Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - nowa tapeta

63 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 22:33, Valkanis napisał:

No i patrzcie ile dzięki wam Blizzard zbija kasy miesięcznie... 4 mln graczy (wybaczcie bo
się nie orientuje czy jest może ich więcej) x 109 zł (oczywiście w przeliczeniu na nasze :)
) A oni serwują wam w zamian tapety... lol :D


TAk jest, oraz swietne serwery, swietna gra i masa zabawy ktora sie nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:33, Valkanis napisał:

No i patrzcie ile dzięki wam Blizzard zbija kasy miesięcznie... 4 mln graczy (wybaczcie bo
się nie orientuje czy jest może ich więcej) x 109 zł (oczywiście w przeliczeniu na nasze :)
) A oni serwują wam w zamian tapety... lol :D


109 zł jest za 2miesiące i to kartą pre-paid...
54.x zł/miech jakoś tyle mi z konta schodziło...

Dużo kasy zarabiają... Ale pomyśleć ile ich kosztuje utrzymanie serwerów, które wytrzymają takie obciążenie...
Mają bardzo dużo tych serwów, do tego serwis, pomoc cały czas, i ciągłe patche, zawsze coś się dzieje... klimat na święta... Ta gra jest bardzo przyjemna... Teraz nie gram w to, bo chwilowo nie mam kasy.
Ale jak sobie przypomne mojego taurena... zawsze uśmiechniętego, jak sobie przypomne te wszystkie miłe chwile, które spędziłem z tą grą to pojawia się w moim oku łezka... jest to przyjemne uczucie... jak sobię przypomnę ludzi, z którymi grałem, to jacy byli, jak sobie przypomne to wszystko to się uśmiecham... a ja uśmiechnięty to żadkość... życie żadko sprawia, że jestem zadowolony.
WoW mi dał miłe chwile... i dziękuję Blizzard''owi za tą gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2005 o 22:44, Yennefer napisał:

Dużo kasy zarabiają... Ale pomyśleć ile ich kosztuje utrzymanie serwerów, które wytrzymają
takie obciążenie...
Mają bardzo dużo tych serwów, do tego serwis, pomoc cały czas, i ciągłe patche, zawsze coś
się dzieje... klimat na święta... Ta gra jest bardzo przyjemna... Teraz nie gram w to, bo chwilowo
nie mam kasy.
Ale jak sobie przypomne mojego taurena... zawsze uśmiechniętego, jak sobie przypomne te wszystkie
miłe chwile, które spędziłem z tą grą to pojawia się w moim oku łezka... jest to przyjemne
uczucie... jak sobię przypomnę ludzi, z którymi grałem, to jacy byli, jak sobie przypomne to
wszystko to się uśmiecham... a ja uśmiechnięty to żadkość... życie żadko sprawia, że jestem
zadowolony.
WoW mi dał miłe chwile... i dziękuję Blizzard''owi za tą gierkę.


Niezła mowa :] Mógłbyś opowiadanie pisać Yennefer. Masz to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, rzeczywiście 54 złote... Cóż nie mówię, że WoW jest zły, sam grałem w betę i poczułem część klimatu... poza tym jak nie wierzyć, że ta gra jest świetna skoro przyciągnęła taką masę ludzi... byle jeszcze połowę tańsza była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:47, Szyszek napisał:

Niezła mowa :] Mógłbyś opowiadanie pisać Yennefer. Masz to coś...


Dziękuję... pisałem, tylko mi brakowało pomysłów, dlatego przestałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszyskie powyższe wypowiedzi i stwierdzam że CDP powinien przestać pisać o gw albo wowie bo to wywołuje w ludziach agresje.Jeśli chodzi o tapetke to jest naprawde ładna, brawa dla concept artista.
Ps:Pozdro dla fanów GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tjaa ja popieram ExeWar''a nie ma co gw jest lepsze od wowa tylk oldatego ze jest ten beznadziejny abonament ;/ wiec jezeli wedlug was gw jest do **** to lepiej pograjcie w Mu albo Supere Destiny gowno w poruwnaniu do wow i gw w sumie to portal gram.pl nie ma jakich pisac newsów to jakies wiatraki wrzuca :LOL:
ehh nie ladnie, nie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> (bo nie gram w gry 2d bo to przesada... dla mnie jak gra nie ma grafiki na poziomie co najmniej dobrym to takie coś nie jest grywalne)

sprecyzuj czym jest grafika co najmniej dobra. a MMORPG( czy jak to tam...) nie mogą miec zbyt dobrej grafy ze wzgledu na obciazenie systemu połączeniem i wielkoscia swiata gry.
poza tym pomyśl ze taki np. Quake1 w 1996 byl cholernie grywalny i mial dobrą grafe! a teraz? nie jest juz tak grywalny nie tylko przez grafe ale przez to ze gry sie rozwinely w innych aspektach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować