Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2008 o 17:58, mglu napisał:

Radzę ci przeczytać mój cały post...

Przeczytałem cały post, ale odwołuję się do jego części. Zadałem pytanie, gdzie jest tak, że "czuć", że to zapowiedź?

Dnia 12.05.2008 o 17:58, mglu napisał:

Kurka wodna, widzę że większośc gramowiczów to dzieciaki, które oceniają pismo po tym jakie gry daje

Oczywiście. Kilka lat temu (kiedy PLAY jeszcze był magazynem dla konsolowców) też kupowałem tylko dla pełniaków. Którym, nawiasem mówiąc nie było. A jak już, to... najwyższych lotów to one nie były. Były beznadziejne.
"PLAY" wewnątrz jest pusty? Już nieraz tutaj o tym było... rozumiem, że nie jest za dużo stron? A może za mało recenzji? Wolisz przeczytać rozkazy wydane od dowódcy w formie skróconej (Pójdź zabić cywila. Bezszelestnie), czy słuchać jego wykładu 2-godzinnego nt. czemu musisz go zabić?
A może pusty, przez samą treść? To już jest jedynie kwestia gustu. Niektórym się podoba chamsko-niby-ironiczne zachowanie Smugglera, a innym treściwe, krótkie teksty informujące.
Już nie będę więcej mówił o CDA, ale dodam od siebie, że chcę jedynie wiedzieć jaka to gra i czy jest dobra (ew. co oferuje), a nie osobiste przeżycia jakiegoś nieznanego mi człowieka przy tej grze.
Pozdrowienia od Dzieciaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2008 o 19:49, Rusty Mike napisał:

Oczywiście. Kilka lat temu (kiedy PLAY jeszcze był magazynem dla konsolowców) też kupowałem
tylko dla pełniaków. Którym, nawiasem mówiąc nie było. A jak już, to... najwyższych lotów
to one nie były. Były beznadziejne.


Ale teraz jest inaczej nie przyznasz?

Dnia 12.05.2008 o 19:49, Rusty Mike napisał:

"PLAY" wewnątrz jest pusty? Już nieraz tutaj o tym było... rozumiem, że nie jest za dużo
stron? A może za mało recenzji? Wolisz przeczytać rozkazy wydane od dowódcy w formie
skróconej (Pójdź zabić cywila. Bezszelestnie), czy słuchać jego wykładu 2-godzinnego
nt. czemu musisz go zabić?
A może pusty, przez samą treść? To już jest jedynie kwestia gustu. Niektórym się podoba
chamsko-niby-ironiczne zachowanie Smugglera, a innym treściwe, krótkie teksty informujące.
Już nie będę więcej mówił o CDA, ale dodam od siebie, że chcę jedynie wiedzieć jaka to
gra i czy jest dobra (ew. co oferuje), a nie osobiste przeżycia jakiegoś nieznanego mi
człowieka przy tej grze.


Sprawa Smugglera : Chamski jest tylko dla tych, którzy na chamstwo zasłużyli (czytaj: antyfanów, krzyżowców, zfrustrowanych dzieciaków).
Sprawa długich tekstów w CDA: Co do jasnej Anielki, recenzja to nie rozkaz na polu bitwy. Kiepskie porównanie.
Wolę rencenzje-opwiadania (CDA) niż jakieś nudne teksty (PLAY). Poza tym autorzy tekstów w CDA nie są, dla nas czytelników obcymi ludżmi.

Mam nadzieję, że wiesz o co mi chdzi. Dobra, kończmy już tą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że na zawartość numeru trzeba jeszcze czekać do jutra, a najważniejsza rzecz jest zupełnie nie potrzebnie trzymana w tajemnicy aż do ostatniej chwili, chciałbym wiedzieć co ciekawego czeka mnie do przeczytania w najnowszym numerze, a oni (redakcja Play) znowu lecą sobie w kulki, znowu zupełnie bezsensownie ujawniają tylko pełniaki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:33, Rumcajs52 napisał:

> antyfanów
Czyli jeśli ktos nie lubi CDA należy go zbluzgać? :/


BŁAGAM WAS, CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2008 o 20:26, mglu napisał:

(czytaj:
antyfanów, krzyżowców, zfrustrowanych dzieciaków).

Jak ulał mi to do ciebie pasuje.
Rozprawiasz jak ten Play ssie i jest do tyłka Przekonujesz że CDA jest super, cool trendy i dżezi w temacie o Playu. W dodatku robisz to pisząc posty co kilka minut
Pozdro od kolejnego dzieciaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:26, mglu napisał:

Wolę rencenzje-opwiadania (CDA) niż jakieś nudne teksty (PLAY). Poza tym autorzy tekstów
w CDA nie są, dla nas czytelników obcymi ludżmi.

Ja kupuję Playa od numeru 08/2005, a CDA od numeru 10/2006, więc sądzę że dużo wiem na ten temat. Ostatniego pełniaka z pisma odpaliłem w roku 2005. Moim zdaniem Play ma lepsze i ciekawsze teksty od CDA, Playa kupuję dla tekstów, CDA dla bajerów, plakatów, testów sprzętu itp. I zasadniczo czytając te dwa pisma stwierdziłem że redaktorzy Playa mają większe IQ, (to moja subiektywna opinia) a to zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:26, mglu napisał:

Sprawa Smugglera : Chamski jest tylko dla tych, którzy na chamstwo zasłużyli (czytaj:
antyfanów, krzyżowców, zfrustrowanych dzieciaków).

Z kolei Antyfan wg. niego jest to ktoś, kto głośno wypowiada się źle o wrogu na *terenie* wroga... nie lubisz Playa, więc po co te krzyki? Ja nie chodzę do tematu o CDA i narzekam.

Dnia 12.05.2008 o 20:26, mglu napisał:

Sprawa długich tekstów w CDA: Co do jasnej Anielki, recenzja to nie rozkaz na polu bitwy.
Kiepskie porównanie.

Metafora. Może chcesz jakąś o nie-wojnie? :)
Ale na serio: mogłem przedstawić to inaczej, ale ten sposób wydał mi się najlepszy. Ale dość o CDA.

Dnia 12.05.2008 o 20:26, mglu napisał:

Wolę rencenzje-opwiadania (CDA) niż jakieś nudne teksty (PLAY). Poza tym autorzy tekstów
w CDA nie są, dla nas czytelników obcymi ludżmi.

Twój wybór.

Dnia 12.05.2008 o 20:26, mglu napisał:

BŁAGAM WAS, CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!!!

Tak zasugerowałeś, więc co niby kolega Rumcajs miał myśleć?
Tak przy okazji... wg. Twojego miernika (przepraszam, pewnie znowu źle zrozumiałem, tępy jestem) to ja jestem antyfanem, Ty jesteś, koledzy którzy z Tobą rozmawiali też.... jeśli by na to popatrzeć z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:26, mglu napisał:

Sprawa Smugglera : Chamski jest tylko dla tych, którzy na chamstwo zasłużyli (czytaj:
antyfanów, krzyżowców, zfrustrowanych dzieciaków).

Smuggler jest chamski gdy tylko mu się to spodoba, głównie dla osób które mają inne zdanie niż on. ;]

A tak poza tym trochę oryginalności byś wykazał, bo widzę starą jak świat przyśpiewkę fanów CDA:
- tylko dzieci kupują czasopismo dla pełniaków,
- recenzje w CDA są super bo są długie, a PLAYu są beznadziejne bo są krótkie, a każdy kto sądzi inaczej ten się nie zna;
- masz jakieś zastrzeżenia do CDA - jesteś antyfanem;
- Prześmieszne teksty tupu "A to, że nie ma reklam to źle świadczy o Play`u (producenci uważają, że szkoda kasy na taką cieniznę)" :D
No i oczywiście wszechobecna hipokryzja, można powiedzieć że jesteś wzorowym "fanem" CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja już przestaję CDA czytać przez smugglera ( to co wymieniłeś powyżej ) + jego podejście jak dają jakiś kiepski pełniak + Takie upolitycznianie że głowa mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Może ja się mylę, ale wydaje mi się, że tytuł wątku to "Nowy PLAY w sprzedaży".
Może zatem skończy się dyskusja o CDA? Bo jakby nie na temat jest trochę (nie mówię o porówaniach czasopism w tym momencie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:08, rob006 napisał:

> Sprawa Smugglera : Chamski jest tylko dla tych, którzy na chamstwo zasłużyli (czytaj:

> antyfanów, krzyżowców, zfrustrowanych dzieciaków).
Smuggler jest chamski gdy tylko mu się to spodoba, głównie dla osób które mają inne zdanie
niż on. ;]

Nie zgodzę się z tobą
P.S. Właśnie zaprosiłem Smugglera na to forum.:)

Dnia 12.05.2008 o 22:08, rob006 napisał:

A tak poza tym trochę oryginalności byś wykazał, bo widzę starą jak świat przyśpiewkę
fanów CDA:
- tylko dzieci kupują czasopismo dla pełniaków,

A co? Nie zgodzisz się z tym?

Dnia 12.05.2008 o 22:08, rob006 napisał:

- recenzje w CDA są super bo są długie, a PLAYu są beznadziejne bo są krótkie, a każdy
kto sądzi inaczej ten się nie zna;

Nie chodzi mi o długość tekstów, ale o ich jakość...

Dnia 12.05.2008 o 22:08, rob006 napisał:

- masz jakieś zastrzeżenia do CDA - jesteś antyfanem;

Nie uważam cię za antyfana...

Dnia 12.05.2008 o 22:08, rob006 napisał:

- Prześmieszne teksty tupu "A to, że nie ma reklam to źle świadczy o Play`u (producenci
uważają, że szkoda kasy na taką cieniznę)" :D

Wiesz, jest mnóstwo frustratów, którzy uwarzają, że reklamy są powodem:
a)Wojny w Iraku
b)Tajfunu w Birmie
c)Dojściem kaczek do władzy
d)I tym podobne...

Dnia 12.05.2008 o 22:08, rob006 napisał:

No i oczywiście wszechobecna hipokryzja, można powiedzieć że jesteś wzorowym "fanem"
CDA :D

Jaka hipokryzja, no jaka hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz prosze, zeby o CD Action rozmawiac w watku o CDA. Natepnym razem nie poprosze i znow beda narzekania na degrady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj co do smugglera to my go tu nie chcemy. Niech sie zajmie swoim CD Action. Po drugie skoncz już o tym CD Action bo to staje sie nudne. Jak chcesz pogadac o tym czasopismie to watek znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 08:15, Patryk Mogilno napisał:

Słuchaj co do smugglera to my go tu nie chcemy.


###To mi akurat nie przeszkadza :). Mam prawo zagladac do kazdego watku, ktory mnie zainteresuje, czy to sie komus podboa, czy nie.

Niech sie zajmie swoim CD Action.

###Dzieki za pozwolenie :)

Ale ze to watek o Play, a zarzuty pod adresem CDA i moim oklepane jak dziewczyna na goralskim weselu o 3 nad ranem, to sobie faktycznie ide gdzie indziej, bo tu nic ciekawego dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 07:18, mglu napisał:

P.S. Właśnie zaprosiłem Smugglera na to forum.:)

Bożesz ty moj... armagiedon :P

Dnia 13.05.2008 o 07:18, mglu napisał:

A co? Nie zgodzisz się z tym?

Zdecydowanie nie zgadzam się z tym. To właśnie dzieci sypią takimi tekstami, żeby pokazać jacy to oni fajni są i jacy to z nich poważni czytelnicy. Każdy kupuje czasopismo dla tego co mu się podoba, jeśli kogoś interesuje tylko gra, a kupno jej z czasopismem to okazja do zaoszczędzenia kilku złotych, to niby czemu nazywać go dzieckiem, jeśli tak robi? Bo jest "cwany" i zaoszczędził kilka złotych?

Dnia 13.05.2008 o 07:18, mglu napisał:

> - recenzje w CDA są super bo są długie, a PLAYu są beznadziejne bo są krótkie, a
każdy
> kto sądzi inaczej ten się nie zna;
Nie chodzi mi o długość tekstów, ale o ich jakość...

Długość to jeden z argumentów, który podajesz jako dowód na marną jakość tekstów w PLAYu. Poza tym kwestia gustu - dla mnie np większość tekstów w CDA jest zwyczajnie nudna i wole krótkie recki z PLAYa, bo nie muszę poświęcać zbyt dużo czasu na ich przeczytanie. ;)

Dnia 13.05.2008 o 07:18, mglu napisał:

Wiesz, jest mnóstwo frustratów, którzy uwarzają, że reklamy są powodem:
a)Wojny w Iraku
b)Tajfunu w Birmie
c)Dojściem kaczek do władzy
d)I tym podobne...

Teorie równie śmieszne co ta twoja ;D.

Dnia 13.05.2008 o 07:18, mglu napisał:

Jaka hipokryzja, no jaka hipokryzja?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24509&pid=647 <- wszystko przystępnie wytłumaczone ;]

@smuggler
A nie nudzą cię oklepane pochwały pod adresem CDA? :P

@Wojman
Tak zapobiegawczo: ten post wcale nie jest o CDA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować