Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Można i to bez dowodów, wystarczy zagrać w inne darmowe MMO żeby to stwierdzić. Np. (wiem , wiem, GW nie jest darmowe ale to też MMO) zagrać w GW, porównać cel gry (Tibia nie ma celu), fabułę i inne, np. pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:50, MasterHeroes napisał:

Można i to bez dowodów, wystarczy zagrać w inne darmowe MMO żeby to stwierdzić. Np. (wiem ,
wiem, GW nie jest darmowe ale to też MMO) zagrać w GW, porównać cel gry (Tibia nie ma celu),
fabułę i inne, np. pvp.


cel to jest miec jak najlepsza postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:53, hammerfall87 napisał:

> Można i to bez dowodów, wystarczy zagrać w inne darmowe MMO żeby to stwierdzić. Np. (wiem
,
> wiem, GW nie jest darmowe ale to też MMO) zagrać w GW, porównać cel gry (Tibia nie ma
celu),
> fabułę i inne, np. pvp.
>

cel to jest miec jak najlepsza postac


Masz racje kto ma najlepsza postac ten jest najklepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 17:58, vivovator napisał:

Masz racje kto ma najlepsza postac ten jest najklepszy.

Bzdura. Chyba Tibię widziałeś tylko na screenie skoro tak myślisz, wystarczy wyjść na Maina żeby zobaczyć jak jest naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:02, Luke Shadow napisał:


> Masz racje kto ma najlepsza postac ten jest najklepszy.
Bzdura. Chyba Tibię widziałeś tylko na screenie skoro tak myślisz, wystarczy wyjść na Maina
żeby zobaczyć jak jest naprawdę...


A jak jest naprawde i nie tak agresywnie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 18:03, vivovator napisał:

A jak jest naprawde i nie tak agresywnie prosze.

Na pewno nie tak, jak napisałeś. W dużej mierze liczy się taktyka i doświadczenie gracza, a nie poziom postaci. Zresztą jeśli chodzi o samą postać, to liczą się też skille, eq i... znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w Tibie nie lubię już grać, ale kiedyś grałem, ale krótko. Gra nie ma winy, że człowiek postradał zmysły i nic się dla niego już nie liczy. Raczej w tym przypadku winę ponosi człowiek i jego psychika. Chciałem dać linka co taki psychiczny 13 latek zrobił ze swoim 15 letnim przyjacielem, ale się rozmyśliłe, Na forum są też dzieci. I tak większośc ludzi widziała takie tragiczne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:06, Luke Shadow napisał:


> A jak jest naprawde i nie tak agresywnie prosze.
Na pewno nie tak, jak napisałeś. W dużej mierze liczy się taktyka i doświadczenie gracza, a
nie poziom postaci. Zresztą jeśli chodzi o samą postać, to liczą się też skille, eq i... znajomi.


PO JEZU. Czyli jesli masz najlepsza taktyke eq skille i lvl to masz najlepsza posta. Kto sie ze mna zgodi. Mysle ze wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:02, Luke Shadow napisał:


> Masz racje kto ma najlepsza postac ten jest najklepszy.
Bzdura. Chyba Tibię widziałeś tylko na screenie skoro tak myślisz, wystarczy wyjść na Maina
żeby zobaczyć jak jest naprawdę...


ale tu chodzi o cel gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:06, Zerro napisał:

No w Tibie nie lubię już grać, ale kiedyś grałem, ale krótko. Gra nie ma winy, że człowiek
postradał zmysły i nic się dla niego już nie liczy. Raczej w tym przypadku winę ponosi człowiek
i jego psychika. Chciałem dać linka co taki psychiczny 13 latek zrobił ze swoim 15 letnim przyjacielem,
ale się rozmyśliłe, Na forum są też dzieci. I tak większośc ludzi widziała takie tragiczne
przypadki.


Wlasnie opisalem ten przypadek niedawno Zerro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jeżeli kogoś nie stać na nowego kompa i siedzi przed 7 letnim kompem to dla niego ta gra jest na miarę XX w ale jeżeli ktoś właśnie na oglądał się trailerów z Crysisa albo nawet pograł se w bardziej rozwinięte graficznie gry to dla niego Tibia to jest jeden wielki szajz dla 10-latków. Jako były wyjadacz (42 rp tutor 5 lat stażu) powiem wam, że Tibia jest jednym z najbardziej rozwiniętych darmowych mmo i przy tym bardzo prostym. Tibia ma wiele funkcji, które nie występują w innych mmo (lub są ale występują pojedynczo np. w Metin 2 jest łowienie ryb ale domków już nie ma). W-g mnie twórcy gier darmowych (tibia wzoruje się na tych płatnych i idzie w dobrą drogą, z której ja odszedłem) powinni brać przykład z Tibii nie pod względem grafiki ale tego czegoś czyli tego czegoś co z Tibii robi grę na miarę może nie XXI ale XX w napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zes sie wyzarł tylko mogles nie obrazac innych. Ale jestem tego samego zdania co ty. Ale ostatnie zdanie co napisales bylo zagmatwane ale zrozumialem.


PS. Mam 15lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jak ktoś chce pograć w darmowego MMORPG to powinien zagrać w Silkroad który według mnie jest lepszy od Tibi np. lepsza grafika, dźwięk. Grałem w niego troche i bardziej mi się spodobał więc tym co szukają czegoś darmowego to polecam Silkroad a co do tibi do też w nią grałem, nie jest to gra skomplikowana, prawdziwa i ciekawa tibia zaczyna się gdy chodzi się z kolegami na jakieś dobre potwory albo zabijać innych graczy bo samemu grać w tibie jest nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, Tibia no cóż; muszę przyznać, że grałem w podstawówce i było fajnie, bo można było sobie z kumplami w necie poszaleć; wtedy to była euforia, w szkole się tylko o tym dyskutowało; jednak później, zmądrzałem i przestałem grać w tego pożeracza czasu; przerzuciłem się na gry z prawdziwego zdarzenia w których, żeby pograć zapraszałem kumpli do siebie (i na odwrót); wtedy zabawa była o wiele lepsza (graliśmy albo na jednym kompie np. w Heroes''ów lub przez LAN np. w Age of Empires); obecnie uważam, że Tibia do gier zaliczać się nie powinna ( bo jeśli gra to fabuła, udźwiękowienie, grafika i grywalność...), ogólnie wiem, że Tibii już nigdy nie ruszę, a jeśli ktoś To lubi, jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:40, Kamil5 napisał:

TREŚĆ JAKĄ TU CHCE WIDZIEĆ TO MA BYŚ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE ZAWARTE W TEMACIE I NIC WIĘCEJ!!!

JAK KTŚ JEDNAK CHCE SIĘ ROZPISAĆ NIECH WEJDZIE NA
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=807&u=2780 FORUM O TIBI I ZAPOZNA SIĘ Z ZIOMALAMI.

TUTAJ TYLKO
- ODP NA PYTANIE W TEMACIE
- KRUDKIE UZASADNIUENIE
- EWENTUALNA RIPOSTA NA POST KOLEGI
- OBRONA SWOICH RACJI PODWAŻONYCH PRZEZ KOLEGÓW

JAZDA!!!

Nie, słaba grafika!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:29, Ratefi napisał:

Uważam że jak ktoś chce pograć w darmowego MMORPG to powinien zagrać w Silkroad który według
mnie jest lepszy od Tibi np. lepsza grafika, dźwięk. Grałem w niego troche i bardziej mi się
spodobał więc tym co szukają czegoś darmowego to polecam Silkroad a co do tibi do też w nią
grałem, nie jest to gra skomplikowana, prawdziwa i ciekawa tibia zaczyna się gdy chodzi się
z kolegami na jakieś dobre potwory albo zabijać innych graczy bo samemu grać w tibie jest nudno


Zgadzam się na 200%, ze Silkroad jest lepszy od Tibii. Gajny ma klimat. Tylko że za długie questy są. A co do Tibii nigdy nie miałem wielkiego lvla i nie wiem jak to jest chodzić z kumplami na bardziej wymagające potwory. No i dlatego Tibia mi się znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować