Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2008 o 18:26, mglu napisał:

Powiem ci, że ja również czytam Click`a!, a nie tylko CDA, chociaż dają albo budżetówki
albo gry, które już były w CD-Action.


No więc po co to cała krytyka Playa? Swoją drogą nie na temat (jest do tego inny wątek). Chyba nie muszę tłumaczyć o czym (wyłącznie) jest ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:26, mglu napisał:


> Taki już mam gust, przecież nie jest tak, że każdy kto ma na względzie teksty kupuje

> tylko i wyłącznie CDA.

Powiem ci, że ja również czytam Click`a!, a nie tylko CDA, chociaż dają albo budżetówki
albo gry, które już były w CD-Action.

Ja kupuję Clicka bo ma fajne artykuły, ale beznadziejne pełniaki. Raz kupiłem CDA, ale tam są za długie teksty w kółko o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:30, Satruss napisał:

Przynajmniej będzie jakaś fajna ulotka z grami na rynku :P

Zgadzam się z tobą. Po prostu Play ma tylko hiciory na płytkach i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:31, mglu napisał:

To moje prywatne zdanie... A jeśli uważasz, że ci którzy nie lubią twojej ulubionej GAZETY
(uwielbiam być złośliwy:)) to są mądrzy inaczej... to obrażasz sporą część graczy.

No ok ale wiesz czemu play jest taki cienki?? Bo nie ma reklam jak w cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:17, mglu napisał:

Kurka wodna, widzę że większośc gramowiczów to dzieciaki, które oceniają pismo po tym
jakie gry daje... Nie dajmy sie zwariować: GRY SĄ TYLKO DODATKIEM DO PISMA. A Play wewnątrz
jest, hmm... pusty?

Jak dla mnie to ja kupuję Play''a dla pełniaków i trudno. Jakby nie dali jakiejś gry to w ogóle wątpię bym kupił, chyba że bym nie kupił CDA, to może bym zakupił Play''a bez gry. Ale teksty w Play''u już nie są takie złe. Piszą zwięźle, a w CDA że tak powiem owijają w bawełnę za bardzo, np. nad jednym elementem gry.
A tak to to kupuję Clicka! i sporadycznie Gry Komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:34, Patryk Mogilno napisał:

> To moje prywatne zdanie... A jeśli uważasz, że ci którzy nie lubią twojej ulubionej
GAZETY
> (uwielbiam być złośliwy:)) to są mądrzy inaczej... to obrażasz sporą część graczy.

No ok ale wiesz czemu play jest taki cienki?? Bo nie ma reklam jak w cda


Zaczyna pachnieć argumentani antyfanów CD-Action... A to, że nie ma reklam to źle świadczy o Play`u (producenci uważają, że szkoda kasy na taką cieniznę)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:37, mglu napisał:

Zaczyna pachnieć argumentani antyfanów CD-Action... A to, że nie ma reklam to źle świadczy
o Play`u (producenci uważają, że szkoda kasy na taką cieniznę)...

Pierwsze słysze. Reklamy świadcza o tym ze CD Action żyje z reklam bo nikt tego czasopisma nie chce kupic..... i tylko z tego kase maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie przesadzać.
mglu-> przyznajesz, że to Twój gust, więc uszanuj gusta innych. Skończ drążenie wątku, który jak już mówiłem jest nie na temat.

Patryk Mogilno-> j.w. Uszanuj gusta innych i nie wdawaj się w off-topową dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:41, Patryk Mogilno napisał:

> Zaczyna pachnieć argumentani antyfanów CD-Action... A to, że nie ma reklam to źle
świadczy
> o Play`u (producenci uważają, że szkoda kasy na taką cieniznę)...
Pierwsze słysze. Reklamy świadcza o tym ze CD Action żyje z reklam bo nik tego czasopisma
nie chce kupic..... i tylko z tego kase maja


CD-Action niekt nie chce kupć, buhahahaha, dawno się tak nie uśmiałem.XD Twoje argumenty są coraz głupsze, więc radzę ci nie wygadywać takich głupot, bo się kompromitujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:43, rick90 napisał:

Zaczynacie przesadzać.
mglu-> przyznajesz, że to Twój gust, więc uszanuj gusta innych. Skończ drążenie wątku,
który jak już mówiłem jest nie na temat.

Patryk Mogilno-> j.w. Uszanuj gusta innych i nie wdawaj się w off-topową dyskusję.

Ok ale on to wszystko zaczoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziwna tendencja panuje na polskim rynku czasopism o grach.

Play daje mocarne pełniaki, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia, więc ludzie raczej kupują go dla gier tylko.

CDA daje przeciętne gry ale za to w treści są bezkonkurencyjni - recenzje na wysokim poziomie, duża objętość etc.

Clicka czytają chyba tylko nieliczni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:45, mglu napisał:

> > Zaczyna pachnieć argumentani antyfanów CD-Action... A to, że nie ma reklam
to źle
> świadczy
> > o Play`u (producenci uważają, że szkoda kasy na taką cieniznę)...
> Pierwsze słysze. Reklamy świadcza o tym ze CD Action żyje z reklam bo nik tego czasopisma

> nie chce kupic..... i tylko z tego kase maja

CD-Action niekt nie chce kupć, buhahahaha, dawno się tak nie uśmiałem.XD Twoje argumenty
są coraz głupsze, więc radzę ci nie wygadywać takich głupot, bo się kompromitujesz...

Lubisz CD Action to zapraszam na forum cda. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2008 o 18:45, Patryk Mogilno napisał:

Ok ale on to wszystko rozpoczoł



Nie ważne, kto rozpoczął. Nie jestem moderatorem i nie powinienem Was napominać, ale skończcie dyskusję zanim moderator weźmie sprawę w swoje ręce i przy okazji ja dostanę karę.

mglu -> skończ i przeczytaj regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:45, Patryk Mogilno napisał:

> Zaczynacie przesadzać.
> mglu-> przyznajesz, że to Twój gust, więc uszanuj gusta innych. Skończ drążenie
wątku,
> który jak już mówiłem jest nie na temat.
>
> Patryk Mogilno-> j.w. Uszanuj gusta innych i nie wdawaj się w off-topową dyskusję.

Ok ale on to wszystko zaczoł

Ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat polityki Play`a, więc nie wmawiajcie mi, że ja zacząłem tą głupawą dyskusję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2008 o 18:51, mglu napisał:

Ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat polityki Play`a, więc nie wmawiajcie mi, że
ja zacząłem tą głupawą dyskusję...


Nie głupawą, nie na temat. Przejrzyj inne tematy, znajdziesz odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupuje czasopisma o grach tylko czasem, jak jakiegoś dobrego pełniaka wypatrzę. W treści to wszystkie te gazetki wypadają podobnie (czyt. słabo, lub średnio). A jak chcę się dowiedzieć czegoś konkretnego nt danej gry to wpisuje w googlach np. "Age of Mithology recenzja"/"Age of Mithology review", do tego jeszcze wpisze sobie jutjubie np. "Age of Mithology gameplay" i dowiem się z tego znacznie więcej niż z jakiejkolwiek gazetki. Także możecie mnie nazywać zidiociałym dzieckiem neo, a i tak będę kupował gazetki tylko ze względu na pełniaki. I zapewne w tym właśnie tkwi sukces Playa, ludzie kupują bo mają dobre pełniaki, a jak czytelnik takiego playa dalej ma głód wiedzy nt gier to pyta google i po sprawie. Bo pytanie googli o te pełniaki których by mi zabrakło w świetnym, genialnym i boskim cda jest raczej nielegalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować