Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

sorki za spama co ty jakiś obrońca tibi że tak ją brońisz co gościu sam w nią grasz że co że grafika się nie ma do grwalności ty chyba nie teges jesteś jakiej grywalności idzie jakiś ludek a jak walczysz to stojsz w jednym miejscu a tylko chmurki z ilością obrażeń wylatują jak to jest grywalnosci to jak jestem księdzem o przeprasza w te gre grają jeszcze ludzie którzy są biedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:16, FPS FPP TPP napisał:

sorki za spama co ty jakiś obrońca tibi że tak ją brońisz co gościu sam w nią grasz że co że
grafika się nie ma do grwalności ty chyba nie teges jesteś jakiej grywalności idzie jakiś ludek
a jak walczysz to stojsz w jednym miejscu a tylko chmurki z ilością obrażeń wylatują jak to
jest grywalnosci to jak jestem księdzem o przeprasza w te gre grają jeszcze ludzie którzy są
biedni

Stary Blizzard już wiele razy udowadniał, że boska grafika nie jest potrzebna do grywalności, bo grywalność, to też duży świat, wiele questów (to w przypadku RPG/MMORPG0) i w przypadku MMO też świetni ludzie, jeżeli znajdziesz dobrą gildię (a nawet w Tibii jest to możliwe) to tak, ta gra będzie diabelnie grywalna i nawet słaba grafika tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:16, FPS FPP TPP napisał:

sorki za spama co ty jakiś obrońca tibi że tak ją brońisz

JAk niesłuszne oskarżenia to bronię, a co xD

Dnia 20.08.2007 o 21:16, FPS FPP TPP napisał:

co gościu sam w nią grasz że co że

A niby dlaczego nie gram, huh? Od czasu do czasu gram, choć sporo grałem w przeszłości niedalekiej.

Dnia 20.08.2007 o 21:16, FPS FPP TPP napisał:

grafika się nie ma do grwalności ty chyba nie teges jesteś jakiej grywalności idzie jakiś ludek
a jak walczysz to stojsz w jednym miejscu a tylko chmurki z ilością obrażeń wylatują jak to
jest grywalnosci to jak jestem księdzem

"ty chyba nie teges jesteś", bo zdaje się, że animacja nie wlicza się zbytnio do samej mechaniki gry, która z kolei wpływa znacząco na grywalność.

Dnia 20.08.2007 o 21:16, FPS FPP TPP napisał:

o przeprasza w te gre grają jeszcze ludzie którzy są
biedni

Mam nadzieję, że nie była to sugestia co do mnie, chodź tak to jednak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już bede poza tematem bo juz nikt takich postow nie umieszcz, zauwazylem, ale chce sie wypowiedziec.

Jestem na OLBRZYMIE NIE poniewaz w tej grze jest okragle 0 fabuly, niema wgole muzyki to juz jest wielki minus, niemoge powiedziec ze grafika jest zla,(bardzie ze wymiar jest do dupy(sorki za wyraz.) chodzi oto ze te postacie wgle nie sa wymiarowe) tam questy wgole nie maja sensu, kumpel mi opowiadal,,trzeba wziasc questa, polega on na tym zeby wybic wszystkie moby z jaskini" i koniec, czy to jest quest na miare XXIw. sadze ze nie. Wciaganie: hmmm, mnie ona wgole nie wciagnela(przyznam sie bez bicia ze gralem w to bite...10 mimut, njnudniej spedzony czas w moim zyciu), Animacje, gdy atakuje szczura, z miecza zaluzmy, wgole tego nie widac tylko cos przypominajacego blysk, lub wybuch jakiegos dymu(jesli dobrze pamietam), jesli zaloze np. micz lub zbroje tego wogole nie widac. Na grafike niemam co nazekc bo jest nawet zblizona do baldur'' gate a owa gra lubie

dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia jest beznadziejna jak mamy łuk strzała leci nie wiadomo z kąd, nawet o muzyke sie nie postarali i te efekty po zabiciu stwora, to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 13:45, Mściwój napisał:

Tibia dołem, Diablo II żądzi! :P Tibia to gra na miarę XIX w bodajrze.

Żądzi? To wszystko tłumaczy. ;)
Zresztą Diablo II też nie jest grą na miarę XXI wieku - grafika 2D, mało questów, potwory w kolejnych rozdziałach różnią się tylko kolorem skóry etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w tibie i powiem szczerze że gra jest denna a to w większości przez graczy którzy klną,spamują i oszukują. Dodatkowo jeśli nie masz kumpla który w to gra to gra robi się nudna. Oto moje zdanie . Howgh

P.S Oczywiście nie wszyscy gracze się tak zachowują ale niestety jest to mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 13:45, Mściwój napisał:

Tibia dołem, Diablo II żądzi! :P Tibia to gra na miarę XIX w bodajrze.


Rządzi i bodajże- zwracaj uwagę na pisownię, jak masz z tym problem to polecam nowego firefoxa, sprawdza błędy.
Co do samej Tibii to n/c i tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 14:00, Budo napisał:

> Tibia dołem, Diablo II żądzi! :P Tibia to gra na miarę XIX w bodajrze.

Rządzi i bodajże- zwracaj uwagę na pisownię, jak masz z tym problem to polecam nowego firefoxa,
sprawdza błędy.
Co do samej Tibii to n/c i tyle wystarczy.


E, tam, czepiacie się. Zwykle staram się pisać bez błędów. Jeden błąd i od razu na mnie naskakują. No nic, przyzwyczaiłem się, przez polonistkę.
Wracając do Tibii, to przez "społeczność graczy", w której 60% graczy nie wie co to RPG, według mnie nie da się w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia mogłaby być niezłą grą gdyby nie większość grających tam osób... Grałem przez 1 dzień ale spotkałem tylu chamów, że mi się odechciało. 5 Moich kumpli w to gra z czego tylko 1 nie został zhackowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, w Tibii można natknąć się na chamów takich, że można się załamać. Mnie Tibia nie wciągnęła, ciągle ci hakują konto. Ja osobiści polecam alternatywę dla Tibii, Runescape. Świetna gra internetowa i ma lepsze questy, a niektóre potrzebóją współpracy z kilkoma qmplami. Więc zapraszam na www.runescape.com (albo jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Tibia nie jest grą na miarę XXI w. nie tylko przez grafikę. Reszta gry jest nawet udana, system skilli przypomina ten zastosowany w grach The Elder Scrolls (Oblivion, Morrowind, Daggerfall i Arena), więc gdyby autorzy gry się postaral, zatrudnili grafików 3D, to Tibia mogłaby konkurować chociaż z Maple Story (i tak nie wygra ;p). Teraz w Tibię, nawet jeśli nie przeszkadza Ci grafika, nie da się grać, właśnie przez społeczność "graczy". Tak jak to powiedział wyżej kolega: scamerzy, KSerzy, ludzie, którzy myślą, że są hakerami, PK, którzy zabiją Cię za to, że idziesz obok niego, itp. Lista jest naprawdę długa, ale to wystarczy, żeby zdyskfalifikować grę. Ale jednak 80% tych n00bów jesteśmy właśnie my, Polacy! Naprawdę, teraz lepiej się nie przyznawać, że jesteś z Polski, bo Cię Szwedzi i Brazylijczycy zwyzywają i zabiją. W dzisiejszych "czasach" Tibii słowo "Polak" stało się synonimem słowa "n00b". Kiedyś też grałem, codziennie na ulicy w Thais, jak to na serwie PVP, się tłuczą. A kto się tłucze? No, zgadnijcie? Polacy! W Tibii Szwed Szweda nigdy nie pobije, a Polacy tłuczą się dla zabawy, dla itema, bo chcą nabić RedSkulla. Również tylko "my" najbardziej plujemy się o cenę, Szwed prawie zawsze od razu mówi OK.

Jak więc widzicie mimo paru gramów zalet Tibia ma całe tony wad.

PAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 13:55, Luke Shadow napisał:

Zresztą Diablo II też nie jest grą na miarę XXI wieku - grafika 2D, mało questów, potwory w
kolejnych rozdziałach różnią się tylko kolorem skóry etc.


Co ty masz do Diablo II :P.Diablo II ma jakąś grafike i ma muzyke ;). W tibi też różnią się kolorkiem i mob słabszy robi się mocniejszy (np. Trol ,a Swamp Trol xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że tibia to shit. Beznadziejna grafika (nie jestem pewnie, ale chyba robiona w paincie), brak dźwięku, społeczność graczy oraz fakt, że za to się płaci moim zdaniem w ogóle dyskwalifikują ten tytuł. Szczególnie to ostatnie - jeżeli już w to gramy na premium account, to możemy tylko żałować wyrzuconych w błoto pieniędzy. W końcu za porównywalną kwotę można pograć sobie w WoW i Lineage 2. Ew. Guild Wars - bezpłatny, a lepszy o lata świetlne od Tibii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że daję opinię drugi raz,ale mam inną historię.Kumpel grał w Tibię,i gadał o niej w budzie.Kiedyś do niego poszedłem.Grał na otsie PvP.Tam jak wychodziłeś na plac,to wszyscy się tłukli.Dał mi pograć.Jadłem po drodze pączka,zwymiotowałem po drodze koło słupa.Grafa obleśna,brak dźwięku,na servie same dzieci neo.Ogólnie-Nie warto.Lepiej pograć w AA,WR,BF albo GW.
ZDECYDOWANE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować