisał:

Pre-ordery na Heroes V ruszyły na długo przed planowaną premierą - ruszyły w grudniu bodajże,
premiera miała być w marcu. Tak więc nie byłbym pewny tego sierpnia. Coś mi mówi, że pre-ordery
jeszcze w czerwcu ruszą.

Jeśli do ruszą przed drugą połową lipca, to będę wniebowzięty.
A jeśli porównać do HoMM5, to wątpię, by EK Wiedźmina było tak długo dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, tu jest mowa o koszyku - i zgadza się, taką ma rolę. Nic natomiast nie jest napisane o "rezerwacji" towaru, który chcesz kupić i wsadzasz do tego koszyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do rozszerzenia to co najwyzej kwestia 100szt (z NWN2 bylo jakos tak) ale zawsze dla spoznialskich/pechowcow jest nadzieja ze ilestam osob zrezygnuje i bedzie jeszcze jakas mala ilosc EK dostepna ;-) a pre-order to pre-order i moze byc nawet z pol roku przed premiera :P nawet jak ta nie jest okreslona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby CDP podgrzewało atmosferę a potem kazało czekać miesiąc na pre-ordery. Na forum już widać psychozę (mnie też się udziela), więc odkładanie tego mogłoby tylko zaszkodzić zamówieniom. Ludzie przez miesiąc/dwa nie będą żyć w stanie "podwyższonego ciśnienia". Sporo osób zrezygnuje. A nie na tym zależy CDP, prawda?

Morfieusz

Pamiętam sytuację z Gothic III - też parę osób "koczowało" z nadzieją, że ktoś zrezygnuje.
Co do pre-ordera: Najlepiej, żeby pojawił się w miarę szybko, kiedy jeszcze nie opadły emocje. Wtedy wszyscy się na EK rzucą - i sukces murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moj rozum to Atari ma prawa tylko do dystrybucji GRY na podstawie ksiazkowego Wiedzmina :P a licencje na robienie gry na podstawie ksiazki wykupione ma CDP ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:29, Taschon napisał:

Do końca lipca? Chyba września, jeśli już. Bo same pre-ordery ruszą niestety raczej w sierpniu.

Faktycznie już sie zakręciłem, że od jutra ruszają dlatego napisałem że "spokojnie" do końca lipca, NWN 2 bodaj na 2 tygodnie od premiery się nakład "cudownie" rozmnożył więc problemu raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:41, Arclight napisał:

Co do pre-ordera: Najlepiej, żeby pojawił się w miarę szybko, kiedy jeszcze nie opadły emocje.
Wtedy wszyscy się na EK rzucą - i sukces murowany.


Racja :P ja tam jestem w sumie pewny ze do konca miesiaca juz bedzie mozna zamawiac (ale nie wczesniej niz sobota) ... no bo ilez mozna ? zreszta jutro rozwieja sie wszystkie watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:36, Taschon napisał:

> Pre-ordery na Heroes V ruszyły na długo przed planowaną premierą - ruszyły w grudniu bodajże,

> premiera miała być w marcu. Tak więc nie byłbym pewny tego sierpnia. Coś mi mówi, że pre-ordery

> jeszcze w czerwcu ruszą.
Jeśli do ruszą przed drugą połową lipca, to będę wniebowzięty.
A jeśli porównać do HoMM5, to wątpię, by EK Wiedźmina było tak długo dostępne :)


Pre-ordery Homm5 tak były w grudniu ale gra miała sie ukazać w styczniu tyle że był poślizg niezaplanowany;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:35, GanD napisał:

Fragment FAQ Pomocy sklepu gram.pl:

A co dzieje się z produktami w koszyku, jeśli nie zdecydujesz się na ich zakup?


Zastanawiasz się nad wybranymi produktami lub nie możesz się zdecydować, nic nie szkodzi,
w odróżnieniu od normalnych sklepów, dajemy Tobie czas do namysłu. Wybrane produkty, nawet
po opuszczeniu sklepu będą na Ciebie czekały w koszyku przez całe 30 dni. Kiedy ponownie wpadniesz
do naszego sklepu i zalogujesz się na swoje konto, nasz sklep rozpozna Ciebie i dalej będziesz
mógł kontynuować poprzednie zakupy lub rozpocząć zupełnie nowe.


Z tego by wynikało, że wystarczy kliknąć dodaj do koszyka, a potem już na spokojnie wszystko
zatwierdzać... ale i tak nie będę z tym zwlekał ani minuty ;)

Dlatego "poradziłem" ekipie gram aby opisali to szczegółowo,... jednak nie zrobili widać tego. Ja pytałem o działanie z punktu technicznego i w odpowiedzi wynikało, że koszyk nic nie "zaklepuje", tylko tyle, ze nie znika ci jego czysto wirtualna zawartość przez 30 dni (chyba, ze utracisz plik cookies).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mam nadzieję, że CDP uczepi się tej myśli, że trzeba wrzucić towar, póki wszyscy się napalili. Ale, żeby dla mnie starczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować