Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 14:23, Blackbeard napisał:

Ależ oczywiście że nie mam mistrzu, tyś jest master co na wstecznym robi na jednym okrążeniu
10milionów. :P
Szkoda że wyścigi są różne, więc i okrążenia. Z chęcią zobaczę jak robisz 6 milionów
na jednym składającym się z kilku (5-6) zakrętów. Bo na gębę to ja cuda robię.


No to przejrzyj sobie youtube:) Mistrzowie na trasie z dema potrafią zrobić 100 milionów na trzech kółkach. A zwykli śmiertelnicy to tak do 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak wy w to mozecie grac , rzuca tym samochodem jak nie powiem czym . Szczerze mowiac to gre odinstalowalem i dalem sobie z nia spokoj . Probowalem wszystkich ustawien czulosci jazdy i nic . Skopali to na maxa . Zostaje przy TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 10:21, mist`shoo napisał:

Skopali to na maxa .


Owszem, na maxa skopali automatyczne wykrywanie sprzętu i na NIEKTÓRYCH kompach klawiatura działa z czułością kierownicy. Nie wiem czy najnowszy patch 1.2 to zmienia, bo jakoś nikt z wcześniej narzekających na sterowanie się nie wypowiedział. A tobie źle działało z podstawową wersją, czy z 1.2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 10:21, mist`shoo napisał:

Zostaje przy TDU


Jasne, wracaj do TDU gdzie samochody latają po kilkaset metrów (że już nie wspomnę jak to wygląda w HC) - To jest dopiero dynamika ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 12:00, MTSMAFIOSO napisał:

Jasne, wracaj do TDU gdzie samochody latają po kilkaset metrów (że już nie wspomnę jak
to wygląda w HC) - To jest dopiero dynamika ! :P

>
Rozpędź autobus do 300 km/h i daj mu hopkę to też poderwie się do lotu... i to jest w miarę realne. Ale żeby samochody wzbijały się w powietrze na pachołkach, albo kartonowych pudełkach???????? Tylko w Gridzie tak potrafią:P Jeżeli chodzi o realizm, to TDU bije na głowę Grid''a! Co wcale nie znaczy, że Grid jest gorszy od TDU:)

20080713220650

20080713220721

20080713220752

20080713220821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 22:08, Adam Słoma napisał:

Rozpędź autobus do 300 km/h i daj mu hopkę to też poderwie się do lotu...
i to jest w miarę realne.


To chyba nie grałeś w TDU i nie widziałeś jak DALEKO one lecą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz przy dużej prędkości jak walniesz w ten pachołek to może wybić do góry. Mnie przy walnięciu w pachołek frontem nic się nie dzieje, ale np. w Milanie jak skręcasz i są te wysepki to rzeczywiście można polecieć. A jeśli chodzi o TDU.....Wątpię żeby w GRID-zie była wystarczająca długa prosta by samochód w TDU(HC) lecąc wylądował na niej

20080714011323

20080714011526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 01:16, Alexx1 napisał:

No wiesz przy dużej prędkości jak walniesz w ten pachołek to może wybić do góry. Mnie
przy walnięciu w pachołek frontem nic się nie dzieje, ale np. w Milanie jak skręcasz
i są te wysepki to rzeczywiście można polecieć. A jeśli chodzi o TDU.....Wątpię żeby
w GRID-zie była wystarczająca długa prosta by samochód w TDU(HC) lecąc wylądował na niej


No lol, oni chyba pomyliil sie i od tych motorów wmontowali silnik od samolotu xD (screeny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem że nie wdziałem nigdy czegoś takiego w TDU:D jednak w moim odczuciu fizyka w GRID''zie jest realniejsza ale w TDU jest realniejszy model jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 07:28, player000 napisał:

szczerze powiem że nie wdziałem nigdy czegoś takiego w TDU:D jednak w moim odczuciu fizyka
w GRID''zie jest realniejsza ale w TDU jest realniejszy model jazdy



Z całym poważkiem. Ani w TDU ani w GRID fizyka jazdy nie jest realna.... chcesz dowodów. poszukaj w swojej okolicy jakiegokolwiek parkingu albo większego placu i popróbuj choćby . To wtedy pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś w TDU na HC? Chyba nie. tam zdecydowanie można bez problemu dopatrzeć się podobieństw między TDU na HC a realem. Co prawda nie przypomina to prawdziwej jazdy ale można coś odczuć. A GRID nie miał nawet zamiaru podchodzić pod realistyczny model jazdy. To jest full arcade i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem na etapie próbowania jazdy (6 miesięcy żebym mógł się zapisać na test do prawka);P a poza tym nie wiem czy zauważyłeś jednak nie zdarzyło mi się urzyć słowa "realny" a "realniejszy" czyli bliższy rzeczywistości niż coś z czym porównywałem (tak żeby nie było niepotrzebnych dyskusji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc koniec kariery(czy jak to w GRID-ie nazwać) jest faktem.
Teraz tak sobie dla zabawy śmigam po torach na Expert i jedno mnie denerwuje...krawężniki w torach miejskich.
Tylko mi tak wozy skaczą na nich czy to tak wszystkim... bo już próbowałem wszystkich ustawień i ciągle hopki mam na krawężniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:12, S.V.P.A.M napisał:

Tylko mi tak wozy skaczą na nich czy to tak wszystkim... bo już próbowałem wszystkich
ustawień i ciągle hopki mam na krawężniku...


Zależy jak duże hopki.
U mnie w San Francisko w ogóle się nie odrywa, za to w Detroit potrafi lekko podbić się do góry ale naprawdę lekko i jakoś wątpię, żeby coś takiego mogłoby denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:02, Shleizer napisał:

> Tylko mi tak wozy skaczą na nich czy to tak wszystkim... bo już próbowałem wszystkich

> ustawień i ciągle hopki mam na krawężniku...

Zależy jak duże hopki.
U mnie w San Francisko w ogóle się nie odrywa, za to w Detroit potrafi lekko podbić się
do góry ale naprawdę lekko i jakoś wątpię, żeby coś takiego mogłoby denerwować.



tzn. coś jak "szykana" odczuwam to szczególnie własnie w Detroit i w Milanie, L.A. też są miejsca że szału można dostać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo mogłem sobie poradzic wiec napisze tutaj. Otóż mam Grida i na klawiaturze (przy regulowaniu czułości) gra sie fatalnie, samochodem rzuca i wogóle. Na padzie to samo (mam ustawionego płynnego analoga nie skokowego, jeśli wiecie o co mi chodzi), i na dodatek na kierownicy jest tak samo, poprostu nie da sie normalnie jechac bo przy minimalnym ruchu rzuca samochodem na wszystkie strony. Czy ktoś potrafi mi pomóc, albo chociaż poradzic co trzeba zrobic w opcjach?
Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , gra działała zanim wyjechałem nad morze, po powrocie próbuję odpalić, sprawdza płytkę i nic, zostaje w systemie i kończy proces. Jedyne co w międzyczasie zmieniłem to antywirus - Avast! na Kaspersky, GRiD ustawiony jest jako zaufany. Mój komputer : C2D E6400, 2GB RAM, MSI 8800GTS, Win XP. Nic nie było podkręcane. Gra i antywirus są legalne. Co mam zrobić, żeby gra działała? Miał ktoś z was może już taki problem?

EDIT: Już działa, sry, pomoc techniczna Codemasters pomaga, nie to co CDp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować