Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 17:14, Bonzaii napisał:

He He he He he właśnie sobie wymyśliłem tibie w 3d xD Hehehe muzyki nie będzie a grafika na
miarę l2 xD


Taka rzecz chyba nigdy nie nastąpi xD, a gdyby nastąpiła to wątpie żeby miała taką popularność jak tibia 2d ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma w sobie coś. Co prawda w nią nie gram tera, bo przez updaty się zmieniła na gorsze, ale osoby które mówią, że nie ma fabuły, nie mają do końca racji. Przykładem jest tu Roodgard (wyspa początkujących). Tam postacie są ze sobą w jakiś sposób powiązane, jest jakaś historia. Gracze narzekający na postacie pkujące zawsze mogą grać przecież na servach non-pvp. Są też rózne mity dotyczące mocnych potworów zamkniętych w pomieszczeniach. Niestety Tibia się skiepściła przez: updaty, które zmieniły tę grę nie do poznania i na gorsze (przynajmniej wg mnie) i przez samą społeczność graczy, dla których celem jest zobycie jak największego lvl (często kosztem innych np. zabijając czyjeś potwory) albo kasy (pk, lurowanie). Jednak niektórzy potrafią coś innego niż samo skillowanie czy expienie. Są perełki potrafiący być dobrym graczem i się przy tym bawić.
Samo pytanie... Cóż głównie przez grafikę i społeczność graczy NIE jest to gra na miarę XXI w. Jednak coś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda ,że przez updaty zwalili troszke gre i ogrqaniczyli troszke graczy ,którzy nie mają pacc''a :P. Ja w tej grze nigdy się nie dopatrzyłem fabuły i chyba się nie dopatrze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:30, Nertis napisał:

To prawda ,że przez updaty zwalili troszke gre i ogrqaniczyli troszke graczy ,którzy nie mają
pacc''a :P. Ja w tej grze nigdy się nie dopatrzyłem fabuły i chyba się nie dopatrze :P.


Polecam czytanie książek. :) Jest tam masa informacji, mitów dotyczących gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:48, XardasiK napisał:

Polecam czytanie książek. :) Jest tam masa informacji, mitów dotyczących gry ;)


Pierwszy raz słysze coś o książce :D.Możesz dać jakis link do tych informacji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:01, Nertis napisał:

Pierwszy raz słysze coś o książce :D.Możesz dać jakis link do tych informacji ;).


Raczej chodziło mi o książki w Tibii ;) Kto szuka, nie błądzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 18:04, XardasiK napisał:

Raczej chodziło mi o książki w Tibii ;) Kto szuka, nie błądzi ;]


Chyba kto pyta ,nie błądzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tibia to głupi shit z paru powodów np

-grafika jak kurde z zeszłego wieku
-zero muzki
- jest durna zabija ,sprzedaj ,kupuj i tak w koło

mojm zdaniem w te grają ludzie chorzy psychicznie i dzieci z małm muzgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 20:55, FPS FPP TPP napisał:

mojm zdaniem w te grają ludzie chorzy psychicznie i dzieci z małm muzgiem

A co powiesz na to że moja cała klasa gra w to?
Oni tylko gadają o tibi, non stop :)
Nie wiem jak w to da sie grac- grafika jak na amidze, brak dźwięku a najśmieśniejsze to brak animacji jak jest walka, postać stoi sobie i pojawiają się takie chmurki i to jest cała walka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:55, FPS FPP TPP napisał:

mojm zdaniem w te grają ludzie chorzy psychicznie i dzieci z małm muzgiem

Nie chcę naruszać punktu regulaminu mówiący o kulturze i nie obrażaniu użytkowników forum, lecz zdaje się twoja opinia jest na miarę "ludzi chorych psychicznie i dzieci z małm muzgiem".

Dnia 20.08.2007 o 20:55, FPS FPP TPP napisał:

- jest durna zabija ,sprzedaj ,kupuj i tak w koło

Oh, czyżby? A ja bym przysiągł, że kupy ludu zbierają się w gildie, robią ciekawe questy, polują drużynowo na potwory i przy tym DOBRZE SIĘ BAWIĄ. Ale o tym niestety nie wspomniałeś, no ale skąd mógłbyś to wiedzieć skoro zapewne w tą grę praktycznie rzecz biorąc nie grałeś (już nie wspomnę to o krytyce gry której się nie zna).

Dnia 20.08.2007 o 20:55, FPS FPP TPP napisał:

-zero muzki

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś sobie puścił w jakimś odtwarzaczu swój ulubiony kawałek.

Dnia 20.08.2007 o 20:55, FPS FPP TPP napisał:

-grafika jak kurde z zeszłego wieku

Grafika nie jest miarą grywalności, a jeśli już, to przesadzasz z jej jakością - nie jest taka zła, zwłaszcza po wielokrotnych aktualizacjach gry.

A więc na przypomnienie: NAwet, jeśli uważasz, że gra jest zła, to nie obrażaj jej graczy. To narusza regulamin, netykietę jak i godność innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:09, FPS FPP TPP napisał:

nie wiem ale jak będą w tibie dalej grali to prawdziwej przjemności grania nie poczują nigdy

Tutaj trochę przesadzasz. Jeżeli gra im się podoba to nawet jak by grali w Sapera to zawsze poczują przyjemność z grania. Naprawdę, nie powinieneś obrażać ludzi tylko dlatego bo grają w Tibie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować